Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Kvalita, som nevedel, že na jar vychádza nový diel need for speed.
    • tomocz
      to není GTA6? vždyť se tam střílí o sto šest po těch autech...
  • Myslím že letos se jim to vrátí. Dost lidí si to narozdíl od předchozích BF nekoupí. Tohle už nemá s BF nic společného
  • že je huba nefackuje nazyvat tohle battlefield
  • oktavius66
    Opravdu netuším proč se to jmenuje Battlefield. Asi kvůli toho aby nalákali lidi, protože nevidím jiný důvod. Kdyby tomu dali jiný název určitě by to bylo lepší, ale zase na druhou stranu, kdyby se to jmenovalo jinak, tak by zase někdo jak je zvykem rýpal, že je to Battlefield že ano... Já proti tomu nic nemám, protože se mi to celkem aji líbí. Ale divím se, že se většinou tvůrci chlubí realistickou destrukcí prostředí a tady ji nějak na těch autech nevidím *15* . Šijou po sobě tisíci kulkami, ale auta jsou zbrusu nová. No nevadí. Každopádně se mi líbí, že se udělala menší změna. Policajte vs. Zloději se mi zamlouvá od malička, takže to uvítám. Ale spíše bych uvítal II. Světovou válku ! Na tom Frosbitu 3 by to bylo MEGA. Chtěl bych vidět jak by to asi vypadalo, nebo alespoň by stačila ukázka map a zbraní z té doby. Ale rozhodně mě tenhle BF zajímá více než BF4...
  • stihac10
    Hollywoodská klasika, milióny aut na jedno zločinecký auto :D
  • Myslíte si, že bude Battlefield: Who Gives a Shit při launchi víc zabugovanější než BF4?
    • Trochu míň. Přece jenom kromě přeskinovávání jim nic jiného na práci nezbývá.
  • Tak tohle už je totální zoufalost. *1*
  • Kozy
    Takže Tactical Intervention?
  • Pete.palis
    A destrukce kamionu a ujíždějcího auta je kde? *7*
  • Připomíná mi to trailer na BF3: End Game, jak tam byla mapa Nebandan Flats. Jenže realita oproti traileru byla úplně jiná. Nikdy se mi nestalo, že bych se tak drásal s auty o vlaječku. V traileru to vypadá samozřejmě dobře, ale uvidíme v praxi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit