Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezka slečna, takovou bych bral
  • N0isy
    Plná hra za 400,-? Nevím, co by si lidi mohli přát víc. Určitě půjdu do toho.
    • ucho
      cena není špatná, ale za plnou hru to moc považovat nejde.
  • Odulin
    Právě pomalu jedu Second Son (po menších dávkách mě to zatím baví.) Zrovna včera jsem se v SS setkal s Fetch, tím jejím holčičím úkrytem a pěknou minulostí a docela rád bych si za ní zkusil zahrát.
  • frag.ment
    Marně vzpomínám na dobu, kdy se tu ještě diskuze daly číst :-(( Myslel jsem, že je to jen dočasný jev, ale jak sleduju, asi ne.. K tématu: inFamous SS mě baví a technické provedení je taky skvělé (předešlé díly jsem nehrál) a DLC vypadá taky celkem výživně. Hrdinka vypadá neotřele, aspoň to není nějká prsatá Lara a jí podobné.
    • tým, že na ních budeš poukazovať a hovoriť o nich tomu vôbec nepomôžeš, jednoducho sa vyjadri k článku a vykašli sa na tunajšiu bandu návštevníkov pomocnej školy, o pár dní im zase začína povinná školská dochádza a tak tu bude zase troška kľudu. Ja, osobne, tunajšiu diskusiu a kvalitu článkov mám podstatne radšej ako to čo má trebárs konkurencia u nás na slovensku na stránke sector.sk kde si v podstate svoj názor nemôžeš vôbec vyjadriť lebo ťa tam buď zabanujú a zmažú komenty alebo sa na teba vrhne banda z pomocnej školy ako tuto a máš okamžite po hodnotnej diskusii.
      Ale aby som sa aj ja vyjadril k článku tak si toto viac než dobre vyzerajúce dlc plánujem zaobstarať hneď ako dohrám second son, lebo som si kúpil tú zberateľskú edíciu a ešte stále som nemal čas si to kvôli povinnostiam ani vyskušať.
    • holt díky lidem jako TheGGG se tu neřeší hra jako taková, ale jenom jde o klasickou hádku fanboyů kterou mužeš s úsměvem a popcornem v ruce jen sledovat, na nic jinýho tady ty diskuse nejsou. Kažodpádně jako DLC to vypadá velmi slušně, ale musím říct, že nejradši jsem měl asi druhý díl infamous, tento třetí mi přišel příliš krátký a repetetivní, ale i tak mě bavil.
      • God-of-War
        Jj, druhý díl byl asi nejlepší ze všech.
      • ucho
        SS jsem ještě nehrál, ale mně přijde repetitivní celý koncept Infamous. Přišlo mi to tak u jedničky i dvojky. Takové superhrdinské GTA bez ježdění aut. Ty vedlejší mise byly jak přes kopírák a hlavní taky vcelku podobné.
        • frag.ment
          Ano to máš pravdu, to je asi taková největší chybička SS, že mise jsou dost podobné. Zatím mám vyčištěnu jen tak 1/3 města, ale je to tak na 2 hodinky denně. Nejdýl sem to hrál od začátku v kuse asi 5 hodin, protože je dobré, že člověk každou chvilku dostane novou schopnost, kterou si musí osvojit, takže je furt co dělat a něco se děje. Pak mě ještě štve, že příběh je dost často vyprávěnej tvým bráchou telefonem a zrovna když je nějaká akce, ale to je spíš můj problém, že neumím moc anglicky a pak nestíham čist titulky, které jsou dost rychlé a taky dost malým fontem. Ale u SS jsem konečně dost dostal ovládání gamepadu do ruky, s kterým i po tak dlouhé době stále bojuju.
  • Trošku nechápu GGG, proč se hádáš s Jackem, když je to Jack, s ním se člověk nesmí hádat, dyť je to přece Jack
    • Jack1947
      My se ale nehádáme ne? Respkt nehádali. *4*
    • Ti nejvetsi noliferi a otrapove se vzdycky nakonec chytnou mezi sebou - zakon fora.
      • Největší trapáci píšou anonymně pod nickem x - zákon fóra.
        • Ano, "del" je mnohem lepší. Zalez, ksindle.
    • TheGGG
      Sorry, lečím se. Neustálá touha po pomáhání slabomyslným a duševně chorým, je možná sama o sobě nemocí. Jen jsem chtěl, aby jack prozřel a poznal, že i někde hluboko v jeho šedivé duši leží to dobré.
  • Taky vám připomíná Anetu Langerovou? :)
    • TheGGG
      Koho?
    • Možná, kdyby zazpívala. Takto ani v nejmenším.
  • Jack1947
    Nedovařenýho pubertáka, nahradila rebelská tínejdžerka... jako zahraju určitě ale fakt si mohli vymyslet něco lepšího stačilo mi to v Beyond a ted se ještě plácat s problémy nějaké nány v Infamous. *7*

    Zdá se že mám málo mínusů, make a deal (vyrovnejte to tak na stejno, 18/18... nebo tak nějak).
    • Fetch je sympatická narozdíl od Jodie z Beyond. Furt lepší než kdybych měl hrát za toho šílenýho nerda , co měl tu "digitální" schopnost.
    • TheGGG
      Hráls vůbec někdy nějakej díl (nebo cokoliv na ps3/4), nebo zas jen usuzuješ podle jednoho obrázku? *6*
      • Jack1947
        Oba dva. *6*
        • TheGGG
          tvé tvrzení má váhu ve stylu "jedna paní povídala" *3*
          • Jack1947
            To je sice pravda, ale nemusí to být hned nějaké lesbické bůhvíco ne. Když si to odmyslím tak to tak špatné zase není že. Většinou ty hry z hrdinkama (vyjma Tomb raider i když ten už taky no) pěkně mrvý.

            No nevím mně sympatickej příjde jen Troy Baker a néé ten nedokozomrdek. DMC si ani nedohrál co? zas takovej emo to nebyl, navíc boje byly hezké a emánek nezajmal.

            Hele, už toho asi necháme, ne... *6* Je jasné kdo by byl vítěz, nerad dávám trollům sežrat jejich vlastní žrádlo. TheGGG just got owned *7*
            • Prosím tě. Vyvaruj se prokládání českého textu výrazy typu "just got owned" a "make a deal". Působíš jako puberťák.
            • TheGGG
              Tys mě vytrollil? Kdy? Kde? To je nějaký stealth trolling?
            • Jack1947
              Není? Chlapče chlapě... víš co to je když někdo někoho vytrollý? *3*
            • TheGGG
              What? Jaký vítěz, prober se chlapče, todle není soutěž ale diskuze. DMC jsem nedohrál, protože oproti předchozím dílům to byla strašná bída, jestli se to v posledních pěti minutách zlepšilo tak sry.
              TB má bezesporu talent, o tom není pochyb. Jinak tvůj skill v angličtině je fakt awesome *3*
          • Jack1947
            Tam aspon si hrál za normálního cápka a né za mutujícího pubertáka a v přídavku navíc za nějakou lessbo bůhvíco. *6* *7* *3*
            • Takže hrát za postavu bez jakékoliv backstory a neuvěřitelně nudnými dialogy jako je Cole je okay, ale hrát za postavu, která má backstory a má kvalitní voice over a na rozdíl od Colea dokonce i nějakou osobnost není okay, protože je to mladá holka. Jsi trapný.
            • TheGGG
              Pořád větší sympaťák než ten EMAř z posledního DMC. Navíc co máš za problém s holkama? Ženských hrdinek zas tolik ve hrách není.
  • Uz jen diky te lesbokoni to hrat nebudu.
    • večer se nezapomeň podívat na lesbické porrno *3*
  • TheGGG
    Asi to nepřekoná dokonalý festival of blood pro infamous 2 (nejlepší superhrdinská městská akce ever), ale vypadá to nadmíru dobře.
    • Mistr ggg tezky fanboy sleduju ten slovni prujem uz nekolik mesicu a ve vetsine pripadu to sou fakt perly, vubec ho nezajima co si kdo mysli ale presto kazdy den ma potrebu nam svuj nazor nacpat.
      Sice kazdy den peje ody na konzole ale stejne porad sedi u klavesnice.
      Ostatne kazdy si udelal nazor hned kdyz uvidel ten avatar.
      • kennyB
        Nerad to říkám, ale cpou ho sem jiní, tak proč by ho necpal taky. Jinak nechápu, proč se tu Jack s GGG hádají mezi sebou. A pro pana Michalfek: psát o slovním průjmu a pak posílat někoho tam, kam slunce nesvítí ??? Znáš to pořekadlo svém prahu???
      • a na tvůj názor je zvědavý kdo? PS. Nezapomeň si utřít řít, bylo to hodně řídké...
        • Edward Cullen as TheGGG detected.
          • Jasně detektive *3*
            • TheGGG
              stejně dobrý jako ty *3*
          • TheGGG
            xxx aka Tomáš Veselý
            Je to hrozný zločin, že mám rád něco jiného než většina zdejších diskutérů. *7*
            • A co jiného máš rád? Snad nepatříš k těm duhovým čtyřprocentním nechtuňákům.
    • Jack1947
      To bylo na 3hodiny, ne? já jsem to nehral ale na howtobeat píšou... jen taková menší vypln no.
      • TheGGG
        No, tak na 3 hodiny to nebylo, i kdyby člověk vynechal všechny vedlejší aktivity, vyšlo by to tak na 5 hodin, což je na přídavek slušný. Samozřejmě plněním vedlejších aktivit se hra značně protáhla. Howtobeat neznám, nepotřebuji, aby mi někdo radil jak hry hrát.
        Samozřejmě nějaký pomatený speedrunner co si hru ani neužije mohl dosáhnou tří hodin, ale zdá se mi to jako nesmysl. Takže k tvé výplni, byl to opět výstřel naslepo, jak jsem koneckonců u tvých nahodilých příspěvků zvyklí.
        • Jack1947
          http://www.howlongtobeat.com/ Myslel jsem samozřejmně tohle jsem se nestrefil no. Tak z toho hned nebudem dělat detektívku he? ty tvé "perly" taky občas stojí zato. *4*
          • TheGGG
            Že si nevzpomínám, na žádné "perly". Jinak pro lidi co si stopují, kolik času ve hře strávili dobrá stránka, mě, který rád hru prozkoumá a sází nejen na čas, ale i na kvalitu, to ale moc nezajímá. Takže opět byl tvůj příspěvek jen z povinnosti.
            • TheGGG
              ah, jistě, protože na jeden můj koment u PC her připadne 50 komentů tvých a tobě podobných u konzolových hrách. Jaký to zločin *7*
            • "když někdo začne na diskuzi o konzolových hrách, trollovat a bez jakéhokoliv argumentu všechny konzolové hry pomlouvat a kritizovat"

              Myslíš třeba ten tvůj troll-průjem v nedávném článku o Quake Live? Děláš to samé, idiote.
            • TheGGG
              Tak to ne, já nikomu názor neberu, já dokonce mám hodně přes 100 her na steamu. Jistě, občas napíšu něco provokativního o blizzardu, ale jinak se snažím krotit. Když někdo nemá rád ps3/4 hry budiž, ale fakt, že exklusivity mají vysokou kvalitu nezmění. Co mě dokáže vyprovokovat je, když někdo začne na diskuzi o konzolových hrách, trollovat a bez jakéhokoliv argumentu všechny konzolové hry pomlouvat a kritizovat. Pak se k němu přidají jeho kamarádi (PC hráčská komunita tu je silná) a už se jedou klasické ohrané džouky o topinkovačích a 30FPS. Haha, pak není divu, že chci připomenou i nějaké ty výhody, které konzole mají.
            • Bohuzel to ale neni diskuze on pouze vychvaluje kazdou ps4 hru a shazuje kazdeho kdo vyjadri jiny nazor a urazi nas tady vsechny svym avatarem.
              Kazdopadne tu fotku tam ma jenom proto aby nastartoval flame a funguje to.
            • Je vám ale jasné, že GGG tu jako jediný vede normální diskuzi, nikoho neuráží na rozdíl od tebe pane Michale.
            • Tebe očividně poučovat nemá smysl. I kdybych napsal cokoli, co by to dokazovalo, tak by následoval jen shitstorm od tvé osoby.
            • TheGGG
              oh a kde bleju nesmysly o konzolích? Pouč mě. To si člověk nemůže v tomhle PC MASTER RACE b*rdelu napsat něco o PS4 hře v článku o PS4 hře? A že nesnáším blizzard, indie hry a starý hry? No a, to není trolling, ale normálně vyjádřenej názor. Aha demokracie tu platí jen pro někoho.
            • Pokud je ti to tady tak volný, můžeš táhnout kam slunce nesvítí. A mimochodem ty jsi úplně stejnej fanatik jako ty o kterejch tu píšeš... Na každý druhý hře blejes ty bláboly o konzolích a sám sebe řádíš mezi ty co tak "nesnášíš". Gratuluji ti!
            • No pokud si dáš obrázek Justina Biebera, tak se nediv, že Tvoje názory nikdo nebere vážně ;)
            • TheGGG
              Oh jacku, jak ty se vždycky snažíš působit seriózně, na to už ti tady nikdo nenaletí. Oba víme, že ani PS4 nemáš, ale že šmejdíš po diskuzích a reaguješ na každého kdo se ti připlete do cesty. Jsi troll? Možná ne, spíš někdo s dosud neobjevenou mentální poruchou.
              Jinak co si kdo myslí o mých příspěvcích je mi těžce volný, na této stránce, kde se to hemží PC fanboys, haterama, retrofilama, indie fanatikama, fanboys omalovánek a podobnými exoty, mě těžko něco rozhází.
              Jinak gratuluji k repidnímu zlepšení gramatiky a celkové schopnosti seskládat větu, která alespoň částečně dává smysl. Nevím jestli je to doučováním, jestli ti bůh seslal nějaký patch, nebo tě přeprogramovali, ale je to úleva.
            • Vy dva si podejte ruce... Skoro každej komentář od vás je slovní průjem. Ačkoli na rozdíl od GGG z Jacka občas vypadne něco smysluplného.
            • Jack1947
              Necháme to radši, nechápu kam míříš ale já jsem rád že např se můžu dozvědet kolik která hra zabere... pak porovnat čas jenže né vždy to je přesné a je to tam popsané i při normálním, rychlejším atp... chce se tio naučit číst nebo anglicky nebo číst vůbec. Zdarec tedy bré ráno. *5*

              Troll sice chceš být a trochu ti to jde, jenže ten ksixcht to je prostě na pěst a pak se nemůžeš divit že tě tak i tady berou. Blb co ho nejradši vyhodily za ameriky za jeho "mladistvé" excesy není uplně nej. Když vidím tvojí ikonku, zapomenu na tebe a vidím tohle odrostlé dítě.
              Je mu se snad ostuda udělat už větší nedá no. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit