Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezlobte se, ale tenhle článek je totální hovadina od A do Z.
    • Peppa
      Pro svoje tvrzení jsi poskytl opravdu pádné argumenty.
      • Někdy je samoobsažné shrnutí faktu lepší než elaborát na půl stránky .
        • Od kdy se něčí názor bere jako fakt?
          • Když se ti nepodaří úspěšně tvrzení vyvrátit stává se názor prostým faktem .
            A o tom , že tenhle článek je smotkem povzdechů a PR reklamy se diskutovat prostě nedá .
            • No výborně. Moje tvrzení zní, že jsi přešitá ženská, tajně miluješ růžové jednorožce a Orlando Blooma. Jsem rád, že jsem si tenhle fakt sám vyjasnil.
  • Trapny, jak se stale Nintendo snazi presvedcovat, ze na vykonu zarizeni vlastne nezalezi, a ze dulezite je ke hre pridat nejakou blbinu (jako ovladani tabletem), aby si lidi kupovali predrazeny hardware, vetsinou o polovinu vykonnejsi, nez konkurence. Viz treba srovnani 3DS a nastupujici PSVita, pricemz 3DS si muze poridit jen blazen.
    Na vykonu zalezi predevsim! Je zdaleka prvni vec, diky ktere mohou vznikat komplexnejsi, detailnejsi hry s lepsi fyzikou, grafikou a umelou inteligenci. A prave diky navysovani vykonu mohou vznikat i nove zanry a prohlubovani tech stavajicich. Kdo ma aspon pet pet pohromade, musi mu to byt jasne. Nintendo je neco jako Apple. Prodava sve produkty, protoze dokaze lidi zblbnout...
    • Peppa
      Asi jsem blázen, 3DS mám a jsem s ním spokojený, mašinka super, jenom víc her kdyby bylo. Že na výkonu nezáleží ukázalo DS které rozdrtilo PSP a Wii, které pokořilo Xbox i s PS.

      Wii mám a hrajeme na něm pořád, hlavně s přítelkyní. Ona je to totiž v důsledku mnohem sociálnější konzole než Xbox s Xboxlive, kde se potkává jenom parta nerdů prostřednictvím obrazovky.
      • mirekdusinojc
        "Wii, které pokořilo Xbox i s PS." No nevím, jak Wii pokořilo Xbox a PS. Wii se jednoduše odklonilo ke casual scéně, čímž si získalo nové hráče, na druhou stranu ztratilo mnoho starých. Wii se prostě až donedávna pohybovalo v 80% v naprosto jiných částech spektra hráčů, což však neznamená pokoření konkurence.
        • No v souhrnu taková Pandora či Dingoo převážně těží z historických úspěchů Nintenda . Nicméně ROMky z DS ani zrovna nepatří mezi vyhledávané tituly .
          PSP bylo úspěšné díky pirátské scéně a hrubému výkonu . PSX (PS2 ) je díky době své morální existence prostě nekorunovaný herní král . Xbox (určitě ne 360) bylo zakuklené PC , které spíš ověřilo reakce trhů než aby plnohodnotně zaútočilo na své dobové rivaly.
          3DS vypadá lákavě , ale na to kde nic není davy nepřilákáte ....
          Ve výsledku u konzol o výkon opravdu v první řadě nejde , tam jde především o software a podporu vývojářů . Bohužel díky WII se od Nintenda odvrátili právě ti největší hráči na trhu . Casual hráče nadchnete snadno , ale dlouho vám úspěch nevydrží a reklamami na totéž v nových barvách potom otrávíte i zbytek potencionálních kupců .
    • Vidíš vše jen černobíle, je mi tě líto. Apple a Nintendo nabízejí ve své sféře bezkonkurenční produkty.
    • God-of-War
      přesně tak *3* . Kolik lidí si Wiičko koupilo a kolik z nich na něm teď hrají? prakticky nikdo, páč je to šrot
      • Se šrotem se nepolemizuje , nicméně když si to chudáci podložkáři už koupili , tak jen tak nepřiznají že jim na jejich "inwestice" sedá prach .
      • protože ho nemáš ještě neznamená že ho lidi nekupuji a nehrají????je to o jiné rodiné zábavě pro děti a rodiče.Na to nikdo nepotřebuje užo grafiku...jenže to těžko mužeš vědět tak jen hloupě plkáš....
    • Oprava: o polovinu mene vykonny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit