Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrejme si vybiras v pro tebe nedobrych vodach. Kvalitni hry stale vychazeji, jen je potreba umet oddelit zrno od plev. A pokud nejsi zamerenej jen na jeden herni zanr, tak je z ceho si vybirat rekl bych vice jak kdy v minulosti - sam nevim co driv hrat a napr. v rpg zanru je toho kvalitniho vice nez dost.
  • A není to úplně jedno, pokud se k tomu stavíš takto ? Není jedno jestli zlikviduješ nepřítele pomocí palné zbraně nebo bez ní ? V tom videu jak je to disajnované tak je to naprosto jedno.
  • 2 jsem se taky bál a nakonec, ač horší než 1, byla skvělá. Třeba pasáž ve škole to byl dobrej masox. Těším se i na 3, nevěřim, že by to podělali. FEAR je pro mě number one...
  • Amylee.Anderson
    Mi konečně někdo mluvi z duše...
  • Paxton byl ten kterého sem se v prvním Fearu nejvíce bál :D....a hle já za něho mám v nejnovějším díle hrát ??? a kde sou ty děsivé scénky ???alma ???...tohle má s původním Fearem společnou snad jen tematiku a postavy,jména...jinak Konceptově je tahle hra totálně někde jinde...END
  • ty hry jsou porad hnusnejsi a tim nemyslim graficky. Nezbyva nez zatlacit slzu a vzpominat na vsechny ostatni do roku 2005. Skoda, ze se uz nedaji koupit
  • Vzpadá to jako 8 let stará hra. Že by zase konzole? I na ně to vypadá tentokrát strašně.. 1. byla nejlepší, toď pravda.
  • fuuuuj tak toto uz nieje fear ,hamba
  • chlapci a děvčata....tohle bude pekelná sračka *9*
  • V čem? Ve speciálních Schopnostech asi ne?
    Hral by si radši za vojáka jako je v COD nebo MOH nebo BF a jiné střílečky
    Než za Typka s telekinezi a jinejma schopnostma co ve střílečkách moc nejsou?
  • a v čem je to jiné ? soudě podle tohodle videa...?
  • hmmm nemuzu si pomoct ale paxton me na cele hre sere nejvic kdyby aspon mel ksicht jak z jednicky ale tady je mu podobnej opravdu jen minimalne proc nenechaly stejnej ksicht? a takhle divne ho predelaly *11* ? kdyz uz jinak pro me FEAR konci jednickou *1*
  • Kde berou tu drzost to nazvat FEAR? Ach jo konec dobré značky ( a bohužel to začaly už datadisky pro FEAR 1 ) *9*
  • Pro me posledni hrebicek do rakve FEAR.... nejvic me bavili prestrelky v jednicce. Ve dvojce uz to bylo dost prekombinovany, pocit ze strelby nula, nepratele nuda a o strasidelnosti nemuze byt rec. Trojka je pro me bohuzel totalni konec.
  • Viem k comu sa to moze prirovnat Wolfenstein efekty super a nic viac iba nuda a po 3 hodinach co??zas nuda a ked sa to rozbehne uninstall good bye a za 15 ecka bazar nech ti rychlo niekto kupi
  • Zahraj si Condemned... jedničku
  • Presne tak, jednicka byla a je super hra. Tohle bude podle videa ptakovina. Uvidime, treba nas ale mile prekvapi.
  • Uz mozem prestat zivat?
  • Všichni podle mě budou chtit hrat za Paxtona už jen kůli tomu že to nejni jako v jinejch střílěčkách Furt v ruce držet zbran krčít se a střílet
  • Pripada mi to trosku jako kdyz jsme se vsichni tesili na Soldier of Fortune a ono z toho vypadlo...co z toho vypadlo. Jinak, horsi trailer nebo co to vlastne bylo, jsem uz hooooodne dlouho nevidel. Co se samotneho herniho stylu tyce...opravdu posledni hrebicek do rakve. Myslel jsem, ze to po 2ce horsi byt nemuze a prece se podarilo. Jako, slapnout do blata jednou pochopim, ale preslapnout si znovu a rovnou do hovna, to je na presdrzku. Co naplat, Fear je holt "aus" a jinak to uz asi nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit