Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdarec, mohu dotaz? Prosím, co mám udělat... Začnu kovat, dam vyrobit předmět a nejde mi to pak potvrdit, nemužu kliknout na ,,ano,, ani na ,,ne,,.. ani z toho celeho nemužu vyjet. Ani s pomouci myši, ani s pomoci klaves. To same se mi děje s aplikováním jedu na zbraně či alchymii atd. Musím vypnout celou hru přes spravce uloh. Neví někdo? Děkuji.
    • Odpověděl ti někdo? Nebo našel jsi odpověď? Jestli ano, mohl bys mi také poradit? Na email tomny1@seznam.cz. Předem díky
  • Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat, jestli jde přetvořit si brnění podle svého a popř. jak? *4*
  • pocuvajte kdo mi poradi na skyrima kde mamstiahnut tu ultra HD grafiku ? a ked chcem stahovat mody bud je error alebo je iba cast modov ja bi som chcel mat cely skyrim v Ultra HD
  • Kde se nachazi na mape slavici sin dekuju
  • potřeboval bych poradit kdy chci vylepšit v kovárně zbraně tak vyberu co chci a při potvrzení nejde už nic delat ani odejít pryč hru musím celou vypnout přes správce uloh
  • Ahoj,mám veliký problém.Koupil jsem si originál hru a nemůžu vidět pod vodou.Ukazuje mi to šedivou.Na starým pc to běhalo v poho,ale teď sem si koupil nový a tohle mi to dělá.Nevíte někdo jak na to?Díky
  • PROSÍM VÁS POTŘEBUJU POMOC stáhl jsem si mod s přídáním něco do dovedností a mam dovednosti anglicky když ještě předtím byly česky. Odinstaluju mod a je to pořad anglicky.nainstaluju hru znova a je to pořad anglicky.Co mám dělat?
    P.S. vše je jinak česky *16*
    • To se mi stalo taky staci abys sis přehodil steam do aj a zase do cj a bude to v poho
      *1* *8*
  • Stalo se někomu, že po zakoupení vybavení domu se všechno instalovalo, ale pořád nemám alchym. laboratoř, a to jsem ji zaplatil 2x, všiml jsem si toho až po druhé platbě:-) Díky za info nebo tip jak to řešit...
  • prosím,někde sem četl,že se skyrim na ps3 padá.je to tak?
  • Pařani poraďte,
    hra mi jde spustit jen v malém okně, žádné nastavení celá stránka ve hře není.
    Poradí někdo? Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit