Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 jsem se taky bál a nakonec, ač horší než 1, byla skvělá. Třeba pasáž ve škole to byl dobrej masox. Těším se i na 3, nevěřim, že by to podělali. FEAR je pro mě number one...
  • Paxton byl ten kterého sem se v prvním Fearu nejvíce bál :D....a hle já za něho mám v nejnovějším díle hrát ??? a kde sou ty děsivé scénky ???alma ???...tohle má s původním Fearem společnou snad jen tematiku a postavy,jména...jinak Konceptově je tahle hra totálně někde jinde...END
  • ty hry jsou porad hnusnejsi a tim nemyslim graficky. Nezbyva nez zatlacit slzu a vzpominat na vsechny ostatni do roku 2005. Skoda, ze se uz nedaji koupit
    • Zrejme si vybiras v pro tebe nedobrych vodach. Kvalitni hry stale vychazeji, jen je potreba umet oddelit zrno od plev. A pokud nejsi zamerenej jen na jeden herni zanr, tak je z ceho si vybirat rekl bych vice jak kdy v minulosti - sam nevim co driv hrat a napr. v rpg zanru je toho kvalitniho vice nez dost.
    • Amylee.Anderson
      Mi konečně někdo mluvi z duše...
  • Vzpadá to jako 8 let stará hra. Že by zase konzole? I na ně to vypadá tentokrát strašně.. 1. byla nejlepší, toď pravda.
  • fuuuuj tak toto uz nieje fear ,hamba
  • chlapci a děvčata....tohle bude pekelná sračka *9*
  • hmmm nemuzu si pomoct ale paxton me na cele hre sere nejvic kdyby aspon mel ksicht jak z jednicky ale tady je mu podobnej opravdu jen minimalne proc nenechaly stejnej ksicht? a takhle divne ho predelaly *11* ? kdyz uz jinak pro me FEAR konci jednickou *1*
  • Kde berou tu drzost to nazvat FEAR? Ach jo konec dobré značky ( a bohužel to začaly už datadisky pro FEAR 1 ) *9*
  • Pro me posledni hrebicek do rakve FEAR.... nejvic me bavili prestrelky v jednicce. Ve dvojce uz to bylo dost prekombinovany, pocit ze strelby nula, nepratele nuda a o strasidelnosti nemuze byt rec. Trojka je pro me bohuzel totalni konec.
  • Viem k comu sa to moze prirovnat Wolfenstein efekty super a nic viac iba nuda a po 3 hodinach co??zas nuda a ked sa to rozbehne uninstall good bye a za 15 ecka bazar nech ti rychlo niekto kupi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit