Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již tuto akční super pecku hraji a nemohu si ji vynachválit :). S hodnocením souhlasím. Je ovšem nehoráznost, že zde absentuje možnost dobíjení energie při jízdě na drátě!!! - Co to má jako sakra znamenat :-O. Taková zásadní věc pro tuto hru!! Jinak jí nelze prakticky nic vytknout ;). Jedničku mám dohranou snad 3x a již navždy bude patřit mezi mé srdcovky:).
  • po killzone3 dalsi z lepsich only,vypada to pekne ale jeste jsem nehral jednicku kterou mam na disku diky vypadku PSN :-) takze pockam.mam v planu spis uncharted3 (pres to vlak nejede) a taky doufam ze uz letos konecne vyjde twisted metal.recenze pekna
    • Urcite dej prvnimu dilu sanci, hraje se to skvele :) Ja uz se nemuzu dockat, az nam prijde dvojka :) Jelikoz bracha vsechno objednava ze zahranici, tak to nejakou dobu jeste potrva :)
      • neboj dam,ale az na to prijde rada.ted mam zozehrano L.A.NOIRE a dead nation,no a taky pro me nesmrtelny gran turismo 5 ktery mam od listopadu a porad se od toho nemuzu odlepit.o vikendu jsem koukal na 24h lemans a doufam ze bude nejaky DLC na audi R18,to je krasavec.v gt5 je jen R10,ale 908ka je taky genialni
  • claymen
    To je aspoň nasazení :D zveřejnit recenzi v neděli o půl jedné :D
    • Pondelok o pol jednej myslis :)

      Ale recenzia to pekna, niekedy zavidim konzolovu hru ako je napriklad tato alebo L.A. Noire, no musim si vystacit aj bez nich, kedze nemienim do SONY investovat :)
      • Ja jsem invastoval pred rokem a nelituji toho, zase me zacao bavit hrat hry diky titulum jako metal gear solid, heavy rain, demon's souls, red dead redemption, batman arkham asylum a podobne. Dokonce me na ps3 bavil i oblivion, ktery me na pc nebavil a to jsem fanda tes od prvniho dilu.
        • Nebavil te bo jsi ho nerozjel *1* *1* *1* *1* nesrovnavej zigula s ferari
        • No ono ide aj o to, ze koli 3 alebo 4 hram sa mi to fakt nechce kupovat to za prve. A za druhe.. ani neviem ci by ma tie hry nakoniec bavili, kedze si to nemam kde odskusat, pretoze nepoznam nikoho s ps3.
          A navyse strasne nemam rad gamepad, ked som mal pozicanu ps1 kedysi, tak som tomu absolutne nevedel prist na chut. Jedine co sa mi s tyb dobre hralo bol Teken.
          • Ja PS3 koupil v setu s TV a primarne slouzi jako paradni prehravac videi. Protoze jsem zarytej fanda PC her taky jsem se bal ovladani na gamepadu. Nakonec jsem neodolal a stahl par dem z PS Store a chytly me veci jako God Of War 3, InFamous a treba i hopsacka LittleBigPlanet. Chytly me natolik ze sem si jako prvni koupil GoW, ktery me totalne zklamal. Nastesti pak sony nabidlo LBP a Infamous zadarmiko tak jsem je stahl a obe jsou to velmi kvalitni hry. Infamous me bavil natolik ze premyslim o koupi druhyho dilu.
            Co se tyce gamepadu tak na hopsacky je stokrat lepsi nez klavesnice. Na first- nebo third-person hry uz je to horsi, nejak jsem do toho pronikl ale nikdy to nebude tak presne jak mys.
            • poridt si jeste uncharted 1,2 a heavy rain
  • Dvojka uz je na ceste a nemuzu se dockat. Demo jsem hral nekolikrat a moc me to bavilo. Stejne jako prvni dil. Uz dopredu rikam, ze tohle bude pro me hra roku :D
  • reakce na Ico cz
  • pekna recenze uz se tesim az bude tahle hra doma.. :)
  • No koukam, ze i dvojka ma vynikajici hodnoceni, ale ja jsem teto hre zatim neprisel na chut, jednicka se mi vali nerozehrana doma doted, dvojku jsem zkusil demo a nijak me to neoslovilo... Zrejme to neni salek me kavy *3*
  • Pan_Klobouk
    Japa je to dlouhy? Jednicku jsem hral dost dlouho a to byla jeste moznost dat si repete za zly Coleovo dvojce.
    • Hlavni pribeh 15 hodin a s vedlejsimi ukoly to ma byt pres 30 :)
      • Pan_Klobouk
        Dik za info, takze podobne jako jednicka a v dnesni dobe nadprumer.
  • Hm devítka ... právě hraju první InFamous (díky Sony zadara - nebo díky hackerům? :-) a bavím se u toho královsky
  • Sám sem to psal, tak asi vím co tam je ne? Google ti přeloží slova, ale ne podle kontextu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit