Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak jsem si nev´šiml, že by ho lidi tak žrali až do té osudné tiskovky, kde všichni měli orgasmus za každým jeho slovem. Osobně to moc nechápu, i kdyby řekl jen "bla bla" tak se tam všichni podělají. Podobný fanatismus mě naštěstí vždycky minul, ale zároveň ho nechápu ani u ostatních jedinců. To, že to je dobrý člověk, super herec však nepopírám. Avšak na prazentaci hry, kdy nevíme, jak se hra pořádně hraje, ale prezerntuje jí tam celebrita, to je dost laciné (tedy vlastně dost drahé). V tomto mě CD projekt zklamal. Hodit na nás herce a rozjed předobjednávky, aniž by hra byla nějak pořádně odhalená mi nepřijde fér. Ale tak pokud to lidem stačí, tak asi je to pak v pořádku. Já tedy zatím čekám.

  • MidnighT91

    Keanu není gay přišel o ženu a děcko. Ale jinak souhlas xD

    Pro zajímavost dávám vystřižek z Wiki o dané události


     On December 24, 1999, Reeves' girlfriend, Jennifer Syme, gave birth eight months into her pregnancy to Ava Archer Syme-Reeves, who was stillborn. The strain put on their relationship by their grief resulted in their breakup several weeks later. On April 2, 2001, Syme was driving alone on Los Angeles' Cahuenga Boulevard when she sideswiped three parked cars, rolled over several times, and was thrown from the car. Authorities believed she died instantly. She was reportedly being treated for depression and taking two prescription drugs, which police found in her car.[60][61] Reeves, who was scheduled to begin shooting back-to-back Matrix sequels during the subsequent spring, sought "peace and time" to deal with the incident, according to his friend Bret Domrose, a guitarist in Reeves' alternative rock band Dogstar.[60] 

  • iSpirit

    on je možná gay, kvůli němu bych změnil i mou sexualitu 😍. PS. V Cyberpunku to bude druhá hlavní postava, takže kupuji první den. 

  • vaclav.pechacek

    Jeho smrti se nikdo z nás nedožije.

  • MidnighT91

    Keanu je zkrátka jeden z nejlepších lidí na téhle zvrácené kouli. Četl jsem si jeho wiki a ***** je to fakt těžce dobrej člověk. Přeju mu jenom to nejlepší a až si tu jednou přečtu že zemřel, tak se na jeho jméno ožeru do bezvědomí...

  • Morlang

    Kdyby se hlasovalo o tom, kdo bude prezident zeměkoule, tenhle chlapek to ma skoro jisty! 

  • Paul_cz

    "Ne že by Keanu něco takového potřeboval, protože ten bude zřejmě vypadat navždycky stejně."


    😀 It's funny because it's true

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit