Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud ji to neubiralo staminu, tak je to stejne k nicemu a tedy pro casualy, vivat monster hunter :-).
  • Ja zakladku dochodil pred 12 lety a nevyrostl jsem z toho. Co to je za blbost? :) Porad se mi libi holky z casopisu a jednu mam doma. To jako cim starsi clovek je tak tim horsi vkus ma mit? :) Spis az vyrostes ty tak prestanes zvatlat subjektivni blaboly :)

    Btw s alloy problem nemam hru jsem si uzil ;)
  • Porad nejaky klise sem a klise tam.

    Pi****y :)
    Chlapci, dneska muzem brat jako klise naprosto vse protoze je vseho tolik ze vsechno tu uz xkrat bylo.

    Jako klise beru proste to kdyz je pribeh lacinej nudnej nezabavnej bez hlubsiho smyslu ci zvratu. Zaklinac je excelentni. Dark souls taky ale uplne jinym zpusobem.
  • Tak to asi ty standarty moc vysoke nemate, bo jsou to standarDy.
  • jj, už jsem to našel. Po odehraných 100 hodinách :D O důvod víc, proč to hrát dál :D
  • no vidíš, jak jsou si ty hry podobné *4*
  • Když tak pročítám 100 chyb Skyrimu od Vávry, tak se těším, až vyjde Kingdome Come a on chutná svojí vlastní nekvalitní medicínu..
  • vlastně jsi napsal i to, co je v Zaklínači, jen místo Zombie jsou tam mraky utopenců, Gotický hrad je nahrazen francouzkým kýčem, jinak je tam vše...
  • Když tak pročítám některé názory na to oblečení, tak už chápu slova Dana Vávry o kvalitě diskutujících lidí na tomto portálu ..
  • ve srovnání s Dark Souls furt pohoda.. draci, bohové, temnota, proroctví, gotický hrad, kletba, vykoupení, zombíci, vše zničující válka... pomooooc, topim se v klišé jen to píšu *1*
  • Záchrana světa, hledání postavy která muže zabránit konci světa, poraženi úhlavního nepřítele, pálení čarodějnic, neustále hledání postav, abys došel dal v hlavic příběhu, což to jen tak par klišé, mohl bych pokračovat dlouho...
  • Zdejsi komentáře vzdy pobavi... Ze prej je zaklinac klise, hahaha....v zaklinaci bylo tolik antiklise, jako v zadny jiny hre
  • Odulin
    To já samo taky, ale o tomhle příspěvek vůbec nebyl
  • V The Division to udělali. A to se jedná o ten "démonizovaný" Ubisoft.
  • 0011
    8bitové hry jsem hrával(a dodnes hraju) taky, ale když to může mít nová Zelda proč by to nemohl mít Horizon, obzvlášť v datadisku kdy už mají základní mechanismy dané?
  • Bohužel todle už nebude věkem, on bude asi vážně trochu defíčko :)

    Ikdyž co si budem povídat, dvojí metr tu má víc než polovina diskutujících
  • Odulin: Přesně. U Mafie 1 nikdo neřešil bugy v grafice atd.
  • já jsem zase docela rád, že se hry od 80. let někam posunuly
  • tomu se říká uvěřitelnost, víš? pro někoho je to při hraní důležité

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit