Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzkousel jsem demo. Je to jako hrat Fallout 1,2,jen v novem prostredi s novymi postavami. Nadchlo me to.
  • Vypada to bozsky. Herne i graficky. Malem jsem tenhle clanek minul. Odpoledne hned zkusim demo
  • Kinet1c
    skusam demo a musim povedat ako keby falloutu z oka vypadol, je to celkom podobne a celkom dobre, este je to alpha vidno to na tom, ale uz aj teraz to ma hratelnost falloutu, ked sa to cele dokonci, bude to slusna zabava na dlhe hodiny
  • eeeee
    Co mate proti grafice, vzdyt je ok.
    • GlaDOS
      To víš, poctivá ruční grafika není 3D, nepoužívá desítky shaderů a textury v HD rozlišení.
    • Já vůbec nejsem zaměřený na grafiku, ale tohle fakt vypadá jako hra z roku '95 *4*
      • Paulcz
        Jako která hra z roku 1995 ? Grafíka vypadá čistě a nepřeplácaně.. to se počítá :)
        • Například jako Crusader: No Remorse (1995).

          http://goo.gl/cjOJb
          • Pak jsi asi slepy. O rozliseni ani nemluve.
    • Teraz sú v móde prehnané farby a odlesky jak na psích guľkách *3*
  • škoda že oldschool v dnešní dobe je synonymem pro nedodelanou hru s nizkym rozpočtem a hnusnou grafikou.
    • a vybornou hratelnosti ? beru
  • tak kdyz uz doporucujete koupi, tak byste mohli si tu hru i zahrat a podelit se o zazitky ne? Lupnou par obrazku ze hry atd. At to nemusim hledat jinde. No lepsi jak nic, o hreslysim poprve, tak aspon neco.
    • To je tráva, co?
      • Kozy
        Za to ty máš něco silnějšího
  • ti chlapici ve zbroji mi pripominaji Jin-Roh : )
    • Mě zas Helghasty
  • Argh, berem späť, nejak som tie screeny prehliadol *7*
  • som naozaj taky narocny, ked by som rad v roku 2012 aj u maleho projektu, videl grafiku aspon ja2/fallout? urcita minimalna graficka pohoda (a ovladania) by bodla.
    dalsia vec, 8€ za alfu nie je zase tak malo!
    • Po dokonceni hry ji zdarma dostanes. Takze to neni 8€ za alfu,ale za celou hru. A to je vyborna cena i pro indie tituly
      • ako ja chápem že dostanem potom aj full ale alphu hrať nechcem :)
        • Tak si pockej 3 mesice+- do vydani hry. V cem je problem?
    • eeeee
      Jsi, protoze maly projekt nemuze zamestnavat hromadu grafiku a sama se ta grafika neudela. A mel by sis pustit fallout a ja2, abys sis pripomnel, jak tam grafika vypada.
      • Tak ja napríklad Fallout 2 hrávam ešte aj teraz a musím povedať že s high resolution patch to vyzerá lepšie ako toto :) ale nemá ta hra zas až tak hroznú grafiku :) do bety asi pôjdem
    • zichr
  • KokyMetalGear
    stačilo vidět první screenshot a jsem opět vault boyem *1*
    • To nebude screenshot, skôr len artwork, ale podarený *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit