Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra opravdu někdy spatří světlo světa? Vždyť je to pomalu jak Duke Nukem Forever.. Jestli mě paměť nešálí, tak začátek vývoje započal někdy v roce 2007?
    • Masa-san
      Jestli je to pravda tak se za ty roky moc daleko nedostali hehe
  • Libi se mi jak "komixova"... grafika, tak hratelnost a vubec me netoci ze to nekdo hraje na padu, sem asi hodne divnej co ?:).................
    Mno uvidime jestli vyjde stejny lejno jako byl posledni AVP, u ktereho zabavil MP na 2 dny a SP nemelo cenu ani zapinat :)
    Na prvni pohled mi to prijde o tridu lepsi nez posledni dil...
    • :)
  • AvP komiks vyvházel, ale nevím jak tedka, i kdyz to s klasickyma Alien(s)em nemá nic spolecného.

    Ale zase si říkám, kdy nás naposledy Gearbox zklamal? Na doladění je času dost,myslím:)...
    • ..DNF ?
      • Jak pro koho..Dál?
        • BiA Hells Highway
  • Už jsem jedno video viděl, ale až teď jsem si všimnul tý komiksový grafiky. To je nějaká novinka, nebo mi to dřív uniklo? A vůbec! Vetřelec komiks? Co se to k čertu s těma lidma děje? *8*

    Tohle je jak z titulu Borderlands: Aliens vs. Marines
    http://games.cz.imag3box.com/uploads/aliens3-game12259-img205474.jpg
    • Mě to příjde najs.. :/ vyloženě komixově opravdu vypadá třeba to Borderlands 2 nebo Darkness 2 (coz mi taky neva :D) Věc názoru samozřejmě.
      • Komiks je sice fajn, ale u vetřelce bych si ho klidně odpustil. Surovou potemnělou grafiku a především kovový materiály s kovovým leskem, ne matnou omalovánkou, tak nějak bych si to představoval. Podle mě je to jako strouhat syrečky na borůvkový knedlíky. Odděleně je to fajn, ale jak to smícháš dohromady... *9*
  • Nechce tu hru nejak uraziť... ešte nevyšla... ale ta grafika... no neviem...
    To už klasicky AvP čo mam doma ma viac láka.
  • PS: zmizne niekam do neznama
  • Sa mi to zdalo alebo ta kyselina nikomu nic nerobi ba dokonca ani neni vidiet ze sa na zemi objavuje nejaky dym z toho ako ju rozoziera
  • Drzim jim palce,at se to sakra povede a to jak COOP tak MP.
    Co se tyce MP,tak se mohli podivat i na AvP2 a do multiplayeru zaradit mod evolution (nebo jak se to jmenovalo) kdy za vetrelce zacinate jako roztomily facehugger a muzete to dotahnout az na praetoriana.
  • Z veleprehypovane a ocekavane megahry se nakonec vyklubala jen sra*ka ala CoD, no to je panecku uspech :))))
  • ak bude na Steame, beriem všetkými desiatimi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit