Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy jste všichni ubozí trapáci, sedět u kompu jen pro hate...
  • oktavius66
    Opravdu netuším proč se to jmenuje Battlefield. Asi kvůli toho aby nalákali lidi, protože nevidím jiný důvod. Kdyby tomu dali jiný název určitě by to bylo lepší, ale zase na druhou stranu, kdyby se to jmenovalo jinak, tak by zase někdo jak je zvykem rýpal, že je to Battlefield že ano... Já proti tomu nic nemám, protože se mi to celkem aji líbí. Ale divím se, že se většinou tvůrci chlubí realistickou destrukcí prostředí a tady ji nějak na těch autech nevidím *15* . Šijou po sobě tisíci kulkami, ale auta jsou zbrusu nová. No nevadí. Každopádně se mi líbí, že se udělala menší změna. Policajte vs. Zloději se mi zamlouvá od malička, takže to uvítám. Ale spíše bych uvítal II. Světovou válku ! Na tom Frosbitu 3 by to bylo MEGA. Chtěl bych vidět jak by to asi vypadalo, nebo alespoň by stačila ukázka map a zbraní z té doby. Ale rozhodně mě tenhle BF zajímá více než BF4...
  • Tak tohle už je totální zoufalost. *1*
  • Pete.palis
    A destrukce kamionu a ujíždějcího auta je kde? *7*
  • že je huba nefackuje nazyvat tohle battlefield
  • Battlefield umírá nebo už je mrtev? Netuším co se stalo, ale je to pořád horší a horší od zabugovaného stále nespraveného BF3 do ještě zabugovanějšího BF4 kterému poté nasadí korunu resking BF4 na PayDay 2. Ne děkuji!
    • Mato1987
      Kľud BF3 je úplne hrateľné, sem tam sa nájde nejaký bug ale dá sa to prežiť a v porovnaní s bf4 to je nebe a dudy.
      • Mám malý problém spawnuji se bez zbraně a jediné co můžu je hodit medkit či ammo.
  • Myslím že letos se jim to vrátí. Dost lidí si to narozdíl od předchozích BF nekoupí. Tohle už nemá s BF nic společného
  • stihac10
    Hollywoodská klasika, milióny aut na jedno zločinecký auto :D
  • Kozy
    Takže Tactical Intervention?
  • Mato1987
    Kvalita, som nevedel, že na jar vychádza nový diel need for speed.
    • tomocz
      to není GTA6? vždyť se tam střílí o sto šest po těch autech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit