Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vybudovali stát dotovaný z peněz amerických daňových poplatníků a lidí jako např. Rothschildovi (vlastníci většiny bank na planetě včetně podílu FEDu a IMF). Palestinci nic nedokázali a hrozí klackama, protože vyrůstali a vyrůstají dekády v okupaci jejich vlastního území, systematicky vyvražďováni high-tech bombama a bílým fosforem, za vysokou zdí, na jednom z nehustěji obydlených uzemí na planetě, které připomíná spíš open-air vězení, než stát, které se neustále zmenšuje, protože Israel ho bagruje včetně škol a staví si tam svoje baráky. Nemluvě o blokádách humanitární péče nebo např. elektriky.

    Očividně o tom víš kulové, doporučuju ti se dovzdělat (začni u reportů UN), protože s ignorantem, co nabral nerozum někde z novin a umí se ohánět akorát prázdnýma frázema typu "levicový pošahanec", není o čem konsktruktivně debatovat.
  • a) Tvůj příklad je tzv. anecdotal evidence, tzn. dokazuje velké prd.
    b) Pleteš si antisemitismus s antizionismem / kritikou Israelské politiky popř. silné loby v US. Tohle je typická rétorika Israele - setřít cokoliv jako antisemitismus.
    c) Israel je teroristický aparteidní stát, který si za ten hate z velké části může sám.
  • Jaká propaganda? Ano, roste antisemitismus. Velká část západních zemí je proti Izraeli, spoustu židovských rodin se již necítí v Evropě (konkrétně se jedná hlavně o Francii) bezpečně, a tak ji houfně opouští a odjíždí do Izraele. Zrovna včera jsem četl zprávu, kde muslimové mlátili svojí spolužačku, desetiletou židovskou dívku, nadávali ji židovko a nakonec skončila na 10 dní v nemocnici. Je mi na blití z toho, jak všichni plivou na Izrael. Izrael vybudoval s pouště krásný stát. Za to Palestinci jen žebrají o peníze a hrozí klackama. Nic neumí, nic nevybudovali, nic nemají, jen řvou a buší pěstma. Tohle mě fakt nedojme.
  • Jsem pro integraci.
  • Ohladne šírenia nezmyslených rečí
    http://zpravy.idnes.cz/nemecko-media-migracni-krize-dgm-/zahranicni.aspx?c=A170726_2341052_zahranicni_aha

    naštastie dnes už EU pritvrdzuje imigračnú politiku a politici vítači strácajú u voličov hlasy
  • Mluvím z vlastní zkušenosti. :)
  • "Roste antisemitismus."

    Koukám, že propaganda funguje...
  • Žijeme v smutnom svete. Každý, kto nie je rasista a xenofób je označovaný za tzv. slniečkára. Našťastie dnes predsudky v EU má len úzka skupina hlupákov, ktorá bola max v vedľajšom okresnom meste a šíri nezmyselné reči.
  • Rika nekdo kdo argumentuje argumentacnim faulem. Trolololololo levicaku.
  • (touhle dobou už jsi, lolwute, mohl pochopit, že na tebe se*e bílej Tesák... Schopenhauer argumentuje, tak mu odpovídám. ty mi za reakci nestojíš a nebudu s tebou o tématu diskutovat. teď se hezky z té frustrace zlostně vyzvracej, tady pod sebou ti nechávám místo ..... a potom čauky).
  • "absurdní. Budeme vynucovat povinnost být na sebe hodní... " rika nekdo kdo si vynucuje nazor, ze nebyt vitac je nespravne protoze Franta ve vedlejsi vesnici zmlatil manzelku.
    Doufam ze jenom trollujes, ty pravniku.
  • No tak vyluč to křesťanství. Ale vtip je v tom, že není žádný rozumný důvod to vázat na náboženství. A potom si člověk - možná - konečně uvědomí, jak je to absurdní. Budeme vynucovat povinnost být na sebe hodní...
  • ... a nebyl to hloupý chlapec. Byl z Prahy! Ano, byl to Pražák. Profesor Albert Pražák.
  • Ale vyloučit náboženství, které hlásá, že je žena méně než muž, to by snad bylo v pořádku, ne? To je přece proti našim normám :)
  • Já jako právník znám odvrácenou stranu společnosti velmi dobře. Právě že nemám žádnou naivní představu o tom, jak jsme hodní a morální a jak u nás ženy mají stejné faktické postavení jako muži a tak podobně. Přijde mi proto velmi pokrytecké chtít po příchozích dodržování vyšších morálních standardů, než máme my sami vůči svému chování. A hlavně, jak jsem už psal níže, považuju za neslučitelné s existencí demokratického právního státu u nás podobné standardy vynucovat veřejnou mocí, a to jak vůči muslimům, tak vůči domorodcům. Vynucovat lze opravdu nejzákladnější standardy chování, a to tak, že z nich uděláme právní normy. Ale na to, aby se manžel doma choval hezky k ženě, žádná právní norma nebude nikdy fungovat; byla by to jen prázdná deklarace.
  • KrPa
    raději derivovat!
  • To je zajímavé, že mluvíš zrovna o židech, kteří jsou za celou svojí existenci těžce pronásledování. Momentálně se stahují z Evropy, protože opět roste anisemitismus, tentokrát z rostoucí muslimské populace a pošahaných levicových politiků, kteří oslavují Palestinu a plivou na Izrael.
  • To sis vymyslel sam, nebo se ti zobrazuje neco co Schopenhauer nenapsal?
  • Hm hm, ale co ten nikáb vlastně znamená pro tu ženu a pro jejího muže, to už tě nezajímá, jo? Že vyznávají věci, které jsou u nás ve společnosti tabu, které popírají to, co tu kolem sebe máme, to tě asi nezajímá. Nevidíš dál, než kam sahají tvé názory. Jsi liberální, ale zároveň i naivní a hodný. Pozor, ne každý je také takový a možná ani ti, které tu tak obhajuješ.
  • Srovnávám to proto, že chtít po muslimovi, aby doma byl hodnej na svoji ženu, jinak ať táhne z republiky, je úplně totéž, jako chtít to po Pepovi z Horní Dolní, kterej je "malinko prudší povahy". A to tak nějak asi všichni tušíme, že by nastalo nové stěhování národů. Jinými slovy, ty nechceš po muslimech jen to, aby dodržovali právo, ale taky aby to byli samí Mirkové Dušínové; aby byli lepší, než jsme my sami. A taky si říkám, jak by se to jako kontrolovalo a prosazovalo... Policie by nestačila, tak nejspíš nějaké lidové milice, ne? Domovní a uliční výbory... to už tady bylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit