Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem asi jedinej, kdo by si přál třetího Kane a Lynche.
    • mondzi
      Tiez by som ho bral, ta hra mala spad a bavila od zaciatku do dokonca. Zle spravy pre IO, zle spravy pre nas. Vsadit vsetko na jednu kartu, urobit marketing za dvojnasobok ceny hry a potom nebude stacit ani 6 milionov predanych kopii. Nevidim to pozitivne.
    • Ne,.. jste dva..
  • Velké studia se borti díky svým zkostnatelým teamům a neschopnosti dát šanci mlade krvi a talentovanějším.Velkou vinu natom maji vydavatele ,kteří diktuji podobu titulu a tím pádem vyvíjí tlak vydávat furt stejný mainstremový brak.

    Jakmile se z odvětví stane businness jde ke dnu.
    Naštěstí hrači nechcou přistoupit na tenhle serialový trik , neustale stejných konceptů.Vemte si nezavislou scénu jak moc je na rozkvětu. Kickstarter a jine pokusy se odprostit od Managerských omezení lidí co hrám nerozumi a nikdy rozumět nebudou.

    Je mi líto spouty dobrých vyvojářu co příjdou o místo moc moc líto. Přejuji jim štěstí ať najdou chuť si založit malé studia a vydávat hrý podle jejich představ.
    Hráči by z tohohle návratu k 80letům jen profitovali.
    • I ten tvůj kickstarter je v první řadě o businessu, snad nemyslíš, že to tam všichni dělají kvůli lásce k oboru. A k mainstreamu snad není co dodávat, vyrábět produkty pro rádoby HC hráče se prostě nevyplatí, ať si říká kdo chce co chce.
  • Dufam ze to neznamena ze to este viac zjednoduhsia. Uz teraz bola kravina ten focus ci ako sa to volalo ze sa dalo prechadzat okolo strazi len s tym alebo v unikatnom prevleku a to nevravim o leveloch kde clovek uteka pred vrtulnikom da fak?? To ze chcu zarobit ok ale nech tam potom pridaju mod kde budu leveli a pravidla stareho silent assassin.
    • Prozradim ti tajemstvi, focus pokud si nechtel, si nemusel snad krome prvniho levelu, kde ti ukazali, ze neco takoveho existuje vubec pouzit a zjednoduseni si mohl kazdy upravit podle vkusu. A ver mi, ze na vyssi obtiznost to byla hra, kde sebemensi chyba docela bolela :) To ze je i moznost to hrat akcnejsim stylem neni chyba hry ale volba hrace
      • nemusel si pouzit ani jeden prevlek a kludne to prejst na poslednej, ale ked som to tak chcel hrat tak som to musel pouzivat alebo zohnat unikatny oblek v ktorom ma nepoznali
  • A proč se vlastně pořád někdo snaží vymejšlet nový a nový chujoviny? I Codename 47 měl "jakýsy takýsy" příběh....ale koho zajímal? Stačil cíl, pár zbraní, pořádnej level a už se jelo... Za vyšší obtížnost byl hitmen vždycky výzvou, takže si hráč musel akci načasovat.

    Kdyby jednou za pár let přidali pár levelů, úplně by to stačilo, nic novýho přidávat nemusí.

    jinak u mně osobně Codename 47 nejlepší, Silent assassin taky bezva. Trojka mě nijak nenadchla, Blood Money jsem si užil, ale znovuhratelnost 0 a poslední díl u mně dopadl jako contracts
  • Dyť poslední Hitman nebyl špatný, i když to že se muselo procházet z bodu a do bodu a to bylo trochu divný, nicméně vila kde máte zabít hlavní ženskou záporačku, venkov nebo hned první mise, byly pěkné. Ano, mohli si ty mezilevely odpustit, ale samotné levely nebyly vůbec špatné a zamotaný příběh se mi taky líbil. Rozhodně je Absolution stále Hitman a stealth, což se třeba o Splinter Cellu Convinction říct nedá.... To už není Splinter Cell a vůbec mne to nebaví, zatímco takovou Pandoru Tommorow jsem hrával pořád do kolečka, tohle už hrát asi nebudu nikdy, protože to je střílečka a ne stealth. A některé vsuvky (odkud má Hitman svůj původní oblek) byly fajn a zapadly do jeho světa.
  • Nejsmutnější na tom je to, že pokračování Freedom Fighters v IO chtěli udělat... Teď už se ho nikdy nedočkáme.
    • God-of-War
      Freedom Fighters... Jedna z nejoblíbenějších her na PS 2... Vraždil bych pro další díl *13*
      http://www.youtube.com/watch?v=0UC6xjdAAs0
    • T.L. třeba když uvidí ten zájem, tak nad tím zauvažují. Bohužel ale musí být takový, aby se jim to vyplatilo.
      • Problém je, že ten zájem nejspíše nebude. Je to stejně jako s jinými klenoty - Beyond Good and Evil, XIII nebo klidně Psychonauts. Všechno jsou to výborné hry, které neprodávali tak, jak bylo očekáváno a ačkoli by o jejich pokračování zájem byl (děkujme Youtube, díky kterému se mnoho zapadlých her dostalo k hráčům), tak je nikdo dělat nebude, protože s nimi nechtějí hazardovat...
        • Ferdis2
          Som presvedčený že pokračovaní Beyond Good and Evil a Psychonauts sa dočkáme. Obe už majú kultový status, podobne ako Mirrors Edge.
          Freedom Fighters má bohužial bližšie k tej XIII (i keď paradoxne o jej advenúrnom pokračovaní sa pred časom písalo).
        • No asi zas tak dobré nebyly...
    • Co bych za to dal, kdyby vyšla FF 2, je to moje srdcovka :(
      • To mi povídej, Max Payne a Freedom Fighters považuji za jedny z nejlepších TPS...
        • rozhodně, v FF byl naprosto boží Soundtrack, snad žádnej se mi ještě od tý doby nelíbil tolik jako tenhle! Co je ale další škoda, že Jesper Kyd dělá pro Ubisoft a s IO jsem ho už dlouho neviděl spolupracovat.
          • Ten soundtrack se nedá zapomenout Choir of Liberty je naprosto famózní. Jediná série má sountracky, které mi dokáží tak utkvět v hlavě a to Metal Geary. Kyd má skvělou hudbu, ale FF je opravdu jediná, u které si ten soundtrack užívám dodnes. Mno třeba se jednou toho pokračování dočkáme... Nechápu, proč dělali Kane and Lynch, když mohli udělat pokračování FF.
          • Každopádně na druhý díl čekám od toho prvního, což je už 10 let, ale pořád jim věřím, naděje umírá poslední.
  • kdyz toho posledniho hitmana zmrsili tak at se nedivi
    • Hrál jsi jinou hru, než já? Podle mě byl poslední HITMAN skvělý.
      • priserne male rozsegmentovane levely, zle funkcny system prevlekov, primarny objective bol hlavne 'go to door' priserny,ale fakt ze priserny pribeh a postavy....a mnoho dalsich vymozenosti . co konkretne je na tej hre skvele ? parodia na stealth. hanba hitman serie. u mna najhorsia hra minuleho roku
        • ja to hral stylem "no suit, no weapons..." takze me to minulo, ale zase jsem malem parkrat vzteky rozmlatil klavesnici :P
        • Mně osobně se hra líbila, ale je fakt že systém převleků, který fungoval dost špatně mě místy neuvěřitelně štval..
      • měl lepší vyprávění příběhu, ale herně byl horší než předchozí díly
  • Zatím je to všechno ještě čerstvé. Poslední díl byl sice ústupkem, ale u Hitmana mi to vadilo málo. Stejně jsem si zapl těžší obtížnost a vypl nápovědy. Celou sérii mám projetou několikrát a osobně bych si přál povedený šestý díl. Je to momentálně stejná loterie jako poslední Thief. Držím palce, ať se studio neoběsí na své vlastní pianové struně. Je škoda, že pouze tahle značka má u firmy popularitu - Mini Ninjas jsou také povedeným kouskem.
  • takže když se z hitmana ma stat ždímačka peněz tak se se serii mužeme rozloučit. R.I.P. 47
    • Že se soustředí na jejich nejlepší hru znamená, že chtějí ždímat peníze? Každopádně by asi každý vsadil na svého nejlepšího koně. A čím déle na něm budou pracovat, tím lepší by měl být, aby to nedopadlo jako s NFS.
  • ZvacA
    No, tak to asi na pokračování takových Freedom fighters bude bohužel do budoucna s*at pes.
    Nemilá situace, ostatně jak to vyjádřil klasik - http://youtu.be/Vcd_qCDfAyk?t=38s
    • Grifus
      Jo na Freedom Fighters tak nejak mimochodem cekam od druheho dohrani prvniho dilu. A ono prdlajz.

      btw zivotni role Marka Vasuta, to je bezdebat!
      • Co je další škoda, že ta hra má přímo perfektní konec pro sequel, protože na konci říká Chris: "Oni se vrátí, s více vojáky a lepší technikou..." Na zahraničním webu jsem ještě celkem nedávno četl, že FF2 mají pořad na seznamu her, které chtějí udělat...
    • deridon
      kruci :D dneska jsem se zrovna bavil o českých hercích v zahraničních filmech a došla řeč i na tuhle užasnou hlášku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit