Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • měl lepší vyprávění příběhu, ale herně byl horší než předchozí díly
  • To mi povídej, Max Payne a Freedom Fighters považuji za jedny z nejlepších TPS...
  • God-of-War
    Freedom Fighters... Jedna z nejoblíbenějších her na PS 2... Vraždil bych pro další díl *13*
    http://www.youtube.com/watch?v=0UC6xjdAAs0
  • Grifus
    Jo na Freedom Fighters tak nejak mimochodem cekam od druheho dohrani prvniho dilu. A ono prdlajz.

    btw zivotni role Marka Vasuta, to je bezdebat!
  • T.L. třeba když uvidí ten zájem, tak nad tím zauvažují. Bohužel ale musí být takový, aby se jim to vyplatilo.
  • Že se soustředí na jejich nejlepší hru znamená, že chtějí ždímat peníze? Každopádně by asi každý vsadil na svého nejlepšího koně. A čím déle na něm budou pracovat, tím lepší by měl být, aby to nedopadlo jako s NFS.
  • Hrál jsi jinou hru, než já? Podle mě byl poslední HITMAN skvělý.
  • Co bych za to dal, kdyby vyšla FF 2, je to moje srdcovka :(
  • Nejsmutnější na tom je to, že pokračování Freedom Fighters v IO chtěli udělat... Teď už se ho nikdy nedočkáme.
  • kdyz toho posledniho hitmana zmrsili tak at se nedivi
  • Zatím je to všechno ještě čerstvé. Poslední díl byl sice ústupkem, ale u Hitmana mi to vadilo málo. Stejně jsem si zapl těžší obtížnost a vypl nápovědy. Celou sérii mám projetou několikrát a osobně bych si přál povedený šestý díl. Je to momentálně stejná loterie jako poslední Thief. Držím palce, ať se studio neoběsí na své vlastní pianové struně. Je škoda, že pouze tahle značka má u firmy popularitu - Mini Ninjas jsou také povedeným kouskem.
  • budepest bola jednotka a trojka (remake)
  • takže když se z hitmana ma stat ždímačka peněz tak se se serii mužeme rozloučit. R.I.P. 47
  • deridon
    kruci :D dneska jsem se zrovna bavil o českých hercích v zahraničních filmech a došla řeč i na tuhle užasnou hlášku..
  • ZvacA
    No, tak to asi na pokračování takových Freedom fighters bude bohužel do budoucna s*at pes.
    Nemilá situace, ostatně jak to vyjádřil klasik - http://youtu.be/Vcd_qCDfAyk?t=38s
  • presne viem ake to ma byt, ma to byt ako na sposob misie v budapesti v hotely v jednotke, alebo je to dvojka ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit