Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vegen
    Ten DJ Arnoštek na konci je pecka :D
  • Kronoss1
    HLAVNĚ ŽÁDNÉ SCÉNKY, PROSÍM, NE! To bylo v GP a stálo to za pytel a tady by to bylo to samé. Nejtrapnější část GP byly scénky.
  • Menttor
    Já mám to samý...

    edit.: Sakra, měla to bejt reakce na Whoossaina
  • Je to fajn fajn fajn je to fajn fajnova videorecenze!
  • hra neni špatná,dobrá na odreagování ale tot vše.Myslim že se tu někdo chtěl touto recenzí přidat do stáda.
  • Videorecenze je lepsi nez ta hra.
  • Tak co tady do rite jeste delas?!
  • jiři grygara
  • a pak si se probudil
  • stacilo by YT. Nevim proc davno to nestrkaji na svuj YT kanal a davaji to jinam. YT je idealni - prehledny, bezproblemovy, dohledatelny. Odchod
  • me ta hra nebavi
  • Mně to třeba jede dobře, ale jen proto, že mám hodně rychlý net. Dost lidí tu s tím má problémy, redakce je neschopná s tím něco udělat.
  • takova blbost a to ani nemluvim o tom videu stim unboxovanim takovou blbost muzou natocit jedině magoři..
  • Super hra, fajne vidko, mohlo byt dlhsie.

    Otazka je ale jasna, kde sa daju nakupit take masky, konska hlava je celkom popularna dlho, ale te ostatne take bezne niesu.

    http://www.youtube.com/watch?v=3HQshGnjpo0
    http://www.youtube.com/watch?v=UgXM7ivgYTo

    Skvela hra, skvela muzika, skvela sylizacia, skvely gameplay, psychopaticke scenky a pribeh, vsecko. 10/10. Masaker jak svina.
    Vrazdit tupe stato po stovkach v novom CoD je onicom, rozmlatit par pixelov o podlahu, upne ina uroven.
  • 13_11
    Doporučuji... uleví se ti.
  • Black_Hand
    hura, lukas videorecku na HM udelal! i kdyz jsem doufal v trochu experimentalnejsi recku...inu clovek nemuze mit vse. ty se mi totiz zacinaji zamlouvat cimdal tim vice, pac nikdo jiny (alespon co ja vim) je nedela :X.

    mozna by bylo fajn sehrat i nejakou scenku, kdyz uz jste to nacali. pacifisticky lukas se probudi v necem, co smrdi hotline miami a scenky jsou vkladany mezi zabery ze hry.

    nebo lukas dela kratke zpovedi na kameru (samozrejme natocene na VHS, pripadne betu). a je krz recenzi videt nejaky vyvoj jeho sameho.
  • Spíš bych řekl, že často recenzenti neumí s verdiktovými čisly operovat.
  • zmen stránku
  • Ahojte lidicky předem se omlouvám za off topic ale každé video na gamescz se mi hrozně seká, přitom ty ostatní jedou perfektně. Nemá s tím taky někdo problém? Nebo není třeba si nainstalovat nějaký doplněk?? Mám win7 ultimate. Díky za rady *13*
  • Mother_of_god
    ďalší dôkaz že brať v úvahu čísla u recenzií je totálne zbytočné a neefektívne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit