Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdejsi komentáře vzdy pobavi... Ze prej je zaklinac klise, hahaha....v zaklinaci bylo tolik antiklise, jako v zadny jiny hre
    • Záchrana světa, hledání postavy která muže zabránit konci světa, poraženi úhlavního nepřítele, pálení čarodějnic, neustále hledání postav, abys došel dal v hlavic příběhu, což to jen tak par klišé, mohl bych pokračovat dlouho...
      • Porad nejaky klise sem a klise tam.

        Pi****y :)
        Chlapci, dneska muzem brat jako klise naprosto vse protoze je vseho tolik ze vsechno tu uz xkrat bylo.

        Jako klise beru proste to kdyz je pribeh lacinej nudnej nezabavnej bez hlubsiho smyslu ci zvratu. Zaklinac je excelentni. Dark souls taky ale uplne jinym zpusobem.
      • ve srovnání s Dark Souls furt pohoda.. draci, bohové, temnota, proroctví, gotický hrad, kletba, vykoupení, zombíci, vše zničující válka... pomooooc, topim se v klišé jen to píšu *1*
        • vlastně jsi napsal i to, co je v Zaklínači, jen místo Zombie jsou tam mraky utopenců, Gotický hrad je nahrazen francouzkým kýčem, jinak je tam vše...
          • no vidíš, jak jsou si ty hry podobné *4*
  • Odulin
    Taková solidní hra a tady se borci zmůžou akorát na pláč okolo hadrů a zimy.:D 80.léta a osmibity na vás...by vás to věčné rozmazlené fantazírování přešlo.
    • 0011
      8bitové hry jsem hrával(a dodnes hraju) taky, ale když to může mít nová Zelda proč by to nemohl mít Horizon, obzvlášť v datadisku kdy už mají základní mechanismy dané?
    • já jsem zase docela rád, že se hry od 80. let někam posunuly
      • Odulin
        To já samo taky, ale o tomhle příspěvek vůbec nebyl
  • Bomba a už se nemůžu dočkat The Last of Us 2 :-)
  • Odulin
    Díky za recenzi. Teprve teď dohrávám Horizon a tímhle si rád prodloužím pobyt.
  • LV426 ty seš ale idiot.Je to hra a ne simulátor reality.Nechápu proč se vůbec ke hře vyjadřuješ, když se považuješ za pc master race:) a hru jsi určitě nehrál..Pobavils
    • tomu se říká uvěřitelnost, víš? pro někoho je to při hraní důležité
  • Když tak pročítám některé názory na to oblečení, tak už chápu slova Dana Vávry o kvalitě diskutujících lidí na tomto portálu ..
    • Když tak pročítám 100 chyb Skyrimu od Vávry, tak se těším, až vyjde Kingdome Come a on chutná svojí vlastní nekvalitní medicínu..
  • Jasny. 30 pod nulou, vanice, tma ale Aloy nezmrzne ani kdyby ji clovek enchal stat na miste celej den, to pak je ta atmosfera takova spravne casualni a jak delana pro dnesni nenarocne hrace, stejne jako cela tahle hra. Mimochodem tohle se vycitalo Skyrimu o sto set, ale tady to zrejme nevadi..to je prece bozsky Horizon.
    • Krescz
      a co bys ještě chtěl? pokud vím tak horizon nemá být simulátor přežití *7* hrdino hardcore gamer dfntly not virgin
      ...to je šílené tady, jak někdo může nadávat na tak pěkné hry jako witcher nebo horizon....spratci rozmazlení SLAP
    • Ristoro
      Naprosto souhlasím. Třeba v Assassin's Creed mě hrozně štve, že když hrdina spadne z velké výšky, tak si nedoláme nohy a já pak nemohu sledovat, jak se měsíc zotavuje. Taky mě na hrách dost štve, teda na závodních, že si nemohu měnit u auta olej a dělat rozvody, všechno je dnes pro za*rané kažuály! Kam ten herní svět spěje.
      • pro hint: když skočíš ze 100 metrové věže do kupky sena, nebudeš se měsíc zotavovat, bude z tebe placka *3*
        • Ristoro
          Myslel jsem pády z pár metrů, které jsou pro většinu lidí dolámané nohy, ne leap of faith :).
    • Jo, taky mě hned napadlo, kolik lidí bude dělat meme a vtípky na to, jak tam běhá polonahá po sněhu. Víš kolik lidí bude takový vtípky dělat? Ani jeden. Protože tolik people of color v pozitivních rolích ještě nikdy v žádný hře nebylo - a navíc v hlavní roli ženská. Takže 10/10 a můžeme si povídat, jak je Skyrim špatná hra.
    • Naopak, dnešný hráč je veľmi náročný. Si myslíš, že v 90kach všetci hrali len Fallout alebo Sim City? Ale kde! Väčšina hrala "tupé" strielačky ako Doom a Quake. Dnes sa masovo hrajú aj RPG a iné náročnejšie žánre.
      • Loooooool... a proto je Quake do dneška králem skill-based multi fps, zatímco masově se hraje joke typu Overwatch, Doom na easy je na úrovni CoD na hard a Fallout 4 je pouhou karikaturou...

        Kvalitní troll.
    • Tak to už je trademark Guerrilla Games ne? :D Si vzpomeň na Killzone 3, která se odehrávala na planetě, která byla ledová jak prase o vojáci tam chodily taky celkem nalehko https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/000/532/433/large/rudy-massar-killzone-3-sev-and-narville-in-game-shot.jpg?1425862611

      Kucí z Amsterdamu tu zimu asi vnímají trošku jinak no. :)

      Ale že by mi to nějak vadilo...
    • Jsem hrál Wolfensteina, a když mě postřelili, tak stačilo přeběhnout přes lékárničku a byl jsem najednou uzdravenej. Co nějaká operace? Vytažení kulky z rány? Zatracení kažuálové!
      • No ja jen ze je v recenzi venovana velka cast tomu jak tam je zima az prasti..jakoby, lol:)
        Clovek by cekal kdyz je to tak uzasna featura ze bude mit neco do sebe, ale nema. Pritom si to o nejakou mrznouci featuru primo rika, jenze to by ti kazualove rvali ...je me to jasny.
        • horizon nebyl nikdy survival. a pochybuju ze by zmenili zakladni gameplay mechaniky jen kvuli jedny oblasti/DLC.
          • V The Division to udělali. A to se jedná o ten "démonizovaný" Ubisoft.
    • ucho
      hrám se vyčítá kde co, ve zdejší recenzi dostal Skyrim 10/10. to mu to ale vytmavili, co? :)
      • michaliuz18
        skyrim si 10 bodov nezasluzi ani nahodou, mozno v prvotnom hajpu ked hra vysla a kazdy bol zaslepeny a mal ruzove bríle. Inak je to v priemere tak medzi 7 a 8 maximalne . Ked si clovek uvedomi je to taka nezazivna behacka po ale velmi peknej krajinke, no zo suchym pribehom , svetom , misiami. Mody z toho spravili 10 bodovu hru
        • Zaslouží, jediné single RPG, kde můžeš narazit na náhodné události, jediné open word RPG, kde je 10 na miste
          • michaliuz18
            lololo :D
            • Kde má Zaklinac skripty, tam má Skyrim náhodné události, nejhorší je linearni hra v otevřeném svete
          • Dal by som 4/10, vid Vavrov clanok.
            • Časem se ukázalo, ze to co vyčítá, má ve své hře sám...
  • Odulin: Přesně. U Mafie 1 nikdo neřešil bugy v grafice atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit