Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám tuhle hru doma(skoro dohraná za hodnýho Cola) a nemůžu si ji vynachválit. Grafika a hratelnost úžasná, príběh(jako v jedničce) skvělí. Libí se mi taky šílený množství schopností (oproti jedničce šílenej nárůst, občas je těžký se v nich vyznat) a jejich v některých případek originalita. (např. Kinetic Pulse) S porozuměním príběhu se popere každej kdo angličtinu aspoň trochu umí. Opravdu další skvělí kousek, který by měl mít každý "péestrojkař". A pokud tuto konzoli nevlastníte a chystáte se, máte o důvod víc ;)
  • Mužů se zeptat infamous 1 jak je mise pod mostem jak přijdete za policajtama co mám po upuštění úkolů udělat nemůžu se dostat dal
  • Pan recenzent asi neviděl poslední Xmeny že?
    • to byla spis narazka na herni x-meny..
  • Náhodou, o půlnoci se po hřbitovech prochází spousta lidí. Teda fakt nevím, na jaké hřbitovy to chodíte.
  • Mozna by jsi se divil.....ty 5k.Zase fuuura prachu
  • BoB.2
    PS3 nemam ale jen mě zajima na co má hlavní hrdina tu obří ladičku.Diky
  • A kdo neumi En jazyk naprosto dokonale..at si 5 bodu strhne bo pribehu neporozumi ani za mak *1* Zlaty pc s otitulkovanyma 95% her...
    • No lituju tě příteli. Anglicky umím a ještě se u toho skvěle bavím, tak si davam bod na víc pro mě 10/10.
      • to jooo YES,No a SETTING pobíráš to je fakt *1* *1* *1* *1* *1* *1* .Prási se ti pekne od huby ty dylino *11* *11* *11*
        • Jazz
          No ty jsi mi ale borčík!
          Ty budeš ten případ, kterej potřebuje češtinku i na DiRT 3, co ?
          • To uz diskuze skoncila? *1* *1* no nic dozvedel jsem se jen ze delam u pasu za 5k a zadnej z Vas ani nepriznal ze je to bez CZ na KOKOT.A pritom si to myslite vsichni *1* *1* Je to jak s rasismem vsichni si to mysli a jen nekdo to rekne na plnou hubu:-)) tahnete tedy do riti..Jdu k pasu at mam alespon tech 5K *1* *11* *11* *12* *12* *12*
            • Spíš takhle:
              Myslíš že jsi vtipný? Pokud se nedokážeš naučit anglicky je to tvůj problém tak sem nepiš tyto sr*čky. Jsem tu kvůli recenzi infamous 2, tak přestaň brečet a žij!
            • Překlad od jurdy:

              Myslíte si, že jsou legrační? Pokud se nemůžete naučit anglicky, je to tvůj problém, a tak zastavit toto vysílání sh * t zde. Jsem tady, protože přezkumu inFamous 2, přestat plakat, dostanete život.


              o 10minut později : Mám to určitě přeložený dobře, překládal to za mě google translátor a ten má na to databáze, takže je to takhle určitě dobře. Dokonce to tak zní i líp
            • You think you are funny? If you cant learn english, its your problem, so stop posting this sh*t here. I´m here because of review of InFamous 2, stop crying, get life. (kdyžtak to tomu chudákovi přeložte)
            • jo bez to bude pro tebe nejlepsi *3*
          • Ne na Dirt III ne ale na Heavy rain treba jooo.Zase jeden Anglictinar jak viiino....No sup do me...konecne se tu rozjela poradna diskuze *1* *1* *1*
        • *1* *1* Ty máš dost voe. Měl bys pochopit ze kazdy nema v hlave nas*ano a dokaze se cizi jazyk naucit, ale to je na tebe asi trosku moc *1* smeju se ti *3*
          • pise se mel by jsi...ty mel BYS...Radeji pis EN...budu ti rozumet lepe *2* *2* *2*
            • Aha tak ted uz zacinas hledat kde jakou kravinu abys (Aby jsi me) prechytracil no jo jen do toho. Ja jsem z Moravy tady se mluvi trosku jinac (jinak). No tak pokracuj sem zvedav co vypotis ted bo (nebo) je to cim dal zoufalejsi :-D. Beru si popcorn to je lepsi nez film :-D
          • Jeziso to je dyymy od huby uz nevidim ani na monitor jak zvatlas....
            • Aha tak ty nejenom ze mas v palici vymydleno, ty jsi jeste ke vsemu slepy, preju mnoho uspechu v zivote, kterych asi ty tezko dosahnes :-D ale reaguj dal bavi me se smat hlupakum kteri skonci nekde u pasu a mackaji cudlik do zblbnuti a berou 5k mesicne :-D
    • to je ale blbec...
    • Nevim, proc to sem pises. Ten kdo si kupoval PS3 nebo si teprve bude kupovat, urcite pocita s tim, ze cestiny tam nebudou. Takze to vetsine vubec nevadi. I v tehle zemi jsou lide, kteri cestinu nepotrebuji. Ty jsi chudacek a je mi te lito, uzit si hru jen kdyz tam je cestina musi byt hrozne.
      • Ano i v tehle zemi jsou NEGRAMOTI a KONZOLISTI *1* .Lito je me tebe kdyz dojedes hru a pak si rikas...Kuaaa proc ja ho vlastne na konci zabil *1* *1* *1* .Bo nevis ani tuk VO CO TAM JDE. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA *12* *12* *12*
        • Gratuluji, tohle vypada presne tak, jako by to psal negramot.
      • ta posledni veta je super a lip bych to nenapsal
  • - http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4d5f86f6b526d291306360
  • Můžu se prosím zeptat jak ste tu plnou verzi inFAMOUS z PS store stáhli ? já jí vůbec v nabídce Welcome Back nemám... :(
    • Mně to šlo v pohodě, ale kámošovi to taky nějak nefaká..
    • Musíš ze storu nejprve stáhnout ten Welcome back, pak se ti rozbalí seznam her.
      • Tak tak, jinak tam neni nic videt *3*
    • musí tam bejt kámo, je tam Infamous, wipeout hd, dead nation, LBP 1 a Ratchet and Clank
      • a ty to máš přímo v nabídce Welcome Back ? já tam totiž žádný hry ke stažení zdarma nevidim :-/
        • jo tak to máš menší problém a pár lidí co sem slyšel ho mělo taky. já si ten postup přesně nepamatuju, ale k těm hrám se dostaneš takhle kámo: v XMB klikni na account management - transaction management - service list - playstation network promotion. Tam bys měl balíček najít
          • Nejdřív si musíš potvrdit že chceš Welcome Back a potom se dostaneš do něj a tam uvidíš těch pět her....
          • jo ale pozor!!! můžeš si stáhnou jen dvě hry!
  • Zajímavá hra... ale co z toho když je to jen na konzole. Člověk by jednu i koupil ale pak si zas nezahraje hry co jsou na jinou konzoli... jaaaaj. Kdyby v nich aspoň nebyl hardware starý 3 roky a celkově nebrzdil vývoj her, tak bych je i podpořil. Ty rozmázlý textury v 2011 už fakt nejsou in...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit