Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych to viděl jak Jagged Alliance meets Silent Storm *3*
  • Pokud vemou puvodni JA2, pekne klasickej iso pohled (=zadny hnusny 3D) a pridaj kvanta techniky plus nejakej pribeh ... proc ne. Bojim se ovsem toho, ze se budou snazit hru vylepsit, az ji uvylesujou k smrti.
  • Autoflower
    Janchor totalně zhuleny=http://s23.postimg.org/4i6kldfyj/image.jpg
    :D :D
  • bohuzial, opat musim, nemozem inak, ale uverim, az ked to rozohram. za kopu rokov a vsetkych tituloch v zanri som zazil tolko sklamani... ale ak by sa to podarilo...
  • calwin
    kedysi (hlavne v 80-90tych rokoch) boli čechy dovolím si povedať jednou z európskych veľmocí na hernom trhu :) ale časy garážových štúdií už sú dávno preč. pamätám si plno českých štúdií ktoré vydávali úspešné hry jednu za druhou... (bohemia, altar, zima sw, napoleon games...)
  • Mas na mysli to posledni X-com: Unknown? To bylo takove posusnanicko ze jsem to smazal po hodine z disku a doted se klepu hnusem. Doufam ze dovolavani se vymazlenosti patche 1.13 mysli vazne, pouziji graficke ficury dneska a hratelnost od Sirotku. Primlouval bych se za ZADNE otaceni kamery. Jako hrac chci tahat panakama a strilet. Nechci rotovat kamerou, nejsem kameraman :-)
  • calwin
    neni treba v zásade nič meniť... graficky to len trošku posunúť, zobrať osvedčené mechaniky (a to úplne všetky) prípadne pridať nové čerstvé nápady a vytvoriť NOVÝ OBSAH... to je jediné čo tejto hre chýba a čo si táto hra zaslúži! Keby túto hru prekopali bolo by to asi ako meniť pravidlá tetrisu... držím palce nech sa projekt podarí rád ho budem sledovať prípadne ho v budúcnosti podporím... bohužiaľ na základe PR kecov nehodlám nikoho podporovať pretože to dokáže každé štúdio ... aj to AAAčkové :P
  • pan_Revoluce
    Není pro mě zásadnějších a atmosferičtějších her než JA, JA2 a první dva Fallouty. Kickstarteru jsem se chtěl vyhnout, přijde mi to jako placení za zajíce v pytli (natož v pytli, který uvidím až za několik let), ale tady holt musím, to bych si jinak vyčítal.
  • Tushan
    no to je fajn ale kde to vemu ? JA 2 je hodně oblíbená zaležitost ale tohle neznam
    nwm už jsem to našel
  • Odkazovat se na 1.13, je asi to nejrozumnější co tvůrci "remaku" JA můžou udělat. Tak dokonale propracovanou komplexní záležitost v herních mechanikách se v tomhle druhu turnbase strategií zatím nikomu nepovedlo zpracovat lépe(namátkou je to zpracování technických parametrů zbraní a arsenal obecně, jen při nakupování jsem se vždyčky pořádně zasek, zpracování inventáře je nejlepší co jsem kdy potkal, TU managment, ovlivnování pravdepodobností pomocí spousty možných aspektů, logičnost návazností postupů a game balance obecně, přidání žoldáků a člověk by moh pokračovat dost dlouho...pro zájemce http://ja2v113.pbworks.com/w/page/4218338/Features). S ufem a heroesIIIwog věc kterou nikdy nemažu z disku;). Takže upřímně doufám, že to nebude budget srágorka, která nevyužije potenciál. Tady si tvůrci dali velkou výzvu. Uvidíme;)
  • Těším se přesto, mě výrok vracení ke kořenům nechává chladným, neboť nepovedených "pokračovatelů" je mnoho. Když to bude kompromis jako např. u XCOMu, budu rád.
  • Jagged alliance 2 1.13 je pro mě osobně top, tolik možností a tolik proměnných v ohledu taktiky jsem ještě nikde neviděl. Pokud půjdou tímto směrem tak palec nahoru.
  • Pokud to bude ala JA2 a ne ty poslední dřízdy tak maj moje penize jisty
  • tvůrci JA2, studio Sir-Tech, mají původ v Československu - rodina Sirotkových (odtud i název studia)

    více info tady:
    http://www.filfre.net/2012/03/the-roots-of-sir-tech/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit