Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    Můžu jen souhlasit já mam rád Call of Duty, ale jenom od IW !
    • Aspoň někdo s mozkem.
  • Spousta kritiky se pravem nakupila i na Modern Warfare 2. Vyjadreni Bowlinga se da brat ze dvou uhlu. 1) Nebudeme delat nesmysly a prineseme hracum to, co opravdu od COD chteji; 2) Jsme po*rany az za usima udelat se serii cokoli noveho a radsi se budeme drzet toho, co umime (pravdepodobne take toho jedineho co umi) a prineseme novou kampan do Modern Warfare 2. Samozrejme za plnou cenu.

    V hodnoceni nema Modern Warfare 3 sanci predcit Battlefield 3. To neni zaujaty nazor hrace, to je proste fakt. Kazdemu, kdo videl nejake videa na obe hry to musi byt jasne. Prodeje ale budou o necem jinem. Rad bych nazval komercni uspech COD urcitou setrvacnosti od dob prvniho MW. Jenze to asi tezko muzu kdyz kazdym rokem s kazdym novym dilem COD prodeje stoupaji. A to i pres zvyseni ceny. Dukaz toho, ze hraci nechteji nic noveho, chteji dalsi porci toho, co uz tak duverne znaji. Skoda.
  • BO možná byla zabugované a lišila se v drobnostech, ale hrála se naprosto stejně jako MW2 a COD4, jakože se bude hrát naprosto stejně MW3. MW3 je prakticky jen datadisk COD4, nic víc.
  • Hairy_Ass
    Nejlepšími díly série, podle mě, bylo CoD1, sice nepřineslo nic nového, ale byla to dokonalá syntéza toho nejlepšího, co tehdejší akční hry měly, a CoD MW, to posunulo sérii do současnosti, a celkově to byla v rámci série asi největší změna.
    • Tikov
      V SP takřka určitě, ale v rámci MP bych poukázal i na UO- tehdy Treyarch dodal do CoDu několik inovací (vozidla, hodnosti, zbraně, nové mody, velké mapy) a hra se dostala na úplně jinou úroveň. Dost mne mrzelo, když vyšlo najevo, že CoD2 vychází z herních principů jedničky *9*
      • Hairy_Ass
        Tak UO jsem bral jako součást jedničky... *3*
      • jj super datáč, Belgie na začátku byla v tý době naprosto parádní
    • MishKonn
      /signed
  • Jako nevim proč se neustále dohadují hráči BF a CoD, kyž bě hry jsou podstatně jiné a těch, kteří budou hrát obě MP moc nebude...

    MW 1 a 2 a teď 3 jsou určeny pro lidí, kteří mají rádi frenetické řežby "z našich současných reálií", s BF3 mají společné jen to ono v uvozovkách.

    K hraní MP MW3 se nechystám, leda že bych měl možnost nový díl vyzkoušet a o BF3 si zatím z bety myslím své. Docela rád bych dostal příležitost vyzkoušet si i jiné herní mody a mapy než rush a metro, abych mohl MP zhodnotit. Třeba mě nebaví plazit se v křoví u zdi abych se dostal o sto metrů dál, protože na mě číhaj dva snipeři, kdy zvednout se a běžet by znamenalo jistou smrt max. dvěma střelami. Nebo pak uvnitř metra v tunelu být likvidován a nemít ani potuchy o tom kdo mě vlastně dostal a odkud...
    Pak samozřejmě jsou i hezké zážitky kdy se zašijete nahoře u štípátek v rohu a postřílíte celou skupinu nic netušících vybíhajících nepřátel. Ale těhle situací sem zažil až příliš málo aby to vyvážilo ono nudné plazení a likvidování přímo na spawn pointech. A kooperace probíhá tak, že polovina hráču vám svýma baterkama svítí přímo do xichtu, což je opravdu nepříjemná záležitost.

    PS: Osobní problém mám s rozpoznáním nepřátel, není neobvyklá situace, kdy si občas nejsem jistý jestli mám nebo nemám střílet, speciálně na serverech se zapnutým FF, což často končí mou smrtí a to vlastně kvuli triviální věci, že jsem nebyl schopen dle vzezření rozeznat nepřítele od přítele.
    • Raziel_cz
      A přemýšlel jsi nad tím, že možná nebude chyba v Battlefieldu? *3*
  • Mně se třeba líbilo MW2 i Black Ops. A co se týče kampaně, tak BO mělo slušnej příběh, kde nechyběla taková ta marnost, kdy vás někdo mučí a vy, stejně jako hlavní postava vlastně netušíte, co po vás chce. Nechyběla ani retro mise z druhé světové - já byl spokojen.
  • Viva Infinity Ward....Ave..
  • Treyarch to prostě neumí
  • No nejhorší díli serie byli určitě 5 a Black Ops . A nejlepší díl byla čtyřka .
    • Moc nevim čím byla pětka jiná od dvojky. Najdi mi jeden rozdíl. Podle mě se v rámci možností celkem "povedla" a odnesla jen módní nevoli zvanou "Treyarch".
    • A jednotka (s datadiskami) a dvojka nic?
      • nj .. ja si je v lete vsechny dal ... a je to proti novejsim dilum jako nebe a dudy (v prospech starsich dilu) ..
  • V době, kdy hráči dělí pozornost mezi Red Orchestra 2, MW3 a Battlefield 3 (v rámci MP válečných stříleček) vydat takovou upoutávku, jakou na CO-OP režim vydal Infinity Ward je holá sebevražda... Dobře, ne sebevražda, protože díky setrvačnosti značky se něco prodá, ale jestli to nenapraví, bude pokles prodejů znatelný... a nebo: budou muset snížit cenu na jinou úroveň než dříve...
    • MishKonn
      Activision? Ty jsi žil doteď na Marsu? U nich by mě překvapilo méně, kdyby, po byť sebemenším náznaku menších prodejů, hru ještě o 20 a víc procent zdražili...
      • Wolfenstein, James Bond Quantum of Solace, Soldier of Fortune... to všechno jsou příklady her vydaných Activison, jejichž ceny šly rychle po vydání dolu.... Z Call of Duty padaly ceny spíš dílů vyrobených T., ty od IW se držely víc nahoře... Ale souhlasil bych třeba s tím, že ceny CoD nikdy nešly dolu záhy po vydání. To ale neznamená, že se to nemůže změnit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit