Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pop rvni odstavci se pan pissalek probudil s rukou v nocniku, ne? Neni nahodou ten on jeden co si stezoval, jak nemohl dohrat prvni dil a ted nam tady bude valit do hlavy, jak si to dava?!?
    • kde pise ze si v recenzi neco dava? a v jednicce predpokladam nadaval na finalni boss fight, kterej byl bez exploitu dost napikachu *9*
      • Nevybavuji si zadny problem.
  • Hnisavec
    Pekná recenzia, štylistická onánia ako je Hotline Miami krvavá....jedničku považujem za top hru posledných 5 rokov a všetky 3 verzie som dohral komplet na A+, čistý krvavý balet, bez jedinej chyby, smrti, celý level v jednom slede vyvraždený ako Hitman na speede a s Bondom na chrbte. Problém u dvojky je, že to už tak nefunguje a stratilo sa čaro tej plynulosti...

    Ale ku gru veci. Opat sa mi potvrdzuje, že Grygarove recenzie sú síce "čtivé" ale tak ako tá o Evil Within mi nedajú odpoveď k samotnej hre. Ako hardcore fanúšik mi príde scestné nespomenúť gamebreak mechaniku v dvojke ktorou je posúvanie obrazu. V kombinácii so zbytočne predimenzovanými levelmi sa tak z krvavého baletu často stáva zbytočná taktická frustrácia a vyčkávanie, kedy sa enemák objaví v dohľade posunutej obrazovky. Zbytočné, zbytočné a prakticky to úplne ničí geniálne level dizajn jedničky, ktorý bol taký podstatný.
    Nie je nič horšie ako keď váš po krásnom 20x combe odbachne nejaký skrytý pako cez sklo. Detto masky sú úplne do...vené. Málokedy sa dajú vyberať a celkovo pridávajú menej do hry ako v jedničke. Napríklad hneď prvá maska je úplne zbytočná, kotúľ pred guľkami.

    Menej je niekedy viac, kým jednička bol masterpiece krvavý balet, dvojka je ochotnícke predstavenie miestnych tlouštíkov....
    • Posouvani obrazu bylo i v jednicce i kdyz si nejsem uplne jistej jestli tam bylo od prvniho releasu.
      • Hnisavec
        možno bolo, ale určite nie v takej miere, plus sú tu ovela väčšie levely. Som si na 100% istý, že jedničku som prešiel všetky levely na A+ bez posúvania obrazovky a na jeden život kvôli čo najvyššiemu kombu. V tom bola tá krása jedničky, že sa človek mohol zlepšovať každou smrtou ako v Dark Souls...napríklad ani dvojka DS2 už toto nemá a má v sebe nefér prvky, detto Hotline Miami 2. Podľa mňa to dosť vadí, že má dvojka oveľa stupídnejší level dizajn, akoby to ani netestovali
        • V jednicce to slo posunovat uplne stejne, jen se ten zoom u zbrani lisi. Dvojka se da dohrat i s melee, ale na 20x comba to teda neni no. Me tam docela chybely poradny boss fighty.
  • kua, ako som ja v jednotke nadaval na bossov a tu mi teraz neskutocne chybaju, celkovo je to jednoduchsie v par misisach si sice musite davat pozor na municiu, masky maju slabsie vyuzitie, teda 7/10 plne suhlasim
  • Odulin
    Prošel jsem první 4 mise, dobrý, zábava...ale nejlepší je pro mě asi ten soundtrack. Ten se mi snad nikdy neoposlouchá.
  • Zkoušel jsem hrát první díl 10 minut a asi jsem tu hru nepochopil, nedostal jsem se přes prvních pár místností. To jste opravdu všichni tak dobří, že stihnete za 0,1 sekundy zareagovat, otočit se a zabít nepřítele a takhle to dělat celou dobu?
    • tahle hra je holt o tom, že to pořád restartuješ, znova a znova a znova a znova, až to dostaneš do krve... taky mi to ze začátku moc nešlo, ale když zkusíš ten level stokrát, napostý už budeš master :) naštěstí je ta hra (jedničku myslím) tak dobrá, že ti nepřijde, že bys byl nějak zaseklej, prostě je to způsob, jak ji hrát - nejdřív se to naučit, pak válet :)
    • A to mi to prislo o neco jednodussi nez prvni dil :D
    • za 10 minut jsem se snad nestihl naucit obstojne ani pacmana
  • Lidi, kteri citi potrebu nadavat na grafiku zrovna u tehle hry me bavi a zaroven mi je jich lito - museji byt strasne prazdni a nudni. Proto se tu ostatne schovavaji za anonym a citi se mocne, jake reakce tu vyvolali. Nejhorsi je, ze to snad ani nejsou teenageri, ale 20+ pulmozci a zbabelci.
  • Jednicku to nedohrálo, dvojku jo?
  • Pořád je to dělané v Game Makeru? *6*
    • kubi-wan
      Možná by ses divil, kolik skvělých a úspěšných indie her je uděláno v Game Makeru. Ten program si s sebou pořád z minulosti nese stigma "chrliče freewarovek", ale dneska už jde o poměrně sofistikovanej profesionální software, ve kterym se, když je člověk šikovnej a má vizi, dá vytvořit prakticky všecko (2D samozřejmě).
      • Jack1947
        Na kolik je to špatně/dobře nechám už na vašem nejnitrnějším svědomí/vědomí. *4* *3*
        • kubi-wan
          A proč by to mělo bejt špatně?
          (ptám se úplně vážně)
          • Jack1947
            Počkej ale já jsem nenapsal že to je, nechci se zbytečně rozepisovat o tom co se mi příčí a svinit tak diskuzi proto jsem napsal nekonfliktní "odpověd" at si to každý pobere po svém...

            (aby jsme předešli možným dohadům není to myšleno na Hotline miami, jsou i jiné hry). Nemusí to bejt jen game maker jenže jde o to že je tak nějak nejrozšířenější...
    • Neni to jedno v cem je to delane? Hlavni je pokud se to dobre hraje.
    • Jack1947
      Zkoušel si tam někdy něco dělat? je to těžké. Jen blbej stromeček, nebo nějakou přímku. Na druhou stranu takhle může dělat hry každý ale povede se to jen někomu.
      • A jinak než v Gamemakeru nemůže hry dělat každý? *8*
        • Jack1947
          Nevím, ale řekl bych že je nejdostupnější...
  • Podobný hry jsem hrával na vietnamské kopii NES, ale tohle je akorát o dost rychlejší, ale proč ne
    OTF -co takhle recenze na druhou episodu Life is Strange? Původně jsem si myslel, že to bude slabší (což po grafické stránce i přes značnou stylizaci je bohužel dost vidět, tohle by si zasloužilo UE4) tak za mě pecka
    • GlaDOS
      UE4 magicky vizuál nezmění. Velkou roli hrají stylizované a hrubé textury a taky kvalita 3D modelů.
      • JJ je mi jasný, že hlavní důvod proč to vypadá tak, jak to vypadá, je rozpočet, ale časem by si to zasloužilo remake do lepšího enginu + lepší modely, nevím, jaký to mělo prodejní úspěchy na steamu, na konzole to mělo prodeje slušný. Zrovna na téhle hře mi grafika ale zas tolik nevadí, pokud kvalita scénáře nepůjde dolů, doufám, že ne
        • Eh lepsie modely coho? Retro pixelov?
          • Haló pane proberte se po ránu, Life is Strange, to je ta 3D adventura v Unreal Engine 3, víme? Doporučuju si přečíst na co reaguju
      • Jack1947
        Souhlas jedna z mála her kde jí sluší víc 2d stylizace ve 3d by to byla už jen tuctová střílečka, na způsob manhunt jak už jsem psal níže.

        // Jo, to je dost možný
        • Mám takový dojem, že spíš reagoval na Life is strange *3*, naopak, hotline miami bych si já mnohem radši zahrál jako 3d střílečku
  • Jen taková zajímavost. Komu se toto nelíbí, můžeš zkusit regulérní Ruskou kopírku:D

    http://store.steampowered.com/agecheck/app/348020/
    • Vývojář: Dagestan Technology

      Kristepane, jak se taková sra*ka vůbec dostane na Steam? To už Gabe ztratil veškerou soudnost? Bejt Cactus tak ty jejich ruský pr*ele zažaluju za plagiátorství.
      • Chapes to blbo, Gabe si takto overuje sudnost ludi, ci takuto sra*ku kupia, pretoze on v ludstvo veri. Ked ludia budu voci takymto srajdam imunni, nakolko je clovek tvor inteligentny, nepotrebuje vodit za rucicky a vie sa rozhodovat sam za seba bez vsadepritomnych omedzeni a nariadeni na kazdu kravinu, tak sa posunieme na dalsi evolucny stupen. A Gabe nam za odmenu da o jednu zlavu rocne viac.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit