Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Firingo
    Ach jo lidi co vy vlastně chcete? Našel jsem tu jeden pozitivní komentář. To opravdu musíte cokoliv zkritizovat? FC 3 byla jedna z nejlepších her co jsem hrál v životě. Ke čtyřce jsem se ještě nedostal. Vím že bude hodně podobná, ale to znamená i zábavná a chci si jí zahrát *3* Ano ted přichází Ubi už po 3x s tím samým systémem a už je to trochu okoukané, ale působí to na mě stále zábavně. A aby nám vynahradili nepříliš nový systém hry přijdou s zcela jedinečnou tématikou která se ve hrách jen tak nevidí. Jednoduše řečeno já vidím další zábavný FC. Nebude to už taková bomba jako trojka možná, ale já se velmi těším. Však kolik dobrých her z pravěku si člověk může zahrát? Moc by jich nebylo. A nadávat na všechno od Ubi jen pro to, že to dělají oni? Tak to už je podle mě hodně omezené. Ubisoft možná někdy trochu zakopne ale jinak dělá stále dobré a kvalitní hry. Mám pocit, že některým komentujícím zde by se nezavděčili ničím. *7*
    Prosím vykašlete se na to vaše neustálé nadávání na všechno a začněte si ty hry užívat! Od toho tady jsou! *1*
    • Ilusiveman
      Jako souhlasím asi, prvních 5 řádků (všeobecně), proč by hra nemohla bejt 7-8? :P maj funkční engine, kterej je hezkej, ovládá fyziku, vozítka a další věci. Mají originální téma (konečně!), a scénáře postav (hlavních) nadprůměrné také. Jak by jste to chtěli "objektivně", nestranně hodnotit vy?
    • Ty jsi ještě nepochopil, že do diskuzí si chodí léčit mindráky zakomplexovaní chudáci, kterým je úplně jedno jaká hra je a hledají jen důvody, aby si mohli zanadávat?

      Pokud je hra stejná jako předchozí díl - vývojáři jsou šmejdi, kteří nic novýho nevymyslí, dělají pořád to stejné dokola a jen rýžují prachy.

      Pokud se nový díl jen nepatrně změní oproti předchozímu - vývojáři jsou šmejdi, kteří kašlou na fanoušky předchozího dílu, díky kterým zbohatli, nedrží se věcí, který byly populární v předchozím dílu a vymýšlí blbosti kvůli kterým je nový díl úplná blbost.

      Už dlouho se názory v diskuzích neřídím a ani jim nepřikládám žádnou váhu když se rozhoduji jestli si nějakou hru koupím - to bych si nezahrál nikdy nic.
      • Firingo
        Jako by jsi mi to vzal z úst *1* Většnou to tu vidím uplně stejně jen jak říkáš jsem to asi ještě dost nepochopil že nemá cenu se tím zabývat *1*
    • Si upad? FC 3 byla jedna z nějvětších kravin co jsem v životě hrál...
    • Lukass
      Nenech se odradit mistnima kecalama.
      Ctyrka je super, nechal sem v ni 75 hodin. Vis on kazde rika ze je to stejny ale to neni pravda, ja sem si totiz po dohrani ctyrky pustil trojku a to teprve poznas rozdil. Hra se hraje daleko prijemnejc nepusobi tak strnule a umele v hratelnosti prehlednosti ruznech prvku ctyrka trojku drti.
      Jasne mechaniky s vezema (uz me zacinaji pomalu taky stvat) kempy nepratel a to vsechno okolo je stejny, ale jako celek to pusobi dobre.
      Nejvetsi minus ctyrky je tak ubohe a radoby cool pribeh a postavy ktery psalo predpubertalni dite, Ale jinak muzu hru doporucit, budes se dobre bavit.
      A az Primal vyjde tak to budou misti burani piratit a krast jak o zivot, uz me to zacina pekne stvat pristup tehle zlodeju. Naplivat na hru tuny spiny, ale hned jak vyjde ju tahat s warezu a s otevrenou hubou hrat.... luza!!!
      • Firingo
        Díky za podporu. Jsem rád že je tu někdo se stejným názorem *3*
    • 0011
      Užíváš si hry za peníze vlastní nebo peníze rodičů, případně za žádné? To totiž hodně ovlivňuje tenhle pohled.... Já si hry užívám, ale nechci kupovat po třetí to stejné reskinované, FC4 jsem měl ke grafické kartě mám nahráno cca 7 hodin a nic mě nemotivuje k tomu si to znovu nainstalovat. Mrzí mě, že ze střílečky udělali ve trojce sandbox, kde obsazuješ jednu věž za druhou čímž akorát uměle natahují hrací dobu. FC4 je FC3 v Nepálu, jestli ti příjde FC3 jedna z nejlepších her, ok, sice je to odklon od čistokrevné střílečky a mluví to o tom, že zas tolik si toho nehrál, ale budiž. V rámci sandboxů mi ale příjde GTA V stokrát lepší
      • Osviceny
        Za své, rodiče mě opravdu neživí a pirátům bych řezal ruce. A je mi uplně jedno, že jsi nereagoval na mě
        • "piratum bych sekal ruce" - Rekl student humanitnich ved, ktery 6 let delal bakalare, ted je na pracaku. V zivote nedokazal nic nez vyzirat rodice a pak stat. Trololol.
          • Firingo
            To je tak omezenej, komunistickej a zastaralej názor že to snad raději ani nebudu rozvádět....
          • Paulcz
            .. a nabyl osvícení, nejspíše na vltavském bagru :)
    • Osviceny
      Přejmenuj se prosím na Pan Sluníčko
      • Firingo
        Eh díky kámo. Však ono každý den nadávat na to jak je všechno na ho*no, že celý svět spěje do sra*ek je mnohem lepší přístup k životu *3* Než tohle budu raději Pan Sluníčko
    • Takže pokud jsi hrál jen trojku a čtyřku už ne, tak ti povím jedno, ve čtyřce už zjistíš, že ten krásný systém, který nastavil UBI ve trojce už tě ve čtyřce opravdu nudí a to čím dál tím více a tím pádem se bojím, že bude ještě o to nudnější v Primalu. Bohužel je to tak.
    • co na tom bylo proboha nejlepsi? vzdyt je to po 293 porad dokola to samy, jednicka byla ok, zbytek je sh1t...
  • takze klasickej prumer, kterej dostane 7-8, chapu
  • Paulcz
    Dát před 10 lety do hry vlastnost, že hráč vidí nepřátelé skrz překážky a dokonce i terén tak si všichni ťukaj na čelo.. :) Nevidím důvod proč takovou hru hrát.
    • Psychotic
      Tak to je dobře, že už není před 10 lety, že?
      • Jak se to veme. Jak jsem už ale psal u předchozího článku na téma FC:Primal - nemám ve hrách nic proti pomůckám pro nesvéprávné či spoluobčany po lobotomii nebo s IQ pod úrovní letící dlažební kostky. Ale ať se to dá probůh všechno povypínat. Chápu, že dnešní pomerně dost nihilistická a konzumně zaměřená doba produkuje děti, co nemají potřebu něco překonat nebo překonat sama sebe, protože je to nuda a k čemu to je vlastně dobrý, když to nejde dát na Facebukkakke nebo tim rejžovat peníze na tom Jůtrůbu ... Ale já si ještě pořád rád užívám pocit, že jsem na něco přišel bez zbytečných nápověd a přiblblých vodítek, že jsem se o něco musel aspoň trochu poprat a ne se jen nechat vést za ručičku jak malý děcko.
  • Haha, no doufal jsem, ze kdyz uz to takhle prekopou tak se konecne zbavi systemu: obsad vez - > obsad dalsi vez - > obsad vez, ale tentokrat pro pribeh. No tak treba zas v dalsim dile.
  • Ty jo tak po 3x dohraném FC4, kde mi udělil neskutečnou radost se .700 nitro a pěknýma lokacema se přemístíme do pravěku jo? Co je na tom sakra zábavného?
  • Ta stylizace je docela úlet. Všude sníh, ale k teplu a štěstí evidentně stačí jen návleky na ruce a trenky. To, že by tam většina postav zmrzla do hodiny asi neřeší. Konec konců i do Skyrimu musíte nacpat mody, aby teplota ovlivňovala, jak moc se musíte obléknout.
  • Tak jsem to hrál a musím říct jako že nic moc ted no
    • Ja to nehral, ale tesim se na to, parazite :-).
  • gesto
    Ubisoft je jedno s nejbohatších herních studií na světě, kdyby chtěli tak můžou posouvat herní standarty někde úplně jinam, ale místo toho posouvají standarty studia které tak nějak balancuji mezi ziskem a krachem,,, takže jediné co mně napadá je to že v jednoduchosti je síla a že lepší je se zaměřit na 80-90% ''slabších hráčů'' než na ten zbytek, prostě jde o to zaplnit regály a vytlačit konkurenci tak, že vývoj nové hry bude stát miliardu i více a nakonec bude jedno velké studio ''EA-UBI-ACT'' a nazdar :))
  • jediný FC který mě posadil na zadek byla jednička, u čtyřky jsem po pár hodinách hraní postrádal motivaci jí hrát, nevím co bych dělal - nedostat jí ke grafice tak jí určitě nekoupím. Tady mě hodně zajímá zasazení do zvláštní doby i prostředí, ale jestli to je další vizuální datadisk k FC3 tak jsem s touhle sérií skončil a je jedno jestli v dalším díle bude hlavní postava kydlit nepřátele pazourkem nebo laserem
    • Jednička s retardovanou telepatickou AI a příšernou druhou půlkou s mutanty?
      • Hele netuším kolik ti je let a jestli si hru hrál v době vydání, ale Far Cry měl - ve své době- nejlepší AI na trhu a to jestli ti přišla druhá půlka příšerná je čistě tvůj subjektivní dojem.
        • Nejlepší AI na trhu? V přibližně stejné době vyšel FEAR, Splinter Cell 1-3, Condemned, MGS3 nebo Half-Life 2, které měly daleko lepší, komplexnější a dynamičtější AI. Dobrá AI se nerovná těžká AI, to by potom měli nejlepší AI v historii her boti v CS, když ti na nejvyšší obtížnost dají headshot ve skoku přes celou mapu.
          Když jsi byl ve Far Cry skrčený v džungli, tak tě nepřátelé klidně viděli na půl kiláku. Dodnes si pamatuju část na jednom kopci, kdy jsem se marně snažil najít vojáka, který mě ostřeloval raketometem, a po pár minutách prohledávání místa jsem zjistil, že na mě střílí z lodičky asi 1km vzdálené a zhruba o 300m níž než ten kopec a bez použití dalekohledu vypadal i proti čistému moři jako těžko rozeznatelná tečka. Tahle vševědoucí AI v první hře znemožnila stealth postup, protože mě vojáci často odhalili 100m před táborem, přestože jsem se potichu plížil vysokou trávou a s nikým jsem neměl vizuální kontakt. Na YT najdeš i videa, ve kterých nepřátelé do hráče suverénně střílí skrz neprůhledné stany.

          A pokud jde o tu druhou půlku: jasně že je to subjektivní dojem. Každý dojem je subjektivní už z podstaty toho slova!
          Mutanti podle mě zničili druhou část, protože jsi najednou stál proti úplně jiným nepřátelům. Z taktické střílečky s obrovskými levely, kde šlo hlavně o přestřelky na větší dálku, se to najednou změnilo v Dooma na ostrově, kde jsi měl kosit bezmozkové monstra skákající 20m do dálky a útočící na blízko, a na to ta hra prostě nebyla stavěná. Podobný problém mělo i Crysis, kde jsi po hodinách plížení, prozkoumávání velkých lokací a experimentování se schopnostmi musel běhat zmrzlou krajinkou a střílet skriptované létající mimozenšťany.
        • To neni jen subjektivní. Ti mutanti tam byli zbyteční a jen to zničilo celou druhou půlku hry.
          • 0011
            Bylo to součástí příběhu, zbyteční tam rozhodně nebyli, protože to navýšilo challenge a přidalo atmosféru strachu
      • Musim se priznat ze i pres horsi druhou pulku je to porad muj oblibenej dil.
  • Zrzzek
    Klasika, buď 8/10 a když po*erou technickou stránku hry, tak 7/10... *1*
    • klasika je 10/10 a zrecenzovat hru na platformě, kde jakž takž funguje a ostatní neřešit, takže střilečku recenzovat z PS4 viz fc4 a nezapomenutelná hrůzo-recenze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit