Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem to přehrál,ty piczusi
  • Kein
    Člověk co nedokáže přehrát video z youtube, by měl okamžitě zahodit počítač a odstěhovat se do země bez elektřiny a internetu. Třeba do Konga.
  • Sekanou už jsem měl!přestaňte sem dávat radši videa,uděláte líp.Dejte raději odkaz.A nebo,sem nedávejte videa ve full HD každej nemá HD grafiku a monitor.Děkujeme
  • a ted tu o karkulce
  • EA, miesto aby peniaze davali na vyvoj, a vyrobili aj dobru hru, radsej to investovat do trapnych reklam. Ze som si este nezvykol

    Bol by som rad keby sa zacalo NFS kompletne ignorovat na kazdom hernom webe... a niele to.
  • smejki
    EPIC! *15*
  • Kein
    ...lol...
  • tak ja to bral podle sebe, kdy ted v 18 s cerstvym ridicakem jezdim jako debil, protoze moc hraju nfs a gta
  • Taky mě to napadlo, slovo FORD a logo se tam oběvuje poněkud často.
  • Na HP2 jsem uplne zapomel. Mas pravdu tenhle dil me tenkrat vylozene nastval.
  • Kein
    To je jako by ti někdo vzal matku a pak ti bylo řečeno "Bože no a co? Najdi si jinou"

    ...lidi mají k těm starým needům nějaký vztah a proto jsou nasráni...

    http://www.youtube.com/watch?v=97VG1r9LLH8

    Mělo to ku*va koule! Ne jak ty komedie teď.
  • USER47
    Jo, to je pravda, v HP2 už to šlo trochu z kopce...
  • Kein
    První sh*t ever byl Hot Pursuit 2
    http://www.youtube.com/watch?v=GeaA1CqCWFA

    Poprvé se objevují moderní arkádové sra*ky ( kamikadze policajti, hořící barely, není potřeba brzdit, svodidla jsou náš přítel)
  • U Dishonored to neni podstatne, kde se jedna o urcitej druh umeni... Tady kdyz po 10 minutach (prehanim) zjistis ze to ma jizdni model asi jako angličaky s kterejma jezdis po koberci by alespon grafika mohla stat za trosku prace... (hral jsem na For Games tak se zdrz osocovani ze jsem pirat nebo veštim budoucnost)
  • U ProStreetu jsem strávil snad nejvíce času ze všech NFS. Fakt mě bavil jak jízdní model, tak tuning atd...
  • už to nehul
  • fakan nerovná se automaticky idiot:)
  • souhlas... dobře, ještě první Most Wanted, ale i tam byl naprostej vopruz, že si člověk chtěl dát jeden dva závody, ale při tom poslední naštval cajty a pak jim musel ještě půl hodiny ujíždět, než to mohl vypnout :(
  • co přesně jiného se dá hrát?
  • jindra.veliky
    U novýho dílu NFS me zajímá jenom android verze, tam hra může něco nabídnout. Na PC a konzolích se jedna o fail

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit