Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál už někdo original Jagged Aliance Back in Action, registrovanou přes STEAM ? Při registraci a zadaní cd key mi to tam že položka nejde v této zemi zakoupit. Váš nákup byl zrušen.
    Co Stím ??? *8* *8*
  • Jsem velký zastánce JA2. Prošel jsem to nekolikrát i různé mody. Na pokračování jsme čekal nejprve do roku 2007 kdy vyšlo JAZZ: Hired Guns! po zahrání Dema jsme ani hru nekupoval. Prvky sice zustali ale hratelne nic moc.
    Včera jsme si stahl DEMO 13 let očekávané "Trojky". Tim že jsme četl že to bude REALTIME jsem neočekával zazrak.
    Po zahrání TRANINGU jsme konečne pochopil, že tim real-time tomu dodali to co mi ve dvojce chybělo.
    Je to skvělá vec dát mezerník a naplánovat tahy a pak koukat jak bojujou. A při každém nečekaném tahu protivníka přeorganizovat svoji strategii.
    Docela mne překvapila i inteligence protivníku. Občas sice nabehli do palby ale v nekterých případech i nejdřive hodili granát do dveří a nebo se kryly za dveřma.
    Takže po 3 hodinách hraní DEMOverze mne hra velice dobře překvapila a už se tešim až vijde celá verze.
  • tahle hra je celkove dost rarita. kdo vi jak to dopadne, ale kez by se vic studii pustilo do podobnych remaku. lidi tohle proste pritahuje. fandim jim. jen tak dal!
  • Vitekb
    A představte si, že pokud si to předobjednáte ne Steamu, budete odměněni tak skvělými předměty jako je třeba maskovací bunda nebo dokonce i kevlarová helma. Kdo jiný vám něco takového nabídne? Chápete, kevlarová helma? To v jiných hrách prostě nenajde. Co bych dal za to, kdybych kevlarovou helmu dostal i k předobjednácve minulých dílů JA. Jak jen já bych kevlarovou helmu uvítal. Proč v té době nebyly tak skvělé nabídky?
    /sarkasmus
  • Z JA 2 mám projetu většinu modu a hodně z nich ne jednou. Přesto mi přechod na realtime nevadí. Podkud se podaří udržet hratelnost, tak realtime tomu dodá ehm... reálnost. Co ale pochopit nedokážu je fog of war. Prvek, bez kterého je to prostě jiná hra. Bez něj to celé úplně ztrácí smysl. Celkově vzato ani nový díl, ani remake. Jen něco na půl cesty.
  • Jsem zvědav co z toho nakonec vznikne.

    Hybridní Real-Time systém mi vyhovuje více než klasika (dlouho jsem proti ní nic neměl, ale poté co se mi párkrát stalo, že byl domek a v něm nepřítel. Musel jsem postupovat pouze zepředu (kraj mapy), ve svém tahu vždy vykouknul, poslal po mě pár ran a zase zalezl, takže jsem se mohl jen koukat, jak mi padají vojáci jak mouchy, bez možnosti cokoliv dělat)

    k odstranění FoW se uvidí... např. v Commandos to bylo podobné a nikomu to nevadilo, alespoň pak nestrávíte mládí hledáním posledního přeživšího na doražení...

    Jen doufám, že to nebude moc zjednodušené, očekával bych alespoň něco ve stylu 7.62 mm High Calibre, kde byl systém boje na dobré úrovni + excelentní možnosti vyhrát si s vybavením, ale uznávám, že není pro každého, přesto mi přijde neprávem opomíjený
  • Harshday
    Nechci to vidět pesimisticky, ale kvalit JA2 to zřejmě ani zdaleka nedosáhne. Ale kdo ví, třebas tvůrci dokáží inovací překvapit. *4* Tak nebo tak, jdu do toho *1* .
  • No tak z tohodle sem mel malem orgasmus Na tohle cekam uz X let...az nekdo udela klasiku v novem havu s vylepsenyma moznostma. Juchuuu!!!! *14*
    • Tak sem přešel od orgasmu k nastvani...pac kdyz sem videl na Steamu cenu za kterou to tam nabizeji a to jeste v predprodejni sleve tak sem sel do kolen. Jako sorry ale cekla sem tak 10ecek ale 24ecek a to jeste ve sleve...sbohem :-)
    • fallout
      naprostý souhlas.... *3*
  • Sakra na tohle jsem nadržený jak stepní koza na sex!
  • Hra jako taková zle nevypadá a i nový souboják se mi docela líbí, ale zatím má jednu obrovskou vadu a to, že autoři odstranili Fog of War. Naprosto nepochopitelné rozhodnutí, které se mi vůbec nelíbí a už je pár dní kvůli tomu na jejich fóru doslova a do písmene otravuju s tím, že jsou to pitomci a proč je napadlo odstranit FoW. Jediná kloudná věc, kterou jsem z nich dostal je, že FoW je jediný gameplay faktor, který v patchi MOŽNÁ dodají.
    • Tak to súhlasím, a vôbec nechápem, prečo proste nedali do nastavení možnosť FOW vypnúť (alebo by to mohlo byť defaultne vypnuté). Všetci by boli spokojní. Toto by si im mal navrhnúť *3* *1*
      • RavenHolm
        Dávno se stalo, ale prý to nejde:X
    • Odstranili to možná proto, že to byl nejjednodušší způsob, jak opravit rozbitou hratelnost.
      • Proč by měla být rozbitá? Původně FoW měli a šlo pryč hlavně, že prý hra byla místy moc těžká....ehm. Autoři tvrdí, že jsou fanoušci JA2, ale pochybuju, že jí hráli víc než pár hodin.
        • Tím, že to bylo moc těžké, to asi považovali za rozbité. Navíc nevím, co se pod pojmem "moc těžká" skrývá. Možná to, že to bylo o náhodě. Rozhodli se to udělat real-time, tím pádem už tohle samo o sobě značí, že se všechno okolo muselo měnit a přizpůsobovat. Udělat podobnou hru je jako puzzle, musíš si ohlídat tisíce kousků, aby do sebe správně zapadly. Pokud ti tam jeden dílek nesedí, tak buď změníš samotnej dílek (vypneš FoW) nebo předěláš dílky okolo.
          • RavenHolm
            No to je ono. FoW v té hře fungovalo a co jsem vymámil z autorů, tak i dobře. Jen to prý bylo těžké a nebyla to zábava, ale už vidím jaká bude zábava pozorovat jejich AI, když uvidím každý její krok. Spoustu taktických prvků odstraněním FoW jednoduše zabili a to se mi u JA nelíbí. Kdyby to nebylo JA, tak neřeknu ani slovo, ale....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit