Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ty ses nějak rozohnil :D

    Já nevím jen nebudu vyzdvihovat druhý (zbytečný) díl hry která nikam beztak nemířila.
  • Jo a dej ňakou lepši, realističnejši... treba Dark Soul ne, nebo Zaklinač...tak to bys mě pobavil...
  • proste Klasickej grind ...ale to nemysliš važne...treba jako ve WoWku... *1*
    ...kdybych nevobiral ty mrtvi korejce, namam čim strilet...ke skutečnim prachum se dostaneš, jenom po splneni naky pribjehovy misi...a jesli neco nahodou malo nagrindiš, jesli se ti chce vobirat stari monitori, a skrine, vyjde ti možna na lekarničku...ovšem, jesli te kilnou a neprodaš to, nemaš nic *3*
    ...ješte za ty zableskovy mise sou naky penizky, jo jenomže to musiš hnout kostrou treba prez pul mapy, abys je stihnul, ak je ti to pravě vhod...
    ...ja sem velmi rad že je to takovidle, že je tam prima priběhova linka, ale popri ni mě bavi obsadzovat ty budovi...co se priběhu tyče, moc toho načteny nemam, ale mne se zda DOST dobry...
    ...jo a diky za radu o spoileru... *3*
  • Jack1947
    Vždyt já ti to neberu, si prostě jednodušší je to pro tebe pecka pro mě zase nadrůměrná hra.
  • Jack1947
    Vždyt to hraju ty sonicku, jaký pak žvásty jen to je prostě klasickej grind... neřikám že špatné jen to mohlo bejt jiné. Na spojler tu slouží tag ok ?
  • Jako sou tam americky vlaječky a ty si na ne alergickej a na všechno americky...a že je to GOOD gamesa te nezajima,...a takle zmyšli hodne hraču...ťežka demence tolde...jinak vam nevadi nic, ani velkovoky infantilni ďevčatka s obrovskyma mečma, nebo roboticky dinosauři... *1*
  • ...žvasty, sami žvasty, co takle dopadlo, co polo open world a taky vedlejší mise... SE TI NELIBI TAK JE NEŘEŽ, to sou žvasty, jak mužeš vjedet, co budeš chtit rešit když to budeš hrat...uvidiš AŽ to budeš hrat, co te chytne, a co ne...co recenzent piše neber ani 5% zahraj si to, pribjeh te zaujme a zahraješ si, jako malokdy...
    ...ja chapu že namisto severnich korejcu tam mjeli bejt treba čiňaňi...nebo nekto jinej...ale politicky vztahy...vime vocode...
    Hned na začatku si v odboji, chyti vas korejci, nebo proste nepritel...mohli to bejt klidne talibanci, nebo fašouni, vyslichaji vas a zaprodanec z vaši strany co vas vyslicha voddela, kamošku a priteli rozmlati hlavu kladivem, ty s toho vyvazneš jen tak tak, pak když te chytnou z odboje, tak si mysli že seš špeh a zradce, šefka odbojovy buňky ti chce uřiznout bradavky, protože je jednoducho ťežce uchylni *1* pak zjistej že seš DOBREJ a jedeš jako pila...a takle to pokračuje dal...
    To mi reknete... v jaky hře je to takovydle husty...DPC... rad si ji zahraju !!!
  • Ja som velmi nas*any z tejto recenzie, myslim si, že tento pan recenzent, by mohol kludne robiť pomocneho robotnika na stavbe, a hadzať piesok do miešačky !
    Ako infaltilne zvratky, pre deti do 12r, a mentalne zaostalych jedincov tu dostavaju 9tky, a su chvalene, a takato SKVELA hra "no neni ničim vynimočna" dostane 6 do*iče s takimito recenziami, keby som vedel, aka skvela hra toto je, kupujem hneď...ale dostal som sa ku nej až teraz...
    V skratke: Je to velmi podobna hra ako Dying Light, skoro fotorealisticka grafika, uveritelny, otvoreny svet, uveritelny konflikt, slobodne volby, vyborna atmosfera, fungujuce mechaniky, hra pre dospelych...ak teda recenzentovi vadi "americky patriotizmus" v tejto hre, tak neni kompetentny, ani kompletny...
    Nenechajte sa odradiť, davno som sa tak dobre nebavil...9/10 a kedže vychadzaju take odpady, ake vychadzaju, dal by som aj 10 !!
  • Jack1947
    Myslím že je velká škoda že to dopadlo takhle přitom námět je moc zajímavej ale bohužel chorOBA dnešní doby kdy se nehraje na mise ale na polo open world a taky na vedelejší mise. Navíc optimilizace spíše hrůza každou chvíly zámrz - oddychové to taky moc není. Nedá se tam moc taktizovat ale ani ratata styl. 6/10 akorát.
  • Hrajete někdo http://plaaay.cz/pc_games/shooters_and_actions/overwatch/ ???
  • Stupidnější hru už vymyslet nemohli *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    Jednička byla celkem bezva ale tohle to je nejhorší hra se kterou sem měl vůbec tu čest!!!
    Po hodině hraní (utrpení) sem to odinstaloval škoda místa v PC!!!!
  • v Ostravě se určitě řiká princyp *1*
  • Princip se píše s i po r.Mlč a radši studuj,at z tebe jednou něco bude.
  • Já sem deb*l a to sem na to minulej týden koukal. :D Ale já na to koukal spíš kuli Leye Thompson a neuvěřitelně mladýmu Charlie Sheenovi.
  • Princ.Jablon
    No oni to Čínani původně být měli (v prvnim díle alespoň) ale aby se čínský bratr neurazil nebo nenaštval, tak tam šoupli severní korejce...až tak pvapol hvězd a pvuhů klesnul, není se čemu divit, když jsem viděl nejhoršího presidenta a komunistu USA Baráka Husseina Obamu jak se klaní komunistickejm čínskejm papalášům při návštěvě číny tak mě až zamrazilo...Ronald Regan musí rotovat v hrobě.

    Obama patří na krabice od mlíka jako reklamní ksicht, ne do bílého domu.
  • Rambo 1 první krev je parádní film ta hudba a děj je jinde než tupá střílečka dalších dílů a to je mám taky rád *14*
  • v Rambu ze byla udajne nadsazka citit? To jako myslis vazne? Ty Rambovy kecy na zaver prvniho i druheho dilu nebyla zadna ironie apod. Stejne tak cely dej filmu. Ze dnes mnohe sceny pusobi naprosto silene jako by to byla Ceska Soda a nikoli vazne mysleny film neznamena, ze tomu tak bylo pri nataceni. Amici jsou proste uplne jini v tomto mysleni. To prumerny Cech proste nedokaze pochopit.
  • v 90% pripadov ano a tych zvysnych 10% plati aj pre konzole.
  • jojo...pes jako králík taky stojí za prd, ale králík jako králík... *3*
  • psal jsem to tomu před tebou: co to mění na situaci, že každému aspoň trochu hráčovi ten elementárně nelogický námět spouští jakýsi blok toto hrá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit