Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si myslíš že tadle hra bude mít DX11.1? Vážně? Skus použít to co ti vyplňuje lebku.
  • Preed
    Recenzia dobra,celkom z nej na mna dychlo to co na nej vsetci vychvaluju a to,ze ste tomu dali absolutne hodnotenie,no zily mi to netrha,kazdy normalny clovek si musi uvedomit,ze nie je 10 ako 10 :)
  • Mato1987
    nech sa na mňa nikto nehnevá ale TOMUTO niekto dal absolutórium a urobil celkom decentnú videorecenziu kde ju vychvaloval do nebies ... ale trebárs z najnovšieho medal of honor si spravil fackovacieho panáčika? Mám dojem, že pán recenzent má asi radšej didžinu a vypreté obtiahnuté latexové kaťata.
  • Mato1987
    to video je božie :D:D:D dík
  • GlaDOS
    Ten příSpěvek byl adresován přímo blbům, jako jsi ty a ne hře. A není to urážení, ale konstatování faktu.
  • A co vyhral?
  • walltar
    A GGG opět vyhrává cenu pro největšího vola.
  • Už je DX11.1 lamo...
  • To bych být tebou netvrdil. Vzhledem k tomu že se tvé přízpěvky objevují v diskuzi o Black ops 2 kde urážíš slušné a skromné fanoušky.
    http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/call-of-duty-black-ops-2-recenze-61321/?page=7

    Ono lhát umí každý, ale pokud máš zase potřebu trollovat jako jiní exoti pak si posluž, slušní lidé tady na diskuzi se od vás trollu nenechají rozhodit.
  • Hra jako taková bída. Pro lidi co maj chorobnou potřebu zabíjet trojpixelové panáčky, asi dostačující. Jinak nemožnost zapnutí directx 11 a 3D svěčí o lenosti a neschopnosti tvůrců
  • Coffin.Corner
    Pusť si, myslím předminulý Fight Club, Petr to tam vysvětluje.
  • Vezmi v potaz, že jde úplně o odlišné žánry, co se nedají srovnávat (a to jsem velký fanda Zaklínačů).
  • Tak si poslechni podcast (myslím 105ka) a dozvíš se to.
  • Black_Hand
    ja nemyslel scenky obecne. jde mi o videorecku primo pro hotline miami. se scenkama je problem, ze musi byt udelany rozumnym zpusobem a ne tak [prislovce si doplnte] jako v gamepage. mohou byt klidne i neskutecne "cheesy", ale pokud jsou udelany dobre a zapadaji do zbytku, tak to neni problem. najdi si treba na youtube "angryjoeshow" (a ne, nechci inspiraci tahat odtamtud).

    pro hotline miami bych si predstavoval jen par sekundove. kratky zaber na lukase a v mistnosti se v zornym uhlu kamery vzdycky neco mirne zmeni.
  • jen né scénky!!!!!! doufám, že se tady na games k ničemu takovému nesníží...představím si scénky v gamepage a chce se mi brečet. *1*
  • Vrook
    "Vadí mi ak má hra 2 hodiny a i napriek tomu je stereotypná, bez príbehu a zabugovaná."

    No.. Jenže je to hipster indie hra a přestože by u komerečního titulu tyhle věci srazili hodnocení na 5/10, tak tady se musí dát plnej počet.
    Tyhle hry nemám rád. Mám rád originální a zábavný hry kde jdou ale zároveň vidět prachy do toho investovaný. Retro hrama pohrdám skoro stejně jako lidma, který se voblíkaj do retro hadrů po dědovi.
  • GlaDOS
    Dám ti dobrou radu. Mě nebaví série CoD, takže o ní články ignoruji, nečtu je a v diskuzích si tam nestěžuji. Pokud začneš dělat to samé, možná se ti život trochu ulehčí. Co ty na to?
  • Magor... *15* *15* To jsi mi úplně oživila vzpomínky z tohohle videa: http://www.youtube.com/watch?v=eeQPG2rSbS8
  • hral si to?
  • Ani z recenze ani z videorecenze jsem nepochopil, co se redakci na hře tak líbí. Hodnocení 10/10 považuji za projev znuděnosti recenzentů, kteří po létech recenzování AAA+ titulů oslavují cokoliv, co alespoň vypadá trochu originálně. Přimlouvám se za možnost nějak na games tyhle indie nesmysly odfiltrovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit