Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šaškové co tu pomlouvají to video mne baví.
    To video je Co-OP survival mod.. žádnej MP jak jste zvyklí, nebo Sp kampaň.
    Hrál jsem všechny a krom těch starých jsou nejlepší MW 1 a 2.
    Já se u hry potřebuju bavit. FPS mám jiné favority, ale CoD vždy splnilo co jsem chtěl..
    akci v kuse, která na tebe furt něco chrlí. CoD bylo a je výborně naskriptovaná hra,
    která v SP exceluje podáním. Jasný je mraky lepších her, pro každého něco.
    Ale MW bych rozhodně nehanil.. Kdo to haní, jen si tu honí ego, nebo to nehrál.
    • MishKonn
      Ehm...trošičku off-topic? Článek je o vyjádření Roberta Bowlinga z Infinity Ward o Treyarchu. Nechápu, proč tady prezentuješ, že tě nějaké MW (ani nevíme, jestli jednička, nebo série) baví, a bez náznaku reakce na článek či něčí příspěvek tady obhajuješ Call Of Duty a nějaké video (jaké?).

      To už jsi tak zoufalý, že musíš sám sebe přesvědčovat pomocí postů v diskuzi, že tě to baví? Protože třeba já za sebe můžu říct, že o takové příspěvky (pokud nejsou přímo reakcí na nějaký podnět) ve stylu "vaření z vody" opravdu nestojím.
      • A já reagoval obecně tady na ty posty, zvlášt na tebe, kteří si tu vytahovol to ono jedno video.
        • MishKonn
          Tak to máš napsat tam, kam to patří, a neprodukovat sem výkřiky do tmy. Příspěvek, ve kterém někoho (tedy mne) nepodloženě obviňuješ z toho, že dělá tohle a tamto, a že tě jako šašek baví, ale odvahu dát do toho samého threadu nemáš, viď?

          Silná slova naprosto mimo centrum dění možná obhajují důvod, proč tebe Call Of Duty baví, ale rozhodně nevysvětlují, proč by si měl nevyšinutý hráč koupit třetí DLC za cenu plné hry v řadě, nebo proč by měl obhajovat tak zhovadilou politiku, jako je právě ta komba IW+Activision.
          • Máš recht kámo :D :D , nedal jsem reagovat protože nemám odvahu se na internetu hádat. Rofl.
            Pane chytrej, člověk se někdy překlepne, nebo zareaguje a pak si uvědomí, že to nenapsal pod dotyčnej post, kam chtěl. Ještě ti to vysvětlím ty Kingu z tiscali. reagoval jsem na tvůj post se kterým mohu souhlasit, ale tvůj dodatek aká EDIT : to celý poslal pod kytičky.
            Když už dobře napíšeš post a pak se sám phřbíš pod drn ? Nezlob se na mne, ale na něco tu poukazovat a pod to postnout video ze survival moodu je trapný a nemístný.

            Takže si tu možná přestaň léčit mindráky a bude to fajn.
            • MishKonn
              Jde o to, rozpoznat hádku a argument. Hádají se malé děti a hysterické ženy.

              Fakt, že neumíš využít intuitivního systému reakcí, jen svědčí o tvojí inteligenci. To samé se dá říct o tom, že z argumentu vytváříš hádku, a oháníš se slovy jako flame, king, ego apod. Jinými slovy, pokud mi došly pádné argumenty, začnu útočit pomocí něčeho, s čímž se široká veřejnost ze zkušenosti ztotožní a díky čemuž možná přehlédne předchozí příspěvky a řekne si, že mám pravdu. Ano? Ne. Možná tedy jedinci na tvé úrovni.

              Zase sem směruješ silná slova, která se míjí účinkem. Hra, která má mířit pryč od odlehčení, zjednodušování, blíže k realitě a dál od Zombie, nemůže v ŽÁDNÉM herním módu vypadat jako to video.

              Ale pro předem prohraný argument se hodí každá páka, viď? *3*
    • Právě každýho baví něco,ale válečná akce když si na ní hraje by podle mě měla vypadat jinak :-)
      • Cod je válečná scriptovaná koridorovka. BF3 jde dál, dává více možností a rozhodně sesadí z pomyslného trůnu CoD v MP..
        ale pak je válečná hra a to je Arma, nebo Operace FP. To jsou válečné hry a ne CoD nebo BF... A zase.. srovnávat se nedají.. né přímo..
    • nojo .. na jednu stranu tvrdi ze zombiky nemusi a pak si do co-opu od treyarchu pujci jejich AI ...
  • pařil sem zkoro všechny cod po netu.... ve všech je rozdíl :-).... možná mezi mw1 a mw2 je malý ale když se rozhodujete jestli si koupíte jedničku nebo dvojku (ani jeden díl doma nemáte) koupíte si radši dvojku... asi moc cod nepaříte a nesledujete videa o killstreakách a euqipmentech, kterých v mw3 sakra přibyde a přidá to hafo novejch taktik... ale to vy přece nechcete vidět že jo :-D... co do souboje inf. a tre. tak inf. se snaží dělat taktičtější cod a tre. ho zas odlehčuje a zrychluje... někomu se to líbí někomu ne a mě se třeba líbí oboje... jestli sou pro někoho nehorázný prachy pět stovek za kerý si hru můžete koupit tak ste ubohý socky :-D... nemluvim o dlc u black ops :-D pokud nejsi vyloženě fanda tak to je zlodějina...
    • Rozdíl mezi MW1 a MW2 je malý? V tom případě jsi nikdy nehrál multiplayer.
      • několikrát dojetej čelenč.....bo to samý... už mě nebaví obhajovat tuhle značku... pokaždý sem píšu ňákej argument proč píšu to co píšu proč mám takovej názor a ani po odehrání bf3 bety sem na něj neházel špínu (možná až na to že nepředved nic zásadního a já v něm furt vidim bc2, kterej uznávám jako výbornou mp střílečku která ale neni moje káva, což zas neznamená že bych si jí nezahrál ale zas ani bych si jí nekoupil)... jenže co děláte VY jenom napíšete seš id... seš deb... nemáš pravdu a furt to samý dokola.... tak jestli se vám tahle značka nelíbí tak proč sem lezete proč sem píšete? Starrejte se o bf nebo red or. nebo cokoliv a je to ne?
        • seš id..., seš de... nemáš pravdu... v MW2 byl čelenž jediná zajímavá věc... mulťák ve dvojce Infinity Ward naprosto dodrbaly.. a když jim lidi psali, že se jim tyhle změny nelíbí, odpověď byla: vy tomu nerozumíte, my to tak chceme, tak to má bejt.. bla bla... do háje s IW a ne je obhajovat *7*
  • MishKonn
    Wow.
    Zajímalo by mě, co čekali, když ukázali hru, prakticky totožnou s již čtyřmi, předešle vydanými tituly. Tohle je naprosto očividný tah; snažit se namluvit slabomyslnému člověku, že vlastně vůbec nemá věřit tomu, co vidí na všech videích.
    Pravdu máte, pane Bowlingu, v jednom - mezi vámi a Treyarchem tu rozdíl opravdu je: vy recyklujete svou značku, zato oni tu vaši, tedy cizí. A to vám leží v žaludku.
    Treyarch totiž kazí váš marketing tím, že jejich gameplay ten váš zrecykloval už dvakrát (World At War, Black Ops), a proto je MW3 vlastně už čtvrtá kopie Modern Warfare. A bohužel (pro vás) kvůli této číslovce už i těm pomalejším dochází, že se tady na nějaké pokroky nebo přínos hráčům nehraje - jde čistě o byznys. Kdyby ovšem Treyarch neexistoval, váš nový produkt by byl teprvé druhou recyklací v řadě, a to by spousta lidí ještě překousla = $$$.

    Mám trochu pocit, že nám, pane Bowlingu, trošičku říkáte přesně to, co chceme slyšet, hm? Bohužel pro vás, hráčskou obci netvoří pouze lidé pod 12 let nebo 80 bodů IQ.

    edit:
    "Podle něj se rozhodně nemáme bát odlehčení...a DLC zombie typu.", "Máme tedy prý čekat realističtější podání..." - každý, průměrně inteligentní jedinec, který viděl např. tohle (řekl bych nejrelevatnější, když je na games.cz jako poslední ukázka z MW3) http://games.tiscali.cz/video/parizska-anabaze-se-psy-z-modern-warfare-3-57162/, ví, že celý tento výrok je jeden velký horseshit.
    • Ty seš Horseshit jestli to flamuješ survival mod. Něco jako bonus do hry...
      Bude tam tohle + MP a SP.. a ty poukazuješ na tohle.
      IW vždycky stavěli na skvěle nascriptované akci se storkou a u žádné jinné FPS jsem nezažil tak intenzivní zážitek. Jsou jinná FPS, které sou v dalších ohledech lepší a každá zaměřená trochu jinak. Viz BF2 a 3, MoH atd. U všech her jsem se skvěle bavil a rozhodně z nich měl Sp MW nejlepší. Mp je výbornej, hrál jsem CoD 1. Ligu.. COD 1 a CoD MW.
      S příchodem BF3 to bude teprve jiné, ale stejně si myslím, že ty dvě hry jsou odlišné a přímé srovnání tam nejde.

      Jinak není pravidlem, aby každej novej díl přinesl něco nového. Zvlášť když vychází jen po roce. CoD není blockbuster, ale série, která něco vypráví a jde v duchu toho, co lidi žerou.
      Deus Ex 3 je návrat k prvnímu dílu jen s pár upgradama.. a CO ? je to kandidát na hru roku..a jaktože neflamujete ? Protože lidi to baví ta hra...
      • MishKonn
        Hmm, jedno ano a spousta velkých ne.

        Ano - CoD MW je dobrá hra...pokud ne dobrá, tak alespoň poslední ucházející v rámci série CoD. Nicméně, dál už se jen recykluje.

        Ne - toho bude víc a rozličně důležitého.
        Začnu s Deus Ex. Já nejsem tak úplně zastáncem toho, že na grafice nezáleží. Podle mě je grafika jednou z hlavních součástí hratelnosti a pokud to prostě dobře nevypadá, nepůsobí to na mě tak dobře a nevtáhne mě to tolik do hry, jako když ano. Takže i kdyby měl pokrok stát pouze na tomto, porovnejme vizuální stránku Deus Ex a Deus Ex: Human Revolution, a vzápětí porovnejme to samé u Modern Warfare a Modern Warfare 3. U DE se jedná o 2 příčky v sequelech dál, nicméně posun je neuvěřitelný, zato CoD se čísly posunul o 4 díly, ale vypadá pořád stejně. Víc inovací nemám objektivně k dispozici, protože jsem originální DE nehrál, proto zůstanu u tohoto porovnání.
        Jistě namítneš, že byl časový rozestup mezi jednotlivými částmi série DE větší. Samozřejmě, ale s prominutím, je zhovadilost říct, že není pravidlem, aby pokračování přinesla něco nového, a korunovat to faktem, že každý nový díl vychází jednou ročně. A to musí?

        A co to podle tebe vůbec je blockbuster? To slovo přímo znamená, že něco je / je předurčeno k tomu být populární. Jinými slovy, být zábavou pro masovou veřejnost. Takže ano, Call Of Duty je blockbuster = jde v "duchu" toho, co lidi žerou. Jen bych tě trošičku opravil - nejde o to, co žerou lidi, ale spíš o to, co žerou masy.
        Ačkoliv mně to slovo "duch" a "vypráví" ve spojitosti s herní sérií, která bude v USA přidávat XP do hry pomocí brambůrků a Coca-Coly přímo uráží. Pokud tohle dokážeš vyřknout o sérii, která byla sice původně sympatická tím, že se snažila jít v duchu filmů Michaela Baye a jemu podobných, ale dnes už pátým dílem žije z toho, že existuje spousta dětí, které se cítí skvěle, když mají v kampani zapnutý god mode a jsou jako na střelnici (a multiplayer sem prosím nepleťme, protože kdybych si chtěl zahrát CoD online, zahraju si MW jedničku, ta série se za pět her nikam neposunula, a jestli ano, tak směrem k horšímu), pak jsi ideálním zákazníkem oné mašinérie na prachy, která si říká Activision.
        • to bereš nějak vážně ne? :) relax, jinak call of duty neni ROZHODNE jedina serie ktera je v podstate rok od roku stejna viz FIFA,Battlefield,Assassin a tak... Activision se ale podle me jen drzi toho ze jim ta hra vydelava(a to kuurevsky obrovsky prachy...)a tak hru nak extra nemeni,pac si mysli ze dokad to ma tak vyborny prodeje tak ani neni duvod(a to nekterym hracum vadi a nekterym zas ne :) )
          • MishKonn
            Beru to stejně vážně jako cokoliv jiného.

            Samozřejmě, že sportovní hry to tak mají. Ty, co vychází ročně, se ale dle mého neřadí mezi standardní hry, protože zpracovávají jeden sport rok od roku lépe (polemizovatelné, ale to je tady OT). Není tam mnoho prostoru k inovaci, kromě audiovizuálního zpracování, které ale v tuto chvíli čeká, dokud se zase neposune hardware dál.

            "Datadisky" Assassins Creed se prodávjí za plnou cenu? No, možná tomu tak bude, přiznám se, že tohle nesleduju, ale to bude asi proto, že recyklují zatím pokud vím teprve podruhé a vždy je tam alespoň podle videí spousta přidané hodnoty. V technickém případě je to zde dost podobně jako se sportovními hrami - pochybuji, že lze otevřené město udělat technicky na současné generaci konzolí ještě lépe.

            Co dokážu pochopit je, že se Activision bojí hru změnit, protože očividně "funguje". Co už ale nechápu, je politika DLC za cenu plné hry s velkohubým obhajováním nové pecky, která příjde s tolika inovacemi; recykláty z recyklátu (zejména DLC typu 5 map, z toho 4 zrecyklované za 15 éček); a zejména ty výborné prodeje...pardon, ohledně toho posledního jmenovaného se naopak domnívám, že rozumím moc dobře, ale nechci nikoho urazit. Konzumenti tady vždycky byli a vždycky budou. Já jen doufám, že i oni mají své meze v tom, jak dlouho si nechají sr*t na hlavu.

            Koho se však ale již urazit neostýchám, jsou ti hráči, kterým to opravdu NEVADÍ a neostýchají se vydat za to samé znovu a znovu těžký cash. Ti jsou buď opravdu jednodušší, nebo ten cash není jejich.
            edit: Haha, ten Battlefield jsem asi raději přehlédl. Prosím, nenech se vysmát.
            • Mishkonn : kluku, ty seš mimo......


              Joha : Já taky neřekl, že nové MW si pořídím. BO bylo poslední a to mě spíš mrzelo.
              Nový MW si pořídím pouze když bude MP dobré pro e-sport.
              Každopádně já reagoval na Miškona, který tvrdí - že lidi kteří si to pořídí tak né
              za svoje peníze a když to čtu, tak ještě uráži všechny, kteří si to zahrají a to i ty kteří nemaj nic společného s touhle debatou . Hlavně že se neostýchá. Já urážim, ale lidi jako je on. Nebudu tu zvolávat do éteru co si pokřiveně myslím i X milionech lidí, jenom proto že sám nejsem spokojený, nebo na to nemám a musím si rozmyslet každou investici viz. Mishkonn.
            • MishKonn
              4 FFSitsme>
              Podle toho, co říkáš, si asi moc peněz nevyděláš.

              Člověk, který si chce totiž vydělat nadprůměr, se nejprve musí naučit s pěnezi hospodařit. A mimo to, musí si také umět rozvrhnout čas.

              Člověk, který plýtvá penězi na čtvrtou plnou hru á la DLC v řadě a potom plýtvá časem na její hraní, nesplňuje ani jednu z těchto podmínek, což mluví samo za sebe.

              A jen tak na okraj; co dělám se svým volným časem, který nevěnuji studiu nebo vydělávání peněz, do toho ti vůbec nic není. Každá aktivita (třeba i psaní na tyhle diskuze) je lepší, než jej strávit hraním recyklátového produktu, určeného čistě na produkci zisku.
            • Joha
              @FFSitsme:
              Ono ani tak nejde o to ci si na to dokaze zarobit, ide o to o aku investiciu ide. Naozaj sa oplati kupit to iste co som si kupil pred rokmi len to ma iny nazov? Prepac ale 60€ (+nejake DLC) je za taku kopiu MW az prilis vela... keby to dali aspon za 40€ (ako je standardna cena AAA titulov dnes) tak prosim, ale stale mi to pride prilis vela na to, ze dohromady v tej hre zmenili akurat uz tak dost nezazivny pribeh a... to bude asi vsetko.
            • To že na to nemáš ty, neznamená že ostatní na to taky nemají a že to nejsou jejich prachy.
              TOhle je volání do tmy jak tu tak rád presentuješ.
              Jaký si to uděláš, takový to máš. Tím že tu budeš sockovat si na žádnou hru nevyděláš.
              Zvlášť když asi nejsi schopnej si vydělat cca 1300 kč jednou ročně... i kdybych to vzal že si koupíš za rok 4-5 her za +- stejnou cenu tak to jako roční investice není zase moc.
              TO je moje rada do budoucna !
          • Joha
            Fifa - nehramavam ale predsa len je tam isty pokrok a rocne vydavanie je celkom v poriadku.
            Battlefield - rozhodne nevychadza kazdy rok, neviem kde si na to prisiel a vylepsuju to takisto.
            Assassin's Creed - sice to zacalo vychadzat kazdy rok ale vzdy su tam vylepsenia: nove utoky, lepsie optimalizacia, zbrane, atd.

            CALL OF DUTY - je rok co rok ABSOLUTNE TO ISTE. A este to aj tak vyzera. Skoda znacky.
            • Možná že BF nevychází každej rok, ale vsadím se že až bude vydělávat jako FIFA od EA tak každej rok vycházet bude :) Páč tydle firmy myslí jen na zisky,už vidím do třech let tu diskuzy ->ježiš majra už šestej battlefield?? :) fakt bych se moc nedivil
        • ááááááááááááááámen!
  • Nejlepší je Call of Duty 2.Tam je vše krásně vyvážené a tečka.
    • CoD2 je v porovnaní s novými CoDmi úplná pecka, ale o vyváženosti by som pomlčal. No zoom kill KAR98k tu dá skoro každý, nehovoriac o tom ak sa pripojíte na nejaký CZ/SK server, tak je to tam samý sniper, že nestihnete s BARom ani vykuknúť za roh.
  • infinity ward? to jeste existuje?
  • kalí vodu, předsedo... pomlouvá black ops, aby centrálnímu mozku lidstva nedocvaklo, že za gowno stálo MW2...
    • Asi tak, Black Ops je po všech stránkách mnohem lepší než MW2, singláč byl perfektní a Mp přímo skvělý, na MW3 se těším, ale Black Ops byl vynikající díl po velmi slabém MW2.
      • Chapu,ze nekoho muze bavit tahle bezhlava strilecka v MP.Ale vychvalovat Sp?SP v BO,mw2 jsou jedny z nejvice tragickych sp pocinu co jsem kdy hral.
        Takovy serious sam s autohealem ,ktery se navic tvari smrtelne vazne a cool.Tupe nabihajici nepratele,radoby cool slow motion cutsceny,vsude samy vybuch a nepretrzity prisun slepic na strileni.A to cele ve 3h kampani.
        • Ono je špatný když to proběhneš na nejlehčí obtížnost a děláš závěry.
          + za tři hoďky to neproběhneš ani omylem.
  • To je hezke,ze oni nejsou treyarch,ale kdyz se podivam na trailery z MW3 tak tam nevidim skoro zadnej rozdil.
    Vypada to uplne stejne.Kdyz uz chcou pomlouvat druhy vyvojarsky tym pod jednou znackou,tak by aspon meli prijit s necim novym,jinak je to jen trapne pomlouvani.
    Ale co,stejne se to bude prodavat po milionech.
  • MidnighT91
    Tolik nenáviděnej pátej díl od treyarchu, mě osobně příjde jako jeden z těch lepších. Black ops kvůli špatné optimalizaci ani nerozjedu, tak je nemůžu porovnat ale celkově nevidím v dílech od treyarchu a infinity ward žádnej rozdíl... obojí je stejná kupa ***** (domyslete si co chcete :) Když bych nepočítal první dva díly (protože to je jiná liga) tak bych na první místo dal MW1 a pak cod 5 zbytek jsou jen kurev*** drahá DLCečka...
    • Z cele serie CoD je nejlepsi prave ten uplne prvni dil.To byla opravdu skvela hra.A posledni dobry dil byl MW,pak uz to slo z kopce.
      A podle toho jak vypada z ukazek MW3,tak si IW muzou s Treyarchem podat ruce.
  • Singl Black Opsů byl vynikající. tečka
    • Hosi tak to ani nahodu. BO je docela odpad oproti COD4:MW
      • nesrovnávám singly jednotlivých dílů, ale oproti mulťáku, který stagnuje a nabízí furt to samé killstreakování-kempení bez inovace, nápadů a normální bezplatné podpory, jakou měly cod2 a cod4, se jedná o dost lepší zábavu. názory lidí, co si hru stáhnout a pak kritizují, neuznávám. ona totiž podpora steamworks dokáže hratelnost singlu velmi vkusně a zábavně prodloužit. nicméně příběh a "thriller" atmosféra v black ops byly zkrátka super, škoda jen, jak je zvykem, byl sp zážitek utnut po pár hodinách (a jak již bylo řečeno, znovuhratelsnot díky achievementům apod zde JE!)
      • tak tvrzeni, ze singl BO byl nejlepsi ze vsech COD a tvrzeni ze je to odpad se vlastne v pripade teto serie ani moc nevylucujou ..
    • Přesně, tak, podle mě vůbec nejlepší sp ze všech Call of Duty, nevím proč na to šašci plivou....
  • jindra.veliky
    zasdne vylety do vesmiru a pritom v MW2 byla jedna vesmirna mise. Jinak souhlasim s tim ze call of duty od invinity War jsou na mnohem lepsi urovni nez ty od Treyarchru nebo jak se to pise ne? *3*

    Jink se mi uz z minulosti zda ze tyhle 2 firmy spolu spis souperi nez ze by spolupracovali ni?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit