Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Speciálně u této hry se zvuky obecně velkou měrou podílejí na atmosféře celé hry. Co se mě týče, pakliže nebudou kvalitně udělaný zvuky zbraní a alienů, tak o pořizování nebudu ani uvažovat. Alieni byli o přežití a "kvílení" alienů to vše jen podtrhovalo. Autorům bych doporučil se podívat na starou dobrou filmovou serii a podle toho se řídit. Jak už bylo psáno, doufám, že to je jen špatnou kvalitou nahrávky.
    Kvalitní SP bych si taky přál. MP složku beru jako doplněk. Čímž nechci tvrdit, že by měl být špatný. V každém případě na to ještě nějaký ten pátek mají, tak se jim to snad podaří. Na tuto hru jsem moc zvědavej.
    • Mechwarrior_bw
      čo sa týka zvuku pulzky tak ten sa aspoň vzdialene podobá i keď fakt to znie akoby mu dochádzali baterky (good point Shenkster *1* ) ale zvuk smartgun predsa nemôžu myslieť vážne... toto nemá ňič spoločné s kvalitou videa, je to prostre dom*dané :)
  • Ten zvuk je fakt příšernej, doufám, že s tím něco udělají.
  • God-of-War
    Tahle gamesa bude hodně gute:)
  • Jsem jediný komu přijde zvuk pulzní pušky jako mizérie? Co na tomhle jde proboha zkazit?? Achjo
    • Shenkster
      Neasi...zní to jak kdyby v ní docházeli baterky...jinak docela mi přišlo že těch vetřelců tam moc není...a jak už tu někdo psal, ta kyselina jim asi nic nedělá...no to jsem zvědavej teda... *7*
    • Jn tak nějak celé ozvučení hry je příšerné, ale nevím jestli to není kvalitou tý nahravky. Bohužel to vypada hůř než jsem myslel ,snad to ještě poladěj....btw. AVP 2 byla pecka nejvíc lepší než jednička !!
    • Tohle presne jsem chtel napsat i ja! Zvuk pulzni pusky ma byt dost znamenity! Ne neco, co imituje rozbity vysavac *7*
      Jinak co-op bude urcite paradni *2*
  • S MP jděte víte kam, nuda... pořádný single, zvlášť u tady takové hry .... !!! Prometheus, pak tohle ... aaaaaaaaa
    • Je to jen recyklace filmu Vetřelec, Scott už asi nemá nové nápady.
      • To je prequel k vetřelci ty nýmande
      • Teď jsi mě pobavil, něco si o tom filmu zjisti prosím, než začneš plácat tyhle kraviny.
    • God-of-War
      Prometheus bude hodně přísnej film...http://www.csfd.cz/film/290958-prometheus/videa/ kdyby někdo nevěděl( což by byla ostuda:)
      • Jak by rekla dnesni mladez. Prometheus ZAKAZE vsechno ostatni *1*
        • God-of-War
          Já už nejsem dnešní mládež *2*
  • Mechwarrior_bw
    nič proti ale chcelo by to ukážku z PC verzie, na toto trhané konzolové ovládanie sa nedá pozerať...
  • MP kde je třeba pro vítězství 50 killů? To si snad dělaj pr*el ne? Tadle hra má neuvěřitelnej potencionál v taktickym MP (jak ho prezentujou (a kecaj)...krycí se postup? To jsem na tom videu neviděl...to si představuju pomalým postupem...třeba, vpředu jde hráč s plamenometem a detekrorem pohybu toho jistí hráč s puškou pak hlavní grupa s railgunem a nějaký tajtrdlíci co hlídaj záda...) to co jsem viděl nic taktickýho nebylo...běží skupina panáků...je vetřelci bum, bum...běží dál, jé další...bum, bum...nehledě na to, že už jenom nějakej klasickej deathmatch...todle uplně volalo po stylu alá Quake: Wars...to jest určité úkoly...třeba výsadek, zajistit oblast, zjištění toho a toho, postup do báze, odstranění problému...zatim to vypadá na tupý Aliens Versus Humans...na tudle hru jsem se těšil jak vegetarián na celer ale poslední zpávy má očekávání dost zchlazují...škoda
    • *Enemy Territory: Quake Wars"
  • Hairy_Ass
    Z toho videa to skoro vypadá, jako kdyby ti vetřelci měli během "zakončovaček" nesmrtelnost. Parťák do něj pálí o sto šest, ale emzák jeho kámošovi dál vesele ukusuje hlavu...
    • jindra.veliky
      jeste me trapi to jak marinaci odrazej utok vetrelcu pazbou *9* v sp at si to teda nechaj ale v mp? proste bych to udelal tak ze jakmile by se k hracovi dostal vetrelec na 2 metry tak konec *12*
      • Hanzales
        právě že v MP to má jakžtakžový smysl ;o) V SP bych nejradši, abych jako u prvního dílu upad ze židle. Fakt jsem si natloukl nnnenekeccám....
    • Hanzales
      nad tím jsem se přesně taky hned pozastavil. Mylsel jsem, že se mi zo zdá, ale asi nezdálo :)
  • doufám, že to hráli na very Easy.
    AvP1 - legenda
    AvP2 - o něco akčnější, afšak stále atmosférická, na poslední obtížnost snad nedohratelná a pořád zábavná
    AvP - 3. v pořadí - fail
    no a tohle vypadá zatim na další fail (vetřelci jak kdyby dostali parkinsonovu nemoc, nabíhaj jak lumíci a nic nevydržej)
    • pod tohle se podepisu. 3ka nybela tak spatna, ale 1ka te se nic nevyrovna. Hlavne ta HUDBA a zvuky... sakra. oni uz to asi nedokazou.
    • MrSanta
      A od kdy měl vetřelec nějakou extra výdrž? Stačila rána z brokovnice, krátká dávka z M41A1 a hotovo. Jedna dvě rány z pistole na blízko a banánek byl rozlousknut. A nabíhání v houfech do střelby - taky nic neobvyklého. Viz Aliens Director's Cut a scéna se sentry guny.
      • GlaDOS
        Jenže to do normální verze nedali. Věděli proč. Nejde tu o výdrž ale o celkový pocit ze hry, který mám vážně špatný.
        • MrSanta
          V Aliens není nouze o scény, ve kterých alieni nabíhají do střelby.
          Na mě ta hra zatím nějak špatně nepůsobí. Ale těžko hodnotit podle jednoho staršího videa ze singlu a několika minut hraní MP. Já si počkám, jak bude vypadat plná verze a hlavně na hodnocení SP kampaně. MP hrátky mě moc nezajímají. Stejně bych byl rád, kdyby dopadlo to plánované a nyní asi už navěky zrušené RPG... *9*
      • to je vidět, že jsi šullin jak poleno, tak AvP1 už tu zaznělo a co se týče nejvyšší obtížnosti z AvP2, tak byl problém ty rychlý potvory vůbec trefit. Jenom zapípal lokátor a člověk už jen střílel a běžel cestou nazpátek.... to byly souboje.
        • MrSanta
          Já beru lore xenomorphů podle filmů, které to celé začaly. Že ve videohře mají větší výdrž nemá s lore žádnou souvislost. Reagoval jsem na příspěvek, který tvrdil, že mají být víc odolní a mít jiné vzorce chování. I v těch hrách na normální obtížnost neměli nějakou extra výdrž. Že vyšší obtížnost nadělila potvůrkám vlastnoti, které normálně nemají nemá opět s lore co dělat.
    • Živě si pamatuji, jak v prvním levelu za marináka jsem narazil na prvního aliena, jsem si říkal, já veterán z Quaka 1,2 a z Unrealu, jak je vykosim! A ejhle, zapípal detektor, něco se v té tmě sem tam osvětlené červeným světlem mihlo a škrk a škrk a bylo po mě:D. To byly souboje a atmosféra. Proto ano AvP1- LEGENDA
      • Mechwarrior_bw
        mp v avp1 bol masaker ale bolo to dané hlavne extrémnou rýcholosťou všetkých charakterov vrátajnie mariňáka a samotný alien tam skôr pripomýnal riadenú strelu :) Samozrejme vtedy boli rýchle pohyby v fpskaćh štandart (i ked toto bol fakt extrém) ale dnes by to už pôsobilo neprirodzene.
  • jindra.veliky
    tesim se. jen 50 killu se mi zda nejak malo. aby nemel jeden mp match 5 minut jak v CoD... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit