Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spook.y
    Já jsem si stejně pak přepnul komentář při zápasech na ANG, protože tam je daleko více možností než v češtině. Čeština se začne hodně rychle ohrávat. Jo a chci tam příště ČESKOU ligu !!!
  • Koho zajimaji nejaky priblbly titulky? Otazka je, co bude s Faridem? Zacne zase pracovat pro nejakej herni web/casak?
    • Vrátí se ke hvězdám! *5*
    • Inquisitor
      Přejde do ABC
  • ja osobne som dost nahnevany na sposob ktory je v hrach lokalizacna vyhoda, mna proste sere to ze sice som hral fifu 11 aj 13 aj 14 v cestine ale ta vyjebanost a prechcanost v tej hre je neuveritelna neznasam ked je nieco prelozene v mojom blizkom jazyku len preto ze je to vynosne a tesim sa kazdemu prekladu ceskemu co sa tika filmov aj hier a ma sere to, ze sa da niekdo aj kupit .
  • Mně by spíš zajímalo jestli se budou překládat RPG hry jako je např. Dragon Age. U FPS her nebo sportovních titulů je čeština celkem zbytečná.
  • A jaké hry vydává EA v CZ? Fifa a NHL se nepočítá. To je ta samá čeština každý rok.
    CZ nebyly ani takové AAA hry jako Mass Effect 3 a Dead Space 3.

    EA hry zásadně nekupuji takže mě to netrápí, ale i tak :-)
  • Me by zajimalo jestli bude lokalizovan novej Dragon Age jako hry v anglictine mi nevadi ale takhle rozsahle RPG bych rad mel prelozeno...
  • ahola
    .. i s českou ligou ve Fifě ?
    • Nato si počkáááme hodně dlouho repektive vubec ani nevim v cem je jako problem, ze tam jeste neni ? Ze by chtel Pelta zas tucnou odmenu za poskytnuti licence ? Ani bych se nedivil....
  • Spíš mě zajímá jestli už se uráčí dát do FIFY českou ligu.. blekotání Míry Bosáka je stejně akorát za trest :)
    • "Přihrává na Aubamejangu"(Míra asi neumí skloňovat). Řve "Eto v šanci!", zatímco ten si zpracovává míč na půlce. Jinak Gambáč ligu bych neřešil, ta hra je teď momentálně nehratelná, hlavičky OP, obránci utíkají od míče, ve FUT hraju na 3 záložníky, často si ale připadám, jak kdyby existovali jen 2 útočníci, prázdno a obrana. PESko je paráda, až vymakají online mód podobnej FUTku, nebudu už hrát online nic jinýho. Teď zbývá jen offline proti pc nebo když děláme turnaje.
  • Krescz
    jeste aby ne *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit