Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    Chybí tam coop nebo nejake forma pro vice hracu.
  • MickeyMutant
    Je fakt, že Diablo i Fallout před dvaceti lety vypadaly lépe, ale fanouškům to počítám vadit nebude.
  • vypadá to naprosto strašně. Tipuji prodeje na úrovni Underrail. Z těch 50 tisíc to pak dohraje sotva stovka, ti pak budou strašně cool a nezávislí.
    • tvůj názor nikoho nezajímá. Na Kickstarteru vybrali víc love, než berou tvoje rodiče dohromady za celej rok.... kde je potom pravda?
    • Já jsem strašně cool a nezávislý už 20 let, ale rozhodně ne díky tomu, že bych hrál hry, které mě nebaví. Underrail jsem si díky všeobecnému hype zahrál a jsem za to rád, protože jsem se pobavil královsky.
      Možná až jednou dospěješ, tak si uvědomíš, že to, jaké člověk hraje hry, je drtivé vetšině lidí naprosto ukradené a pokud nezustaneš zastydlý v pubertě, přestane ti vadit, že vycházejí hry, které se ti nelíbí, nebo tě nebaví.
      • mně úplně jedno že to vychazí, jen se se rád zasměji, že místo pokroku vývojáři volí cestu na stromy...
        • let's play
          https://www.youtube.com/playlist?list=PLXkQF7HC8gaDwlObhChmkflUXM5UDxN3E
          • sorry, to nemělo být na tebe, měl to být samostatný post
        • Prej pokroku... *7* Pokrok = realtime klikačka / páčkovačka, příběh v pozadí, možnosti voleb omezeny na výběr classů a equipy, 95% hry combat. Dík, nechci, ale hraj si co chceš, když tě to baví. Hlavně tady nikomu necpi, co je jediný pravý gameplay, co je pokrok a co zastaralý, působí to fakt hloupě a hlavně otravně...
  • Ok. Každé RPG, které není jen pouhou mlátičkou se statama, vítám s potleskem...
  • to zni nejak podezrele dobre..kde je chytak ?
    • Že to vypadá jak z roku 1990?
      • Paulcz
        To je spíše plus.
        • v čem přesně? Zkostnatělá isometrie by rozhodně potřebovala nějaký svěží vánek, vracet se do roku 1990-2000 je čirý nesmysl...
          • Paulcz
            Mě se na tom líbí přehlednost, že by to mělo úžasnou atmosféru tak to nemá to je pravda, šlo by si s tím pohrát, pravit barevnou paletu atd. Co myslíš tím svěžím vánkem?
            • já se nebavím o vizuálu. Kde jsem něco psal o vizuálu? Bavím se o herním mechanikách...
            • Paulcz
              @wwwd vizuál alá Diablo 3 to podle mě teda nikam neposouvá. Jestli něco v podobném zpracování vypadá dobře tak to je Pillars of Eternity.
            • myslím cokoliv, co by tenhle žánr trochu posunulo, jelikož již nejsme omezeni výkonem. Poslední Original Sin byl slušný začátek někam to dostat, bohužel ostatní faktory nebyly ok. Tohle je naprosto slepá vývojová herní větev.
            • Paulcz
              @jump s tím rozpočtem je cokoliv >1D akceptovatelný :)
            • Tim predpokladam mysli poradnou grafiku, idealne 3D nebo i vic :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit