Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Už tu byla "škola hrou, tak teď bude "hra školou" *4*
  • TheGGG
    Já jsem se například naučil, že vypínat ventilátory na grafice jen proto že jsou moc hlučný, nemusí mít v létě při hraní ARMY 2 dobrý konec
    • TheGGG
      No dobrá v nastavení CCC jsem jeho výkon snížil téměř úplně na minimum (možná malinko jel, ale nebyl skoro slyšet, přehlušil ho rachtající pevný disk). A proč taky ne? Program Tech power GPU-Z ukazoval teplotu při zatížení nějakých 60 stupňů, tak jsem si myslel že když trochu snížím výkon ventilátorů, tak se to ani nepozná.
      • No, průvan je průvan, je to stejné jako když zavřeš dveře. Najednou se začne prudce oteplovat (v létě např.) *4*
    • No jestli jsi ventilátor úplně vypnul, tak to opravdu nebyl dobrý nápad a upřímně řečeno nechápu, jak tě to mohlo vůbec napadnout. Na druhou stranu já mám ventilátor GPU nastavený permanentně na minimální otáčky, takřka není slyšet a teplota v zátěži nejde přes 50 C.
    • Jen pro zajímavost, kolik ta grafka stála? Mimochodem, pěkná profilovka. :D
      • TheGGG
        Byla to stará dobrá ati radeon HD 5870 přetaktovaná až na dřeň cena tehdá asi 8 000,-. Jinak grafika to přežila, kompl si pokud se dobře pometám vypl když se to začalo škavařit. Ale i kdyby skořela mě by to nevadilo, stejně byl čas na nákup nové.
        Jinak jsem rád že se ti líbí moje fotka
        • *1* tak to fakt nepochopím... buď je to fake, nebo to na tebe vrhá špatné světlo, jelikož vypnout ventilátor na přetaktovaném komponentu, k tomu ještě na max, může provést jen blázen nebo ... . Tak či tak, nepříjemné *1*
          • nebo Bieber
          • deridon
            TheGGG je takový plantážník, jemu bych to i věřil nezbedovi jednomu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit