Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • první CoD bylo skvělý, dvojka už mě nějak pěkně nudila...MW mě zpočátku celkem bavilo, ale pak už nic...
    S přibývajícím věkem se prostě mění chuť *4*
    Ale nechápu tady ty lidi, co by se kvůli hře pozabíjeli, to je už jako když se blbci z kotle rvou o to, jestli Sparta nebo Slavie
  • No... upřímně musím říct, že nechápu vyjádření typu" Doufám, že Westovi se Zampelou nedovolí vytvořit další hru a že je to strašná sr**ka... Nehraju CoD už od CoD2 i když první MW jsem si užil a bavil se u něj... Neříkejte mi, že nikdo z fljemrů co tu pořád nadávají nehráli první CoD... bylo to skvělý a zábavmý a vůbec... nekonečné bitvy na LANu... to že se z toho stala masová záležitost a hra po určité době a určitém počtu vydaných dílů (nechť si každý určí sám, kdy ho to přestalo bavit) stala opakující se a nudnou, nijak nezmenšuje přínos prvních CoD... Já osobně bych jim ty odměny dal a doufal bych, že se Activisionu pomstí tím, že vytvoří hru, která bude lepší než CoD a přetáhnou hráče k něčemu novému... *3*
  • Pravda je takova, ze CoD je sr*cka. Je to dokonce kybersracka. Ale stejne jsem hral vsechny dily uz od jednicky krom 5ky, ktere jsem se nejak nedostal. Jde o to ze ta hra da pocit ze prumernej clovek je neco vic. Ze zachranuje svet. A predklada to takovym zpusobem, ze se do toho clovek vzije. Co je komu do toho, ze uz od dvojky je to porad to stejny, jen se meni zbrane a VELMI LEHCE se zlepsuje grafika, ze to je nerealna slatanina, ze pribeh je totalne debilni, ze hratelnost se nepohla,....? Kdyz proste vezmete moderni zbrane, specialni jednotky, ohrozeni celyho sveta a milion nepratel proti vam, po zamichani z toho muze vzniknout klise nebo CoD. Popravde nechapu, jaktoze to porad funguje, ale je to tak. Z herniho hlediska bych dal MW2 tak 6/10 a MW3 tak 4/10, ale z hlediska zabavy se to furt drzi hodne vysoko. A pokud se to bude drzet dal, tak budou tyhle hry vychazet do aleluja :)
    • PreidaQ
      Je to pravda. Třeba ať vydávají nový CoD každou chvíli. Já si ho vždy stáhnu, příjemně s ním strávím pár hodin, bezmyšlenkovitě si zastřílím, užiju si pár dechvyrážejících wow efektů, zakroutím hlavou nad některými stupidními klišé, po dohrání ho smažu a už si na něj nikdy nevzpomenu. Já budu docela spokojený, Activision bude velice spokojený a o to tady jde, ne?
      • Jestli si to stahnes tak Activison moc spokojeny nebude. *5*
    • Mě osobně neustále dokola zachraňovat svět nebaví *7* Co kdyby takhle jednou zachránil svět mě? *3*
      • Dobrej namet. Zkus to zpracovat do hry a uvidis, jestli vydelas stovky milionu.
  • Odulin
    Hra je stále jen hra. Každá hra je u mě dobrá jen za překdopkladu, že má dobře fungující pravidla. Nemohu říct jestli je lepší Cod, Limbo nebo Poker. To, že se zrovna koridorová válečná střílečka prodává hodně není vůbec vina té hry, ale je to profil hráčů resp. kupujících hráčů, kteří jsou ochotni za tento zážitek stále platit. Takhle to s mainstreamem chodí....jede to, co se prostě líbí co nejvíce lidem. Tohle se už jen tak nezmění. Na druhou stranu herní trh a jeho spektrum je natolik bohaté, že kdo chce opravdu hrát, tak si bez jakýchkoli problému vybere co jemu vyhovuje.
    • Jenze to by hraci nesmeli trpet stihomamem a kazdou postavu z vousy hned povazovat za kopiii capt. Price.
      A herni weby je v tom svymi recmi o klonu toho a tamtoho jeste podporuji.
    • Mechwarrior_bw
      "herní trh a jeho spektrum je natolik bohaté, že kdo chce opravdu hrát, tak si bez jakýchkoli problému vybere co jemu vyhovuje."

      - sry ale to nie je tak celkom pravda.
      • PreidaQ
        Za předpokladu, že mu nevadí hrát i starší hry, tak si opravdu vybere. *4*
        • Ale musi je roky porad hrat dokola. Nebo tu uz je dustojny nastupce treba za ja2?
  • me pride ze vy inkasujete za tyhle flejm články :D jeste ze to info vim. diky moc.
  • Zas nechápu lidi kteří říkaj že jsou to sr*čky.Ok nechcete to hrát nehrajte je mnoho kvalitních titulu které za to stojí.Ale když mam chuť po práci nebo po škole přijít domu a dát si hodku MW3 a relaxovat tak proč ne? Proč ten hate? Protože to vydělává?
    • Spades
      Spíš protože hatejou to, že CoD vychází každý rok, ale dobré hry jen 1 za 10 let :(
      • NHL taky vychází každý rok s minimálními změnami a drahé jako COD. Proč u této hry není flame?
        • Je to sport?
          • *7* Tak né asi, jsou to kohoutí zápsy. NHL i FIFA jsou sporty, u kterejch moc revolučních změn v konceptu nevymyslíš, což je jaksi logický. U FPS jako Call of Duty se toho dá vymyslet spousta, ale nedělá se to, a proto takovej flejm *7* Aha *7*
      • By mě zajímala definice "dobré hry", nějaký osvědčený recept?
        • Logicky každá, kterí nevychází 10x za 10 let *1*
          • Doufám, že takovejhle přístup nemá v sexuálním životě )))
            • Nechápu ty mínusy u Tea (sorry čajíčku), vždyť je to v podstatě pravda... *1*
            • Ano...)
            • Jako že nejlepší sex je ten, kterej probíhá jednou za deset let? *15*
  • Izmæl
    Tak počkat. Dvanáct komentářů a ještě žádný super flame? Co se stalo, lidi? Jste nemocní, či co?
    • šak počky, za chvílu přijdou děcka ze školy a do večera tu máš 300 komentů
      • jindra.veliky
        nejak ti ta predpoved nevysla *5*
        • jakto ze ne, ty jsi tu :D jakozto vudce vsech adolescentu *1*
        • Zapomněl, že děcka maj ještě odpolední kroužky *1*
      • Přesně tak. Úsvit děcek už se blíží! *16*
    • Třeba dostali rozum i-když to bych pokládal za velmi nepravděpodobné...
      • Izmæl
        Velmi, VELMI nepravděpodobné.
  • Spades
    Ja doufam, ze to ti z Infinity Ward vyhrajou. Budou mit dost penez, zalozi si vlastni spolecnost, a doufejme uz nebudou zavisli na Activision, takze by sme se teoreticky mohli konecne dockat nastupce prvniho Call of Duty, a ne tu vypatlavacku co vychazela od CoD 2
  • KokyMetalGear
    nejsou to žádný troškaři.s jídlem roste chuť... *12*
  • Osobne doufam, ze soudni tahanice neumozni Westovi se Zampellou vytvorit dalsi hru. Nerad bych, aby vznikla dalsi stupidni, mozek vymyvajici herni serie, na ktere si vyvojari bez spetky novych napadu nasyslej miliony dolaru.
    • Miliony si nasysli jen v pripade ze se najde dostatek jedincu kteri budou tu stupidni, mozek vymyvajici serii kupovat. V tom kvantu podobne zamerenych skvostu se jedna serie navic uplne ztrati. *6*
    • A proč by ti měli další díly CoD vadit? Ty je hrát nemusíš, a když to má takový prodejní čísla, tak se asi najdou lidi, kterejm se to líbí a hrajou to.
      • Izmæl
        Tohle se tu může psát donekonečna, jenže vždycky tu budou vypatlaný mozečky, který ti budou protiargumentovat v tom, jak COD značka ničí ostatní akční válečné FPS hry; že je to pořád to stejný (což je), ale lidi to baví a proto to kupují. Proto nemá cenu tohle kdekoli k článku o COD psát, protože sleduj kolik budeš mít mínusů a negativní komentářů (já též) i přesto, že máš pravdu.
        • Kdyz nnekoupi COD utrati je za jinou hru to dojde i tomu nejvetsimu trololovy
          • Izmæl
            Jo, koupí jinou, ale bezdůvodně budou nadávat na COD, protože prostě chtějí. Nemají důvod, ale baví je to, tak proč ne...
    • No, neviem kolko mas rokov, ale dufam ze nie viac ako 14, inak mas trochu mezery v tom ako funguje herna scena a tvorba hier. Ak si myslis ze ti dvaja pani stoja za vsetkymi rozhodnutiami ohladom serie COD, resp. za neustalou repetivnostou kazdeho jedneho titulu zo serie, tak si raidne naivny. Bolo to v prvom rade vedenie (Kotick?) a fin. management vydavatela, ktory robi rozhodnutia o tom, ci dalsi rok spravit xtu kopiu toho co sa dobre predavalo aj minuly rok.

      Prave West a Zampella sa proti takemuto znasilnovaniu ich talentu vzburili a odisli... Tvoja schopnost vidiet nebo na zemi a zem na nebi je zarazujaca v pripade ze nechodis dole hlavou a neodrazas sa usami...
      • Hlavne, ze ty v tom mas jasno. Duvody odchodu Westa se Zampellou jsou stale jen spekulace, ale nejcasteji je uvadeno to, ze nedostali proplacene dodatecne premie za vysoke prodeje MW2. Kdyby to bylo jak rikas, odesli by uz mnohem drive, protoze COD serie sla do haje s druhym dilem.;-)

        A dalsi vec, o ktere se mluvi je, ze Infinity Ward nepodavalo Activisionu zpravy o vyvoji MW2 a nechteli dovolit lidem z Activisionu zasahovat do vyvoje hry. Takze z toho se da usoudit, ze podobu serie maji na svedomi prave tihle dva hrabivci.
    • Muj zavidar zbesile pipa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit