Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tesim se jak malej uz tri roky :) libili se mi prvni tri fallouty, bude i ctvrtej. jista koupe.
    • Inquisitor
      Přesně, mě taky bavily všechny díly :)
      • mně taky, ale ty starý daleko víc a to jsem hrál první trojku. Ty postavy příběhy a humor mi byly daleko blíž. A o tom že to bylo víc RPG ani nemluvím. Každopádně si 4 s chutí zahraju, svět Falloutu je prostě jedinečný a naštěstí stále živý.
        • Inquisitor
          Tak jasně, že to není úplně ono, ale zase to člověk musí brát jako trochu jinou hru.
  • tradiční art 50. let - hudba, čb filmečky z dob počátků studené války - a to všechno smíchané s absurdní sci-fi technikou typu levitující roboti. Řekl bych, že ve skutečném postapokalyptickém světě by to lidstvo technicky vrátilo natolik zpět, že už by nic kovového ani nedokázalo vyrobit, oblečení by bylo ze zvířecích kůží. Je to prostě blbina. Na hard sci-fi je to příliš stupidní.
    • Fallout podle mě nikdy neměl být hard scifi, bylo to něco mezi scifi, komiksem a takovým podobenstvím na téma USA. Vzniklo tam někde nepochopení - fanouškům prvních dílů chybí v dílech od Bethesdy humor, který do "hard postapo scifi" taky moc nepatří. Bethesda udělala svět výrazně realističtější a temnější, ale pořád je to v podstatě komiksová hra a ne nějaké seriózní scifi drama.

      Která hra je hard scifi? Elite? Fallout má blíž spíš k Wing Commanderům.
      • která hra je hard SF? To je dobrá otázka. Vynechme žánr textovek a adventur, kde je příkladů dost (Starcross, Planetfall, The Dig atd). Pak mne napadá Alpha Centauri, Deus Ex, System Shock 1, Starflight, Star Command, Urquan Masters, Freespace, Homeworld + spousta leteckých simulátorů typu X3 atd.

        A ano, Fallout 2 se nebral vážně, měl humor. To se ale nedá říct o Falloutu 3
    • Ty si zas příliš stupidní na to, abys dokázal přispět do diskuze něčím podnětným. *12*
      • ty zmutované potvory ve falloutu popírají zákony biologie. Podívej se do Černobylu, žádní mutanti a dvojhlavé krávy tam nejsou. Životaschopné mutace probíhají na urovni tisíců let a ne pár desetiletí. Podobně pitomý je fallout pokud jde o techniku.
        Člověk s trochu vědeckých vzdělaním celý ten svět falloutu připadá hrozně naivní. To by ani tak nevadilo, jen by se nesměl tvářit tak vážně.
        • fallout(1,2 a new vegas) sa vazne neberie
        • Spades
          Jenže ty mutanty nevytvořila radiace, ale to bychom museli ty hry znát, že?
          A ohledně absurdit, o tom ta hra je. Je to její specifický humor.
          • a taky je to hra :)
  • To video dost přesně shrnuje to, co v bethesdím falloutu hráč zažije... Sotva vylezete z vaultu, tak se k vám přidá divoký čokl, vedle kterého najdete čínskou útočnou pušku, kterou hned na to zmasakrujete skupinu supermutantů, která zrovna náhodou šla kolem baráku, ve kterém 200 let ležela energozbroj jen tak na verandě... the end
    • však to tak má každé RPG, nie že nie. truhlice s výbavou sa váľajú len tak uprostred krajiny a z drakov padajú brnenia ako keby nejaké nosili, a tak by sa dalo pokračovať do nekonečna.
      • Tak kupodivu prave v F1/2 si tyhle veci ziskaval na pomerne logickych mistech a rozhodne ti naboje nevypadavaly z mobu v pustine.
        • tak vo falout 3 náboje padali len z mobov, čo používali strelné zbrane do ktorých tie náboje petrili a zo zvierat si mal len meso alebo nejaké žľazy čo ti dávali boosty
      • del0
        "truhlice s výbavou sa váľajú len tak uprostred krajiny a z drakov padajú brnenia ako keby nejaké nosili"

        Ne, že bych nesouhlasil, ale zrovna draci jsou ve fantasy často vykreslováni jako sběrači pokladů.
        • Jo, jenze ony padaji mece/zbroje/... i z vlku, medvedu, ... a dalsi haveti. Navic bych tak nejak cekal, ze si tu zbroj vemes z ty hromady a ne z draci mrtvoly. I kdyz treba ma drak specileni zaludecni stavy, stravi hrdinu, a zbroj zustane neposkozena, pravda. Tohle je mimochom neco, co me na hrach velmi irituje a hned za tim jsou zcela nesmyslny profese. Kdybys zabil 5 vlku a z jejich kuzi si nechal vyrobit zbroj, melo by to logiku.
        • a v takom BG2 z neho padli len supiny, a musel si s nimi ist za speci kovacom
          takze v davnych davnych casoch mysleli programatori aj na taketo veci
      • Ale tak v zásadě máš pravdu, no. Tohle je i v mých nejoblíbenějších RPG. Jenom to trvá, než si vycvičíš svěřence tak, aby mohli draka vyškolit a ta past na bedně s vybavením, co už stojí za řeč, je nesejmula. Což asi chce Sulik říct, že dostat se k ultra vybavení bude ve F4 hračka. To si zase nemyslím.
        • tak hlavne dostat se k super vybaveni byla hracka i ve fallout2
          • Co to kecas za icoviny, ve F2 byla dobra vybava az nekdy za pulkou protoze do ty doby jsi na to nemel proste skilly a delal si min poskozeni nebo ses vubec netrefil, jestli se dala v nejake hre hned z kraje sehnat super vybava tak to byl Dark Souls
            • jj a v jedničce stačilo doběhnou ta tu starou benzínku, proplížit se kolem stráže a mít power armor do 10 minut *4*
            • ale prd, hned skoro na zacatku jsi mohl odchytit na severu mapy obchodnika s alien blasterem a bud ho okrast nebo sejmout a to porad dokola a bylo tam mnohem vic moznosti jak se dostat k OP vecem brzo
          • Ale to už jsi musel mít pročtené návody, nebo minimálně jednou projetou hru. *7*
  • Nejsem blondýn ani mi už není náct,ale k*rva moc se mi to líbí *14*
  • Trailer možná ale ukázky ze hry moc ne *1*
  • V komentářích zase na*lito :D
    • ty jsi ten, co se dneska rozešel s Borhyovou?
      • ne
      • rami.cz
        :D
  • Je tu nepřesnost, která bije do očí a má své kořeny ve F3: vault obleček s číslem bylo oblečení ve vaultech (takové jednodílné tepláky), které na povrchu v pustině zcela ztrácelo smysl a bylo ihned nahrazeno leather armorem. Přesto ve F3 někdo dostal nápad přidat k němu kožený opasek a něco jako bandalír a prohlásit to za ZBROJ - i tady na ukázce si člobrda chodí radioaktivní pustinou defacto v pyžamku jako by se nechumelilo. To přece postrádá smysl...
    • Mě spíš urážejí ty jejich animované filmečky k S.P.E.C.I.AL., kde už před Velkou válkou virtuální autoři přesně vědí, co po ní vznikne díky radiaci/FEV (ghoulové, supermutanti). Jinak ta hra bude samozřejmě totální p*čovina, stejně jako F3 potažmo Skyrim, možná ještě horší, pač obohacená o kousek Minecraftu. Jinak jestli je někdo schopný vydat oficiální trailer prezentující stavění domečků, které tak nějak levitují https://www.youtube.com/watch?v=Oj06B-QQJTM - cca 2:36 min, je to h*vado bez špetky soudnosti. Člověka skoro fascinuje, jak někdo dokáže zk*rvit tak krásnou sérii, a ještě mu za to spousta lidí tleská. NEBRAT.
    • aha. tak to potom nedavala smysl finalni animacka falloutu 1 :-D
      • Jenže ten obrázek zobrazoval něco, co ve F1, F2 nemohlo nastat. Fe F3 to obrněné pyžamo ovšem skutečně bylo (fasovalo se mj. v Megatuně za nějaký quest) a mělo třídu skoro na úrovni kožené zbroje. Což je blbost. Dej si na tepláky pruh kůže přes břicho, další křížem a na rameno placku - ochranná funkce nulová, oproti třeba kožené bundě. *1*
        • Když tě bodnu nožem do kožené bundy tak ti to nějak pomůže?Nemluvím o střelných zbraních ... ale i pěstí do břicha by dopadlo stejně jako ta teplákovka, takže co ti tak vadí? *1*
          • Tak proti noži ti nepomůže ani běžná neprůstřelná vesta. *3* Ale netřeba se bodat, stačí použít selský rozum, v případě pádu na zem do štěrku je lepší kožená bunda nebo pyžamo? Co by sis vzal na motorku? Motorkářskou koženou bundu nebo teplákovku? Asi tak.
    • IMHO je to tam ciste proto, aby bylo jasne, ze jde o Fallout. Ono tech blbin tam bylo vic (viz. prestrelka s mutanty na par metru v otevrenem prostoru a podobne). Nebral bych to tak vazne, vetsina promo traileru nema s realitou ci vyslednou hrou moc co delat... :)
  • copak trailer to nebyl špatny...
  • Musím se přiznat, že poslední Fallouty jsem přehlížel - 3 byla pro mě nehratelná, New Vegas měl už něco do sebe, ale furt to nebylo ono a začátek byl hroznej....

    A to je to co se mi strašně líbilo na izometrických Falloutech, že mají dodnes pěkný rukopis a atmosféru. Stále si vzpomínám nato, když jsem našel v jedničce moje první energo brnění, jak jsem z toho byl úplně unešený.
    Zde kvůli surovosti a vrácení rukopisu ke starším dílům si mě získali.
    Teď už jen doufat, že to nebude přehypovaná sra()ka, ale jako u Wolfensteinu to půjde zase krásně ve stopách
    • Chim
      Ani starý Fallout nebyl isometrický!
      • nj chcel byt mudrlant - cavalier oblique sa vola ten pohlad. netusim ako sa to preklada len som to videl v jednom velmi zaujimavom videjku kde tim cain hovoril v roku 2012 ako vznikal fallout.
        odporucam vsetkym fanusikom :)
        https://www.youtube.com/watch?v=Xa5IzHhAdi4
        • V češtině se to jmenuje strašně - kavalírní axonometrie (jako druh kosoúhlého promítání). Ale taky tomu říkám iso *4*
      • V herní terminologii je
      • miker17
        http://images5.fanpop.com/image/answers/2863000/2863376_1341858921169.64res_375_300.jpg
  • Vogon
    Ty vole, CGI jak z roku 2000, to jsem teda nečekal. To spíchli za pět minut v adobe after effects ne?
    • asi si si zabudol dat okuliare ...
    • Nekdy se podivej na CGI z roku 2000. Tohle je docela slusna prace a to nejsem zadnej velkej fanda.
    • ty vo*e :-D aftry jsou na postprodukci. Jak v tom chces delat cg? :-D :-D
    • zaujimave ja som mal praveze pocit ze to je hrane a sem tam dotvorene cgi.
    • Ale ty bys to dal za 4 vid jak si dobrej :)
    • Tragédie..:( Možná chtěli navodit atmošku starých dílů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit