Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezka slečna, takovou bych bral
  • Prosím tě. Vyvaruj se prokládání českého textu výrazy typu "just got owned" a "make a deal". Působíš jako puberťák.
  • Ano, "del" je mnohem lepší. Zalez, ksindle.
  • ucho
    cena není špatná, ale za plnou hru to moc považovat nejde.
  • A co jiného máš rád? Snad nepatříš k těm duhovým čtyřprocentním nechtuňákům.
  • God-of-War
    Jj, druhý díl byl asi nejlepší ze všech.
  • N0isy
    Plná hra za 400,-? Nevím, co by si lidi mohli přát víc. Určitě půjdu do toho.
  • Odulin
    Právě pomalu jedu Second Son (po menších dávkách mě to zatím baví.) Zrovna včera jsem se v SS setkal s Fetch, tím jejím holčičím úkrytem a pěknou minulostí a docela rád bych si za ní zkusil zahrát.
  • frag.ment
    Ano to máš pravdu, to je asi taková největší chybička SS, že mise jsou dost podobné. Zatím mám vyčištěnu jen tak 1/3 města, ale je to tak na 2 hodinky denně. Nejdýl sem to hrál od začátku v kuse asi 5 hodin, protože je dobré, že člověk každou chvilku dostane novou schopnost, kterou si musí osvojit, takže je furt co dělat a něco se děje. Pak mě ještě štve, že příběh je dost často vyprávěnej tvým bráchou telefonem a zrovna když je nějaká akce, ale to je spíš můj problém, že neumím moc anglicky a pak nestíham čist titulky, které jsou dost rychlé a taky dost malým fontem. Ale u SS jsem konečně dost dostal ovládání gamepadu do ruky, s kterým i po tak dlouhé době stále bojuju.
  • Jack1947
    My se ale nehádáme ne? Respkt nehádali. *4*
  • TheGGG
    ah, jistě, protože na jeden můj koment u PC her připadne 50 komentů tvých a tobě podobných u konzolových hrách. Jaký to zločin *7*
  • ucho
    SS jsem ještě nehrál, ale mně přijde repetitivní celý koncept Infamous. Přišlo mi to tak u jedničky i dvojky. Takové superhrdinské GTA bez ježdění aut. Ty vedlejší mise byly jak přes kopírák a hlavní taky vcelku podobné.
  • tým, že na ních budeš poukazovať a hovoriť o nich tomu vôbec nepomôžeš, jednoducho sa vyjadri k článku a vykašli sa na tunajšiu bandu návštevníkov pomocnej školy, o pár dní im zase začína povinná školská dochádza a tak tu bude zase troška kľudu. Ja, osobne, tunajšiu diskusiu a kvalitu článkov mám podstatne radšej ako to čo má trebárs konkurencia u nás na slovensku na stránke sector.sk kde si v podstate svoj názor nemôžeš vôbec vyjadriť lebo ťa tam buď zabanujú a zmažú komenty alebo sa na teba vrhne banda z pomocnej školy ako tuto a máš okamžite po hodnotnej diskusii.
    Ale aby som sa aj ja vyjadril k článku tak si toto viac než dobre vyzerajúce dlc plánujem zaobstarať hneď ako dohrám second son, lebo som si kúpil tú zberateľskú edíciu a ešte stále som nemal čas si to kvôli povinnostiam ani vyskušať.
  • "když někdo začne na diskuzi o konzolových hrách, trollovat a bez jakéhokoliv argumentu všechny konzolové hry pomlouvat a kritizovat"

    Myslíš třeba ten tvůj troll-průjem v nedávném článku o Quake Live? Děláš to samé, idiote.
  • Největší trapáci píšou anonymně pod nickem x - zákon fóra.
  • holt díky lidem jako TheGGG se tu neřeší hra jako taková, ale jenom jde o klasickou hádku fanboyů kterou mužeš s úsměvem a popcornem v ruce jen sledovat, na nic jinýho tady ty diskuse nejsou. Kažodpádně jako DLC to vypadá velmi slušně, ale musím říct, že nejradši jsem měl asi druhý díl infamous, tento třetí mi přišel příliš krátký a repetetivní, ale i tak mě bavil.
  • frag.ment
    Marně vzpomínám na dobu, kdy se tu ještě diskuze daly číst :-(( Myslel jsem, že je to jen dočasný jev, ale jak sleduju, asi ne.. K tématu: inFamous SS mě baví a technické provedení je taky skvělé (předešlé díly jsem nehrál) a DLC vypadá taky celkem výživně. Hrdinka vypadá neotřele, aspoň to není nějká prsatá Lara a jí podobné.
  • Takže hrát za postavu bez jakékoliv backstory a neuvěřitelně nudnými dialogy jako je Cole je okay, ale hrát za postavu, která má backstory a má kvalitní voice over a na rozdíl od Colea dokonce i nějakou osobnost není okay, protože je to mladá holka. Jsi trapný.
  • Ti nejvetsi noliferi a otrapove se vzdycky nakonec chytnou mezi sebou - zakon fora.
  • TheGGG
    Sorry, lečím se. Neustálá touha po pomáhání slabomyslným a duševně chorým, je možná sama o sobě nemocí. Jen jsem chtěl, aby jack prozřel a poznal, že i někde hluboko v jeho šedivé duši leží to dobré.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit