Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trošku nechápu GGG, proč se hádáš s Jackem, když je to Jack, s ním se člověk nesmí hádat, dyť je to přece Jack
  • TheGGG
    Tys mě vytrollil? Kdy? Kde? To je nějaký stealth trolling?
  • Jack1947
    Není? Chlapče chlapě... víš co to je když někdo někoho vytrollý? *3*
  • TheGGG
    What? Jaký vítěz, prober se chlapče, todle není soutěž ale diskuze. DMC jsem nedohrál, protože oproti předchozím dílům to byla strašná bída, jestli se to v posledních pěti minutách zlepšilo tak sry.
    TB má bezesporu talent, o tom není pochyb. Jinak tvůj skill v angličtině je fakt awesome *3*
  • Jack1947
    To je sice pravda, ale nemusí to být hned nějaké lesbické bůhvíco ne. Když si to odmyslím tak to tak špatné zase není že. Většinou ty hry z hrdinkama (vyjma Tomb raider i když ten už taky no) pěkně mrvý.

    No nevím mně sympatickej příjde jen Troy Baker a néé ten nedokozomrdek. DMC si ani nedohrál co? zas takovej emo to nebyl, navíc boje byly hezké a emánek nezajmal.

    Hele, už toho asi necháme, ne... *6* Je jasné kdo by byl vítěz, nerad dávám trollům sežrat jejich vlastní žrádlo. TheGGG just got owned *7*
  • TheGGG
    Pořád větší sympaťák než ten EMAř z posledního DMC. Navíc co máš za problém s holkama? Ženských hrdinek zas tolik ve hrách není.
  • Jack1947
    Tam aspon si hrál za normálního cápka a né za mutujícího pubertáka a v přídavku navíc za nějakou lessbo bůhvíco. *6* *7* *3*
  • TheGGG
    stejně dobrý jako ty *3*
  • TheGGG
    tvé tvrzení má váhu ve stylu "jedna paní povídala" *3*
  • Jack1947
    Oba dva. *6*
  • Jasně detektive *3*
  • TheGGG
    Koho?
  • TheGGG
    xxx aka Tomáš Veselý
    Je to hrozný zločin, že mám rád něco jiného než většina zdejších diskutérů. *7*
  • TheGGG
    Tak to ne, já nikomu názor neberu, já dokonce mám hodně přes 100 her na steamu. Jistě, občas napíšu něco provokativního o blizzardu, ale jinak se snažím krotit. Když někdo nemá rád ps3/4 hry budiž, ale fakt, že exklusivity mají vysokou kvalitu nezmění. Co mě dokáže vyprovokovat je, když někdo začne na diskuzi o konzolových hrách, trollovat a bez jakéhokoliv argumentu všechny konzolové hry pomlouvat a kritizovat. Pak se k němu přidají jeho kamarádi (PC hráčská komunita tu je silná) a už se jedou klasické ohrané džouky o topinkovačích a 30FPS. Haha, pak není divu, že chci připomenou i nějaké ty výhody, které konzole mají.
  • Edward Cullen as TheGGG detected.
  • kennyB
    Nerad to říkám, ale cpou ho sem jiní, tak proč by ho necpal taky. Jinak nechápu, proč se tu Jack s GGG hádají mezi sebou. A pro pana Michalfek: psát o slovním průjmu a pak posílat někoho tam, kam slunce nesvítí ??? Znáš to pořekadlo svém prahu???
  • Bohuzel to ale neni diskuze on pouze vychvaluje kazdou ps4 hru a shazuje kazdeho kdo vyjadri jiny nazor a urazi nas tady vsechny svym avatarem.
    Kazdopadne tu fotku tam ma jenom proto aby nastartoval flame a funguje to.
  • a na tvůj názor je zvědavý kdo? PS. Nezapomeň si utřít řít, bylo to hodně řídké...
  • Možná, kdyby zazpívala. Takto ani v nejmenším.
  • Je vám ale jasné, že GGG tu jako jediný vede normální diskuzi, nikoho neuráží na rozdíl od tebe pane Michale.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit