Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, kteri citi potrebu nadavat na grafiku zrovna u tehle hry me bavi a zaroven mi je jich lito - museji byt strasne prazdni a nudni. Proto se tu ostatne schovavaji za anonym a citi se mocne, jake reakce tu vyvolali. Nejhorsi je, ze to snad ani nejsou teenageri, ale 20+ pulmozci a zbabelci.
  • langustyn
    jednička je pro mě jednou z nejlepších her dekády a dvojka první hra (pokud nepočítám KS), kterou jsem kdy předobjednal... rozhodně toho nelituju, i když jsem čekal trochu víc. dvojka je zadumanější a díky časté nemožnosti výběru postupu taky o dost těžší, což občas sklouzne k frustraci ještě větší než v předchozím díle. ale i tak si to po půlce hry náramně užívám :) jinak soundtrack opět boží... trochu jinak, ale jo... (nej songy Voyger a Dust) já si k hodnocení ještě bodík přidám, pro ostatní je 7čka adekvátní :)
    • Ja jednicku miloval ale nakonec me u ni nejvic zklamal zaver. Na to jak to skvele rozjeli tak mi prislo ze jim dochazi dech a tak nejak to cely tajemno vysumelo. Dvojku jsem jeste nedohral ale co se pribehu tyce tak se mi zatim libi moc.
  • Vogon
    "It's a good thing this game is styalised or I might think it was a little bit fucked up!"
    -Ben "Yahtzee" Croshaw, Zero Punctuation recenze Hotline Miami
    • Dvojka je oproti jednotke strašne psycho, lezie do hlavy hlavne v tých častiach kde sa natáča ten film, ako fakt ten level v policajnej stanici s tým telefónom bol extrémny ani nie brutalitou ale hlavne manipuláciou hráčovej mysle, kokos keď ja túto hru dohrám tak sa pojdem mentálne vyšetriť len pre istotu :D
    • styalised Allllllllllrighty then :D Vogon ty si vynašiel nové slovo, ale palec hore za Yahtzee :)
      • chcípni konečně v nějakém temném koutě Maťo.
  • Jen taková zajímavost. Komu se toto nelíbí, můžeš zkusit regulérní Ruskou kopírku:D

    http://store.steampowered.com/agecheck/app/348020/
    • Vývojář: Dagestan Technology

      Kristepane, jak se taková sra*ka vůbec dostane na Steam? To už Gabe ztratil veškerou soudnost? Bejt Cactus tak ty jejich ruský pr*ele zažaluju za plagiátorství.
      • Chapes to blbo, Gabe si takto overuje sudnost ludi, ci takuto sra*ku kupia, pretoze on v ludstvo veri. Ked ludia budu voci takymto srajdam imunni, nakolko je clovek tvor inteligentny, nepotrebuje vodit za rucicky a vie sa rozhodovat sam za seba bez vsadepritomnych omedzeni a nariadeni na kazdu kravinu, tak sa posunieme na dalsi evolucny stupen. A Gabe nam za odmenu da o jednu zlavu rocne viac.
  • Odulin
    Prošel jsem první 4 mise, dobrý, zábava...ale nejlepší je pro mě asi ten soundtrack. Ten se mi snad nikdy neoposlouchá.
  • Jako upřímně: pořád jsem z toho dost odvařený, ale jednička mě zasáhla silněji. Tady mi dost vadily úrovně orientované na střelbu, kde vás enemáci snadno sundaj "zpoza obrazovky". Dvojka je o dost "lienárnější" a úplně se z ní vytrácí hráčova osobní preference, za jakou masku (a tedy styl) bude hrát. Příběh mi přijde vcelku v pohodě a na každé intro se těším. No nic, jdu rozflákat pár lebek.
  • Jednicku to nedohrálo, dvojku jo?
  • kua, ako som ja v jednotke nadaval na bossov a tu mi teraz neskutocne chybaju, celkovo je to jednoduchsie v par misisach si sice musite davat pozor na municiu, masky maju slabsie vyuzitie, teda 7/10 plne suhlasim
  • NEJLEPŠÍ HRA NA SVĚTĚ!... tedy pokud si dáte papír jako já.
  • Moda pixelartu pomalu odezniva, nove konzole presunuli zajem několik let znudenych hracu jinam, když uz nic ma zase smysl se hadat na téma PC vs konzole:)
    před tremi lety by tohle dostalo 10/10 a bylo by tu 500 prispevku. Rikal jsme to uz před temi tremi lety, ze cesta do praveku odezni jakmile se objevi nove konzole:)
    • firebug
      Hádat se na téma "PC vs konzole" nemělo smysl nikdy...
      První Hotline Miami byl o požitku s dokonale vybroušené hratelnosti, která dávala, nejen díky (skvěle padnoucí) stylizaci, vzpomenout na dětskou fascinaci z videoher. Je to hra, kterou rozjedu na 5 let starém pracovním notebooku, ale přesto mě svou hratelností uhrane mnohem intenzivněji, než včera zkoušený Tomb Rider a Far Cry 4 na nové konzoli.
      Závidím ti, pokud si vážně myslíš, že "nová" generace konzolí nějakým způsobem změnila nahlížení na hry jako takové. Podle mě si ale pokračování Hotline Miami vysloužilo chladnější přijetí paradoxně tím, že se jako moderní tříáčkové hry snaží hráčův postup a zážitek ze hry až moc svazovat...
      A navazovat na "kultovní" první díl taky asi není nejsnazší ;-)
      • tak rad bych ti k tomu něco rekl, pac tvůj příspěvek ma hlavu a patu, ale nemuzu..chcipl jsem Matem..takze az jindy. *3*
    • Dogkiller
      Konzole jsou ovšem stejně tak cestou do pravěku jako pixelart. *3*
      • Jsi šul*n a primitiv. Chcípni s Maťem.
      • zajem hracu se ted upira tam kam ma, pc vs konzole smrdi z tvého textu na sto honu, zabava pro deti..haf!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit