Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak niekto dostane chut si dat znova H2, doporucujem s http://www.moddb.com/mods/rearm modom, dobre to sedi do kampane, pridavaju tam modulovatelne zbrane na krizniky a nove lode, ktore zapadaju do dizajnu a su aj funkcne. Klasicky zazitok obohateny o nove herne prvky a vizualne to je tiez gut. Aj to pridava vacsiu obtiaznost.

    Complex mi moc nesedi je az moc preplacany.
    • Complex je právě dobrý v tom, že je tam toho hodně :-)
    • REARM, jsem je zajímavý v době kdy jsem hrál myslím, ještě nevyšel, ale mně spíš než komplex mod bafil http://www.moddb.com/mods/tactical-fleet-simulator, ale byla tam chyba a nesla dohrát kampaň, ale co teď čtu kampaň plně funkční jupí :D
  • Kr.Pa
    Mohl by gear box hodit obe hry aspon na GoG, mohli by se aspon takhle zalibit komunite
  • In the first time, the great Relic Hyperspace Core was found. With it, came the gift of 3D sci-fi space RTS and new RTS standards were established. Uniting the gamers in peace.
    4000 year passed before Homeworld franchise was discovered on THQ planet. Pain and bloodshed float in its awake.
    This is the story of the End Time. We know this, because the Gearbox Hyperspace Core has been found. Under the dark influence of this core, managers risen new leader, Casual Gaming warrior-lord named Console, he calls himself the free2play, the future of gaming. Many games have already fallen under his shadow, and his eyes are set upon Homeworld. Deep inside the Great Derelict at Gearbox Software, construction of new Homeworld is under way – Homeworld 3. Once more, the PC gamers face the coming darkness............................This is fleet command, stand by for Gearbox Hyperspace Core transfer.............
    http://youtu.be/PoteWqmIOZ8
    • Fight to the End for Higara!
    • Uau to je výborné, jen je smutné že to možná přesně takto dopadne :/
  • rancor1223
    Té Red Faction je mí líto, tu jsem měl fakt rád . Dokonce i ten 4. díl nebyl tak špatný (i když výrazně hroší než předchůdci). SupComu by mi bylo skoro líto, ale po tom co THQ udělali s druhým dílem (nevěřím, že to byl celé záměr GPG) a vzhledem k tomu, že už se vyvíjí Planetary Annihilation, je mi to jedno.
    • Mně je zase líto Darksiderů, oba díly byly super :´(
  • walltar
    .....
  • Ferdis2
    Darksiders, Red Faction, Supreme Commander, Titan Quest, Frontlines, Full Spectrum Warrior, Destroy All Humans.
    "Tými ostatnými " značkami, ktoré kúpil Nordic Games v balíčku sú: Summoner, MX vs. ATV, Juiced, Stuntman, Deadly Creatures, The Outfit. Ešte po nebohom Jowoode majú k dispozícii zaujímavé brandy Spellforce, Arcania, The Guild atď...
    Nemôžem si pomôcť, ale čo schopnejšia firma by s takýmto bohatým portfóliom dokázala divy...
    Či to je ale prípad Nordic Games, o tom už nie som presvedčený ...
    *13*
    • Hm, to by mě zajímalo, co se stalo s licencí Haegemonie.
  • x_ander
    To je zase nářku. Sice chápu, že Homeworld je pro mnohé srdcovka, tak mají strach, co z toho vyleze. Ale proč ten hate Gearboxu? Ano, totálně rozesrali A:CM. Ale jinak? Jinak mají v portfoliu samé pecky - Borderlands, BiA, ze starých dob datáče k Halfu...dokonce i s tím Dukem vyšli v rámci situace se ctí (a doufám, že přijdou s novým Dukem (jak kdysi slíbili), který bude komplet jejich, ne jen slepenec předchozího desetiletého vývoje). Takže to automatické zatracování nechápu. Ale je fakt, že pokud to podělají, tak u hráčů skončili...

    Spíš by mě zajímalo, co předvedou Nordic se značkou Red Faction. Jedničku považuju za jednu z mých oblíbených, trojka byla příjemná, ale zbytek stál za prd. Nějakou fajn akci v návaznosti na původní jedničku bych si dal...
    • walltar
      Já bych řekl, že u hráčů už si to podělali ... nevidím důvod dávat někomu, kdo lže svým zákazníkům druhou šanci. Já jim za sebe přeju ať zkrachují.

      Se z toho lhaní stává větší a větší praxe. A nevidím důvod, aby to ještě hráči podporovali ... Osobně mám gearbox už na blacklistu a odemě neuvidí ani haléř..
      • *15* *15* Kteří tvůrci her teda vlastně ještě furt mají šanci vydávat a prodávat hry? *15* Lžou všichni, zaprsklá citlivko. *15*
        • walltar
          Všichni nelžou ... a pokud se mě snažíš urazit, tak bys na tom měl zapracovat, takle se ti to nepovede.
          • VŠICHNI lžou. Urazit? Fakt seš citlivka. *15*
            • GlaDOS
              Všichni lžou a kradou. A unášejí děti.
    • Tak s timhle zasadne nesouhlasil. Datace k Halfu sice nebyli uplne spatny (Blueshift byl slabej ale ne spatnej), BiA mi prisli nedotazeny i kdyz musim rict ze posledni dil byl zvladnutej opravdu se cti. O Borderland bych se nerad dohadoval protoze tam jsem proste velmi brzy pocitil repetetivnost a nudu ale chapu ze svoje fanousky si to naslo.
      Co se A:CM a Duka tyce tak obe sice prosli rukama Gearboxu jen castecne ale vydat je v jejich zalostnym stavu se vubec nestydeli a to vcetne oslavnejch kecu jak si tech serii vazi.
      Ja jim proste neverim ani nos mezi ocima.
      Pevne doufam ze alespon HD remake jednicky zvladnou se cti...
      • x_ander
        Tak jasně, to už je pak věc názoru konkrétních hráčů. Myslel jsem spíš tak nějak obecné mínění, že Borderlands a BiA jsou považovány za hodně kvalitní (a úspěšné) série, byť mě třeba BiA nikdy nebavilo a dohrál jsem jedničku sotva do půlky. Datáče k Halfu podobně - OF si chválili snad všichni, kdo ho hráli, Blue shift sice žádný zázrak nebyl, ale proser taky ne.

        U Duka je úspěch Gearboxu hlavně ten, že ten patvar, co koupili, dokázali vůbec slušně dodělat a vydat. A od začátku tvrdili, že si tím spíš jen připravili půdu pod nohama pro svou vlastní Duke Nukem hru...

        A o Aliens toho bylo napsáno mnoho, tady to GB nezvládli po všech stránkách. Přesto já osobně bych je po jednom průšvihu nezatracoval. Právě naopak, snad je to nakopne a Homeworld je ideální příležitost, jak si u hráčů napravit reputaci. Tak uvidíme.
        • Nezbyva mi nez doufat ze je tvuj optimismus opodstatneny. Ja jsem ohledne toho dost skepticky uz jen proto ze GB nema moc zkusenosti s RTS.

          Jinak posledni BiA bych doporucil zkusit. Jednicka byla mozna oslavovana ale hodne hodne nedotazena. Posledni dil na tom byl o dost lepe.
          • x_ander
            No zkušenosti s RTS nemají, to je fakt. Proto jsem zvědavý, jak se s tím poperou. Pravda je, že jeden průšvih akceptovat jde, ale druhý (krom toho u tak oblíbené značky, jako je Homeworld) už jim neodpustí nikdo. Tak snad si to uvědomujou.

            A BiA možná ještě někdy zkusím, jen kdyby toho času bylo víc.. :)
            • Ono Brothers in arms je slušnou záležitostí, jen po čase člověk přichází k tomu, že stejně tak bohužel záležitostí nedotaženou, jak se jinak slibovalo. Platí za jednu z nejlepších válečných her, alespoň bych si dovolil ji tak řadit, ale mohla být mnohem lepší, promyšlenější a s řadou věcí mimo. Gearbox není takový patláma-patláma studiem, který by přímo neuměl, ale docela je u něj typická přetvářka a propagandistická síla nad jejich umem a nadšením při vývoji, což tak nějak podtrhují již jejich tradiční dema ukazující pouze souhrn nápadů za pokyvování štábu odborníků z nejrůznějších oblastí, přičemž celýmu uskupení šéfuje věčně optimistický a ke všemu herně a filmově naladěný Pitchford. Ty ukázky mají primární účel zaujmout, což se podaří, ale bohužel kromě jádra se pak dost málo toho zajímavého dostane do finální hry, přestože to nejsou v závěru vyloženě žumpy. Nicméně se tak stalo u všech dílů BiA, včetně toho, že se Gearbox nebojil dlouho obhajovat speciálně udělaný "gameplay" trailer, který však nikdy neměl hratelný build, a stalo se tak u Vetřelců. Tohle je věc, která prostě nebuduje ke Geaboxu důvěru, jejich hry nemusí nemusí být špatný, ale těžko se zbavují feelingu nedodělanosti, přecenění vlastních sil a snah přizpůsobit se všem a vydělat a nebát se zabít to, co hráči měly rádi na předchozích titulech, ostatně stačí vzpomenout oznámení dnes již jménem zrušeného Brothers in arms Furious 4. Zkrátka, občas se tam pod Randym chovají všichni jako voli a jejich snaha křísit staré značky a přetvýřet je k obrazu svému, přičemž výsledky poslední dobou ukazují, že nejsou zrovna k oslavám hodnými, a to asi nemá cenu zmiňovat jejich management celkového výtvoru dané hry, kdy ani človkě neví, kdo že se to vlastně angažuje, ale hlavně že je na krabici Gearbox software. To jsou věci, který nějak člověka nemotivují si myslet, že zrovna s dalším díle HW, jednak jiným žánrem a jednak u studia specializujícího se především na fpsky, má dopadnout nějak bombasticky nebo držet palce, ať se tak stane - u Randy & spol. to není zrovna jistý, bohužel...
    • x_ander
      Btw. na skoupení tolika značek právě Nordic games je pozitivní minimálně to, že ty hry lze čekat v brzké době na GOG, kde Nordic své hry rád vydává...
      • Vcera bylo pozde :).
  • Doufám, že zachovají specifický výtvarný styl celé hry, to ostatní je mi ukradený.
  • Achjo tady je mi fakt do breku. Beze srandy. Hlavne se bojim že to podělaj jak gameplay tak pro mě vyjímečný příběh a hlavně design kterej je proste skvelej. Takze vlastne všechno. Ja nechci mit proste ze hry která vybocovala a sla svou cestou zase slátaninu pro všechny. Co mam proto udelat? Jak to ma clovek ovlivnit? Neustale brečet na forech kde me nakonec oznacej za trolla a vecnyho nespokojence? nebo tam odjet a s transparentem chodit před vchodem? fakt nevim
  • walltar
    Jak sem psal o diskuzi níž ... se značkou Homeworld sem se již rozloučil.

    Gearbox začne tvrdit jací sou úžasní fanoušci HW a totálně to poserou ... max nám připraví naleštěné demo. *16*

    Takže zbohem homeworlde, budu vzpomínat na chvilky, které jsem s tebou prožil. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit