Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Samozrejme myslim potom, co to nabralo asi 15 tisic hracu po vydani f2p, come on dude, prece nemusim vypisovat uplne vsechno.. Dalsi mesic to nemelo ani polovinu, dva mesice na to sotva desetinu. Ja nemluvim o tom, jak je ta hra zabavna, nebo ze tebe nemuze bavit. Muze, ale vetsinu hracu ta hra hned omrzi a proto ji prestali hrat. Kvuli tomu "projekt nebyl rentabilni". Protoze ji nikdo nehral kvuli vsem tem bugum a tomu, ze v ty hre po chvilce hrani neni co delat.

    Na takovy jedince narazis vsude no, nicmene evolve je fiasko a obri neuspech, kterej se stejne tak dobre muze stat i tady u Hunt:showdown. O tom mluvim, ne o tvy osobni zabave.
  • To se pleteš, protože po vydání f2p populace rapidně vzrostla a chvíli se to drželo...pak protože to nebylo rentabilní museli projekt ukončit...ano nehraje tam milion lidí, servery lagují a je tam dost bugů, ale pro mě je to jedna z nej her co jsem v životě hrál. Potkávám lidi co mají 700+ nahraných hodin a stále hrají :-) jestli máš lepší online hru, kde můžeš hrát za mocné monstrum tak sem s ní :-D
  • JohnyTheZik
    Nechci ti brat iluze, ale od cervence 2016, kdy tu hru vydali f2p ta hra jen prichazi o hrace, a jestli jsou pri 400 hracich plne servery, tak to jen vypovida o tom, ze 2K ten konec podpory myslej smrtelne vazne, kdyz uz shazujou i servery.
  • Je to dost na to abych si parádně zahrál. Pořád přibývají noví hráči a často se mi stává že jsou plné servery...
  • JohnyTheZik
    Tohle ma k rustu stejne blizko jako evolve k dayz. Vicemene je to jen alternativa patku 13. a podobnych her (dead by daylight apod), jen s tim rozdilem, ze tady za pavouka nikdo nehraje. Nic to nemeni na tom, ze parkrat zabijes pavouka, parkrat te zabijou jiny hraci, zkusis vsechny mapy (jestli jich ma bejt vic) a to je tak vsechno, co v ty hre zazijes.
  • JohnyTheZik
    Jestli tim hafo myslis prumerne 400 za poslednich 30 dni, tak pak jo.
  • Mě Evolve neomrzelo... stále to hraje hafo lidí.
  • Víc než k Evolve bych to přirovnal k Rustu od Garryho Newmana, akorát teda bez stavění. Přece jen se ten element high risk high reward v Evolve moc nepovedl a byla to nakonec docela obyč arénová řež kde se šlo hned na věc se vší parádou.
  • TheGGG
    nuda... další pvp, online pakárna kde budou řádit mikrotransakce...
  • JohnyTheZik
    Stejne jako Evolve se i Hunt dost rychle omrzi, coz je skoda, protoze minimalne na papire to vypada dobre.
  • deathfish
    Jak to oznámili před nějakou dobou prvně, tak to znělo strašně nezajímavě a tuctově. A myslím, že to tak i být docela mělo - tedy, mělo se jednat o jinak lazenou hru, možná i ve stylu MOBA? Už nevím přesně, každopádně jsem ale rád, že to tak není a že z toho udělali něco jiného.

    Teď to vypadá přinejmenším zajímavě a má to čím zaujmout (Jak už psal Juro, atmosféru to má dobrou). Uvidí se, co z toho vyleze *3* hlavně prosím ne žádnou další MOBA hru. Těch už je si myslím dostatek.
  • atmosferu to ma dobru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit