Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, to byla hezká hra. Doporučuju.

    PS: Kamarád uměl jen německy a koupil si hru ve "Vaterlandu", jak říkal. Postavu Nimdoca tam vůbec neměl - cenzura ji z německé verze úplně vystřihla. Byla to hrozná legrace, na začátku AM neříkal "kdo z vás pěti si chce zahrát moji hru", ale "kdo z váš čtyř si chce zahrát moji hru".

    Tehdy jsem pochopil, že v Německu je něco špatně.
    • ja som pochopil, že v nemecku je niečo zle, keď som si chcel prehrať na youtube pár videí s oficiálnych kanálov a videl som tak maximálne this video is blocked by GEMA.
      • BangMeInBangladesh
        Tak ještě že všude kromě německa je všechno v pořádku.
      • Jack1947
        GEMA is B1TCH *10* *16*
    • Dobrý den, nejste vy náhodou pan docent Robejš?
    • BangMeInBangladesh
      Cože? V německé verzi byla vystrižena postava nacistického doktora z koncentráku? Včetně Mengeleho a pitvání židů, to se divím *15*
      • rozpoutaj dvě světový války, vyhladí půlku EVropy ale vadí jim pár červených pixelů, holt Němci
  • souhlas, jedna z nejlepších adventur, ale taky nejobtížnějších, bez návodu skoro nedohratelné
    • Vogon
      To byl ale záměr, původně měla být ještě těžší, aby to evokovalo mučení způsobené AM.
      • Ale houno, všechny staré adventury měly vysokou obtížnost a když to mám s rovnat s jinými, tak tahle nevyčnívá, dokonce bych řekl, že je o úroveň níže, než legendární kusy od Sierry.
  • BangMeInBangladesh
    Adventura je to poměrně krátká, stejně jako povídka, kterou doporučuji přečíst, jinak to asi ani nemá smysl hrát. Hra samotná je na dnešní poměry velmi obtížná, ale to platí pro všechny adventury z poloviny devadesátých let.
    • 10-12 hodin je "poměrně krátká" adventura? dej si facku, rozmazlenej fracku...
  • Vogon
    Jedna z nejlepších adventur, kterou kazily bugy, málokdy obtížné morální rozhodnutí a slabší voice acting vedlejších postav, naopak voice acting Harlana Ellisona v roli AM(viz. ukázka z intra v článku) je naprosto geniální. Je to navíc velmi silný vizuální zážitek, grafici například schválně udělali pozadí v úhlech které vyvolávají nevolnost.
  • Srdeční záležitost, ale srdeční záležitost je i Mamoulianův překlad. Někdo tu říká, že je hra těžká, dneska je všude internet a tak slovo "těžká" u adventury rozhodně neznamená tolik co těžká skákací/střílecí pasáž v jiných hrách - tvrdý zákys díky dostupnosti návodů nehrozí jako tehdy.
  • CRYPT
    Si pamatuji, ze o ni byla zminka jeste v dnes uz legendarnim casopise Excalibur, ale nikdy jsem ji nehral. Mozna je ted na case :>
  • PreidaQ
    Pokusil jsem, hra má sakra atmosféru, ten dabing je boží.. ale já tyhle adventury s nabídkou deseti a více možností akce prostě v dnešní době nejsem schopen hrát.. stejně tak jsem skončil třeba bohužel i u Simon the Sorcerer.
    • Vogon
      Pokud chceš podobnou hru, která si prostě nebere servítky s dospělými tématy, má podobně hustou atmosféru, ale není tak archaická, tak vyzkoušej Cat Lady.
      http://store.steampowered.com/app/253110/?l=czech
  • Moje srdcovka z ranného mladí a jedna z věcí co formovalo můj postoj k horroru. Doporučuji.
  • WP rasismus?
  • "Kdybyste se mne zeptali na nejlepší adventuru, kterou jsem hrál, po chvilce přemýšlení bych nakonec stejně došel k nestárnoucí klasice jménem I Have No Mouth, and I Must Scream."
    ---
    hrál jsem, ale abych pravdu řekl, ačkoliv to nebylo špatné, dech mi to nijak nevyrazilo. Pro mě je numero uno The Longest Journey a pak pecky od Lucas Arts

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit