Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mdkGT
    To je udel vsech her, i tech dobrych. Kdo si dnes vzpomene nebo zahraje Z steel soldiers, Earth 2150, Dark Reign (kdyz zustanu u zanru RTS), nikdo (temer). Stare filmy se alespon davaji v TV, stare hry upadnou v zapomeni :)
    • no, já bych radši než na dost špatnej 3d fail sequel Steel Soldiers vzpomínal na originální Z, pamatuju si, jak byl toho roku Invex blahé paměti plnej plakátů s cmrd. Zedem, ty plakáty byly tehdy doslova všude. A stejný je to s Earth, první Earth 2140 byl výrazně nejlepší z celé série. Na GOGu mají bohužel mám dojem tu 2140ku nějakou vadnou, tuším, že používají Win95 verzi místo DOS a ta Win má nějakou vadnou AI.
    • Zrovna ty které jsi jmenoval jsou legendami ... Možná neosloví dnešní zhýčkané hráče COD ale z paměti starých hardcovníků je nikdo nesmaže . Zrovna před několika dny mi kolega ukazoval komplet Z na mobilu...
    • torrentz.eu/... vsechno jde kdyz se chce.. ja treba oprasil Company of Heroes anthology (+datace v cene ( cena = 0.0,-) ) .. a stejne si nejsem vedom, kdy na to budu mit cas, ale uz jenom z videi na youtube se mi dela nostalgicky usmev na rtech, a hreje me u srdce pocit ze to mam placnuto na disku :)
    • Blue.Shark
      Už jsem si pomalu začínal myslet, že Earth 2150 vážně nikdo nezná. A přitom je tam tolik skvělých věcí: systém návrhu jednotek, mise, nutnost doplňování munice...já si to snad zase nainstaluju :D
      • Kdyby Earth 2150, ale což teprve jeho základ Earth 2140, to byla hra. Hra co dle mne, má nejlepší soundtrack co jsem slyšel ... http://www.youtube.com/watch?v=fDOlBOAmgr0 , kdo nezná doporučuju projet všechny tracky.

        Jinak WiC moc dobrá strategie a na svou dobu s úžasnou grafikou. Která na plné nastavení rozbrečela nejeden počítač:)
    • jj "Z" sem se snazil zdimat na XPckach, na DOSboxu, ale nikdy to nebylo uplne ono. No a pak je tady "ZOD ENGINE" kde je predelana cela hra do trosku novejsiho enginu. :-) Porad stejna hra, vse je original, a taky ta obtiznost stoji za to. Pro me prakticky neuhratelne. :-) Jo... hra:

      http://zod.sourceforge.net/

      Kdyby nahodou chtel nekdo si zahrat z nostalgie.
    • Ono jak který. Na Z vzpomínám dodnes, Ufo: Enemy Unknown a Master of Orion si rozehrávám doteď a až na GoG snad konečně dostanou TIE Fightera tak hned poběžim pro kartu.
      • UFO hraju na mobilu :D doporucuju dosbox a silnejsi tel.
    • God-of-War
      Lol:D Z Steel Soldier to byla moc parba:D. Pěkně na disketě:D
    • sleepless
      Na to existuje jediná odpověď: GoG. Třeba Dark Reign i Earth tam samozřejmě "dávají" http://www.gog.com/gamecard/dark_reign_expansion :)
      • mdkGT
        Jasne, ale take tam neni zdaleka vse, treba C&C serie (EA *16* )
        • sleepless
          C&C hry jsou v prodeji na Originu zase http://store2.origin.com/store/eaemea/en_IE/pd/productID.255335500/sac.true
  • Magister_Peditum
    Bezva strategie. Jasně, byla to arkáda, ale měla senzační atmosféru. A cutscény a intra na tu dobu (a na strategii) fakt parádní.
  • Miserius
    Ach...WiC...výborná to strategie a ten mulťák...paráda... Kdo hrál teď "nedávno" nový European Wargame či jak jse to jmenuje, je to podobné?
    • Ve WiC se staras o par jednotek a na relativne malem kousku zeme a vsechno je takovy jednoduchy akcni a rychly.

      Ve wargame mas jednotek mnohem vic a musis umet dobre kombinovat a vyuzivat pruzkumne jednotky. Vetsina jednotek ma taky podstaten vetsi dostrel a mas mnohem vetsi kus zeme o ktery bojujes a navic v AB mas letadla ktery jsou proste udelany absolutne na jednicku. Celkove to ma mnohem bliz simulaci. Jedina skoda je ze se moc bitvou nepokochas.
    • Ani ne. Nový Wargame je podle mě mnohem lepší. Hlavně je to mnohem větší hra ve všech směrech. Také je to trochu více simulace a trochu méně arkáda. Dalším velkým rozdílem je kustomizace balíčku jednotek pro MP. Máte k dispozici přes 800 jednotek z kterých si stavíte armádu a jediná omezení/bonusy si definuje sám hráč. Rozhodně tahle hra stojí za zkoušku, je to jedna z nejlepších RTS co jsem hrál a že jsem jich hrál opravdu dost.
      • Miserius
        No paráda, tak pořídim, je to za hubičku. Dík
        • Jen bych upozornil na jednu věc. Wargame EE bude teď mít už celkem mrtvej MP, protože před chvílí vyšlo pokračování Airland Battle, který jsem také popisoval, protože jsi se zmínil o novém Wargame. EE jsem nehrál.
          • EE nema letadla, par narodu a ma mene jednotek....vetsi zmenu vidim v singlu, ktery ma AB totalne predelany ala TW, ale zatim pokud jej neopravi tak za me 6/10 singl a 10/10 multiplayer.
          • Miserius
            Tak pořídim to první a když to bude KO pořídim to druhý časem, každopádně konečně něco ala WiC
            • U EE byl ještě jeden problém který mě odradil. Jednotky se tam odemykaly postupně za XP. Což znamená že déle hrající hráči mají oproti nováčkům obrovskou výhodu. Airland Battle tenhle systém naštěstí už nemá.
  • World in Conflict byla s Ground Control asi jedna z mych nejoblibenejsich strategii. Rychla a v zasade jednoducha co se ovladani tyce ale zaroven hodne tymova. Ja ten multak proste miloval.
    I kdyz singl po pribehove strance byl trochu klise a nektere postavy mi tam tak pily krev tak to porad zeru... a navic se skvelyma animackama pro coz ja mam slabost:
    http://www.youtube.com/watch?v=4hjnl5gDgCM
    http://www.youtube.com/watch?v=gML_7GoRfr4
    • Miserius
      *14* Na to intro jsem uplně zapomněl *14*
  • Paul_cz
    Fantastická hra. Ten singl zapůsobil opravdu hodně, MP jsem ani nikdy nehrál. Nebylo třeba.
  • V tu dobu pro mě nejlepší hra, měl jsem jí opravdu rád a na MP jsem strávil spousty času.
  • Hru jsem koupil hned jak vysla, jde o skvost stejne tak i ground control 1 i 2 jsou skvele hry. Je az s podivem jak velkou smulu melo studio massive. Skoda.
  • erikse
    Ja nezapomnel, stale si tu hru uzivam a je pro me stale tou nejlepsi strategickou zalezitosti za poslednich osm let.
  • Srdeční záležitost
  • WiC bylo celkem dost "filmovy" a plny American hero klise, ale moc se em to libilo, i ten filmovej nadech mistama a grafika s detailama na tu dobu byla vyborna.... pravidelne kazdej rok dostanu chut si to zahrat :) - hlavne jsem miloval podporu ve forme jednotek a delostrelectva vseho druhu, kobercovy nalety, napalm atd atd... perfektne se to dalo vyuzivat a kdo pamatuje na obranu maleho mestecna na pobrezi , tak da asi za pravdu ze tam velice rychly a promysleny rozhazovani artylerie bylo nekdy o nervy :)

    MP .. hral jsme pouze po lanu s kamosem ale zazitek vybornej, setrit body na konec kole a pak vyresit nepritele 6ti "Tactical NUKE" ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit