Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    *4*
    • deridon
      my víme Bobe.. my víme..
  • Spíš mě zajímá jestli už se uráčí dát do FIFY českou ligu.. blekotání Míry Bosáka je stejně akorát za trest :)
    • "Přihrává na Aubamejangu"(Míra asi neumí skloňovat). Řve "Eto v šanci!", zatímco ten si zpracovává míč na půlce. Jinak Gambáč ligu bych neřešil, ta hra je teď momentálně nehratelná, hlavičky OP, obránci utíkají od míče, ve FUT hraju na 3 záložníky, často si ale připadám, jak kdyby existovali jen 2 útočníci, prázdno a obrana. PESko je paráda, až vymakají online mód podobnej FUTku, nebudu už hrát online nic jinýho. Teď zbývá jen offline proti pc nebo když děláme turnaje.
  • Krescz
    jeste aby ne *7*
  • Me by zajimalo jestli bude lokalizovan novej Dragon Age jako hry v anglictine mi nevadi ale takhle rozsahle RPG bych rad mel prelozeno...
  • koho zajimaji titulky ve fifa? co dragon age Inquisition, mass effect 4...? a vy se ptate na sims a fifu, neuveritelny
    • sleepless
      Zminene tituly jsou jen priklady - obecne by melo platit, ze lokalizovane budou vsechny EA tituly u nas.
      • filias
        VŠECHNY tituly? Vždyť to nebylo ani doteď. Překlady Mass Effectu a Dragon Age vznikaly neoficiálně, max za finanční podpory nějakého obchodu.
        Jestli se bude něco překládat, tak maximálně to co doposud. Tedy věci, kde je těch textů málo, či jsou furt stejný + sims.
    • Myslis, ze ABC Data bude hodne vedet o hre, u ktere vubec neni jiste kdy vyjde a v jakem rozsahu a hre, o ktere se nevi absolutne nic? Na rozdil od her, ktere vychazi kazdy rok pravidelne. Asi si je pletes s sefem EA.
  • A jaké hry vydává EA v CZ? Fifa a NHL se nepočítá. To je ta samá čeština každý rok.
    CZ nebyly ani takové AAA hry jako Mass Effect 3 a Dead Space 3.

    EA hry zásadně nekupuji takže mě to netrápí, ale i tak :-)
  • Mně by spíš zajímalo jestli se budou překládat RPG hry jako je např. Dragon Age. U FPS her nebo sportovních titulů je čeština celkem zbytečná.
  • ahola
    .. i s českou ligou ve Fifě ?
    • Nato si počkáááme hodně dlouho repektive vubec ani nevim v cem je jako problem, ze tam jeste neni ? Ze by chtel Pelta zas tucnou odmenu za poskytnuti licence ? Ani bych se nedivil....
  • ja osobne som dost nahnevany na sposob ktory je v hrach lokalizacna vyhoda, mna proste sere to ze sice som hral fifu 11 aj 13 aj 14 v cestine ale ta vyjebanost a prechcanost v tej hre je neuveritelna neznasam ked je nieco prelozene v mojom blizkom jazyku len preto ze je to vynosne a tesim sa kazdemu prekladu ceskemu co sa tika filmov aj hier a ma sere to, ze sa da niekdo aj kupit .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit