Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mužů se zeptat infamous 1 jak je mise pod mostem jak přijdete za policajtama co mám po upuštění úkolů udělat nemůžu se dostat dal
  • Mám tuhle hru doma(skoro dohraná za hodnýho Cola) a nemůžu si ji vynachválit. Grafika a hratelnost úžasná, príběh(jako v jedničce) skvělí. Libí se mi taky šílený množství schopností (oproti jedničce šílenej nárůst, občas je těžký se v nich vyznat) a jejich v některých případek originalita. (např. Kinetic Pulse) S porozuměním príběhu se popere každej kdo angličtinu aspoň trochu umí. Opravdu další skvělí kousek, který by měl mít každý "péestrojkař". A pokud tuto konzoli nevlastníte a chystáte se, máte o důvod víc ;)
  • - http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4d5f86f6b526d291306360
  • Zajímavá hra... ale co z toho když je to jen na konzole. Člověk by jednu i koupil ale pak si zas nezahraje hry co jsou na jinou konzoli... jaaaaj. Kdyby v nich aspoň nebyl hardware starý 3 roky a celkově nebrzdil vývoj her, tak bych je i podpořil. Ty rozmázlý textury v 2011 už fakt nejsou in...
  • Sám sem to psal, tak asi vím co tam je ne? Google ti přeloží slova, ale ne podle kontextu...
  • Mozna by jsi se divil.....ty 5k.Zase fuuura prachu
  • Můžu se prosím zeptat jak ste tu plnou verzi inFAMOUS z PS store stáhli ? já jí vůbec v nabídce Welcome Back nemám... :(
    • Mně to šlo v pohodě, ale kámošovi to taky nějak nefaká..
    • Musíš ze storu nejprve stáhnout ten Welcome back, pak se ti rozbalí seznam her.
      • Tak tak, jinak tam neni nic videt *3*
    • musí tam bejt kámo, je tam Infamous, wipeout hd, dead nation, LBP 1 a Ratchet and Clank
      • a ty to máš přímo v nabídce Welcome Back ? já tam totiž žádný hry ke stažení zdarma nevidim :-/
        • jo tak to máš menší problém a pár lidí co sem slyšel ho mělo taky. já si ten postup přesně nepamatuju, ale k těm hrám se dostaneš takhle kámo: v XMB klikni na account management - transaction management - service list - playstation network promotion. Tam bys měl balíček najít
          • Nejdřív si musíš potvrdit že chceš Welcome Back a potom se dostaneš do něj a tam uvidíš těch pět her....
          • jo ale pozor!!! můžeš si stáhnou jen dvě hry!
  • Již tuto akční super pecku hraji a nemohu si ji vynachválit :). S hodnocením souhlasím. Je ovšem nehoráznost, že zde absentuje možnost dobíjení energie při jízdě na drátě!!! - Co to má jako sakra znamenat :-O. Taková zásadní věc pro tuto hru!! Jinak jí nelze prakticky nic vytknout ;). Jedničku mám dohranou snad 3x a již navždy bude patřit mezi mé srdcovky:).
  • Pan_Klobouk
    Japa je to dlouhy? Jednicku jsem hral dost dlouho a to byla jeste moznost dat si repete za zly Coleovo dvojce.
    • Hlavni pribeh 15 hodin a s vedlejsimi ukoly to ma byt pres 30 :)
      • Pan_Klobouk
        Dik za info, takze podobne jako jednicka a v dnesni dobe nadprumer.
  • reakce na Ico cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit