Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otazkou zustava, jak je ta hra dobra. Ne zda je urcena rekreacnim priznivcum. ;) Asi by bylo dobre priste hru hodnotit vic objektivne, nez se na to divat pouze z uhlu mainstreamu. Rovnou bych tak mohl rict, ze Football Manager 2011 by mel dostat 1/10, pac neni urcen hracum, kteri se chteji "rekreovat". Mozna to je i tim, ze kazda jina zajmova skupina si predstavuje relax jinak :)
    • A ted jsem cetl ty flamy na IGN ohledne noveho Sillent Hillu, kterej si to plete s Resident Evilem, zatimco fanousci se prozatim rozplyvaji. Doporucuji si zrecenzovat ten :P

      Recenze se mi ale libila. ;)
      • * IGN si to plete... tak. :P
  • "Nenašel by se zřejmě člověk, který by věřil, že lidstvo bude žít v poklidu donekonečna"

    Takže podle pána recenzenta teď lidstvo žije v poklidu? *7*
    • Určite žijeme poklidnejším spôsobom ako v tej hre kde sa zabíja za flašku vody
      • Zatím...
        • claymen
          zabija za flasku vody, tak jsem si vzpomněl na trailer k této hře a na to, jak jsem po něm byl uplně natěšený...
    • Nez zacnu delat vtipky o panu recenzentovi, zjistim si, zda to nahodou neni pani recenzentka, abych ze sebe nedelal blazna *3*
      • uz si zistil ci to je vobec pani? predtym nez zo seba zacnes robit blazna *1*
  • Nevím co za problém má recenzentka s I´m Alive.Je to parádní hra s krásnou grafikou,atmosférou.Název této hry přesně odráží atmosféru..Pro mě je to svěží vánek v moři nepodobenin jiných her.Konečne něco originálního a recenzentka dá 6/10??Nevím co slibovali původní tvůrci,vůbec neřeším reklamy na hry na kterých se ani nezačalo makat,jediné co vím je to,že je to jedna parádní hra.Není to žádný HC.A pro všechny co tady kritizují automatické zaměřování-kdyby jste otevřeli oči a začali u hry i přemýšlet,tak by jste si v menu auto aim vypnuli.Pro mně 9/10..
  • Jsem milovník Uncharted a těšil jsem se i na tento titul...bohužel po přečtení recenze jsem z toho celý nesvůj...asi to opět koupím za třičtvrtě roku na aukru za 435,- Kč... *1*
    • Nebo to kup ted za 300,-
    • Nepleties si to nahodou s Last of Us, ktore este nevyslo?
      • Taky mě ty screeny zmátly a nejprve jsem si pomyslel, co se v NaughtyDog stalo, že to tak podělali. Ale pak četl pařížské studio a Šanghai a bylo jasno.
  • Hmmm pekná recenzia, tvoja prvá Lucko? *3*
  • Já věděl že tenhle počin bude pěknej prů*er *7*
    • Mno. To jsem si prvne rikal take *1* Dokud jsem cetl jen ty negativni recenze - hlavne IGN perlilo. Az jsem videl poradne walkthrough, tak docela premyslim o konzoli - uprimne a vazne. *3* A ze jsem zatvrzelej PCkar *1*
      • to já bych v tvym případě radši ještě počkal - řekl bych že se to ankonec na PC objeví podobně jako Rayman Origins
  • Mahcake
    Zvláštní, že hráči to zase vidí jinak. Že já se na ty recenze už radši ani koukat nebudu...*7*

    http://www.metacritic.com/game/xbox-360/i-am-alive/user-reviews?dist=positive
    • jnsCZ
      Metacritic ztratil smysl u čtenářského hodnocení v momentě, kdy jsem se tam dočetl "Dávám 10 bodů jenom proto, abych vyvážil ty jedničky a nuly, co sem hází PS3 fanboyové. Hru jsem nehrál"
    • Veskoslav
      Metacritic? To ještě někdo bere vážně? Je to stejné jako recenze:-D I když tam je to ještě horší. Viz např. ME 3 a hodnocení 0-2 body a komenty k tomu.
    • Jo, ale nekoukej se jen na ty čísla a čti. Tady máš 2 příklady z první strany, kde dávaj nejvyšší možnou známku a přitom píšou:

      nayerr: 10b. "it's good, good not great, but definitely not bad. not good good, but just good."

      jepainter: 10b. "Bad: There are occasional moments of frustration with gameplay. Too linear. I wish that problems could be approached from many different angles, instead of essentially one angle of attack." Následuje výčet pozitiv.

      Ze sposty komentů je cítit především nadšení nízkou cenou - 15 dolarů. Asi taky záleží, jak k tomu kdo přistupuje. Zatím čtu Pozitivních 34, smíšených 10, negativních 9.

      A nakonec - Metacritic ber vždycky s velkou rezervou *3*
    • janchor
      Zvláštní, že ti 6 & 6.9 přijde jako rozdíl hodnej zvednutejch očí.
    • Neni prumerny hodnoceni hracu a kritiku prakticky stejny?
  • "Stejný postřeh mechoshiftjá i ve chvíli, kdy mu skolíte kolegu, který byl vybavený střelnou zbraní." To jsou zase perly... až bude na games.cz někdy recenze s méně než pěti hrubkami či překlepy, pošlu vám dobrovolný příspěvek 1000,- Kč.
  • Boze, dneska uz muze kazdej idio.. recenzovat hry, ach jo...:((((
    • svata pravda!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit