Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Už odmala obdivuju Blizzardovký animace, fakt nádhera. Měli by udělat takovej film ze světa Warcraftu, intra z WoW a ukázky ze předchozích W neměla chybu :)
    • To bude asi důvod proč se Sáně Kottick nechal slyšet že by lidi měli za animace ve hrách extra platit :-)
  • Kdy už blizzardi začnou dělat jejich hry graficky tak, jak vypadaj jejich cinematic trailery *9*
    To by pak na grafiku nikdo neřek ani popel *5*
    • Shenkster
      Protože grafiku používaná ve hrách a v cG filmech je naprosto odlišná :) ... třeba jednou...za pár let...
      • Snad za pár let si říkám od doby, co vyšel warcraft 3 a já si to úvodní video, kde spolu bojuje ork a pěšák pouštěl pořád dokola *1*
        • No to je jedno z nejlepších a nejatmosféričtějších inter vůbec...
        • Shenkster
          Jooo to video jsem si na svým starým PC pouště ltaky furt *14*
        • GlaDOS
          To já taky. Ještě sem měl hodně strej pc a říkal jsem si, jak to video krásně vypadá. Ale jinak mi grafika jejich her vůbec nevadí. Nechci tisíce efektů a modely s miliardou polygonů. Spíš mám rád hry, co mají styl. A to jejich hry mají.
  • Core
    Jednoduše naprostá bomba, jako vždy!
  • Vim ze D3 asi nebude co D2 ale stejne se mi neco zahejbalo v gatich.
  • Neříkám to moc často ale i tohle bych zvládl líp.
    • Nááh, žádná atmosféra na mě nedýchla prostě nic, jen další generické intro.
    • Core
      Nekrmit!
    • Hairy_Ass
      A teď tu o Perníkové chaloupce. *1*
  • Hudba je náhodou super. Počáteční stylizace trochu překvapila, ale je faktem, že od dob co se takovýto druh animace objevil u Dragon Age, nic proti ní nemám, je příjemná, a lidi co kreslí artworky mají prostor se vyblbnout.

    Akorát nechápu co tu mumláte o obsahu, asi máte doma věšteckou kouli, a dlouhé zlaté vlasy dědovy.

    Každopádně, lidi co byli propuštěni (nebo odešli? už nevím) do Flagshipu, uměli (bylo to vidět na Hellgate: London - chyba byla na straně tlačíciho distributora, opět), ale současní širokospektrální zaměstnanci Blizzardu umí taky, hold prodeje ostatních jejich her mluví za sebe.
    Je nad slunce jasné, že se něčeho jako D1 nebo D2 nedočkáme (do bety jsem se nedostal), tak nějak spíš očekávám něco trochu víc nakloněného stylu Dungeon Siege 2.
    Ale těším se. *14*
    • 1.Velké prodeje neznačí velkou kvalitu.
      2.Řekl bych, že artworková stylizace je použitá spíš proto, že je levnější.
      3.S distributory máš pravdu.

      = Můj závěr : kde se jedná jenom o prachy, zavání to průserem.
      (A u Blizzu se toho v poslední době celkem bojim)
      • Myslím, že kdyby každýho pul roku vydávali DLC ke svým hrám jako jiný firmy, tak na tom vydělají daleko víc, jak něco předělávat pořád dokola a vydat to, až to je podle nich téměř dokonalý.

        Nevím, kde se ty keci o tom, jak zlej Blizzard všechny obírá o peníze a že jim o nic jinýho nejde, ale asi jsem v jiný realitě.

        Mají jejich hry nějaká DLC?
        Vydávají nedodělané hry?
        Nutí vás platit za obsah navíc?

        Za svoje peníze vždycky dostávám víc jak jinde, D3 mi dali zadarmo a dokonce mi umožní si něco málo vydělat, nevím co by jste ještě chtěli.
        • Jaké hry mají mít DLC? Když žádne nevydávaj. War3 je z preDLC doby. SC2? Ehm? Jo aha oni ho chcou prodat na trikrát, to není DLC, jen si nechaj zaplatit 3x 1500 za 30 novejch map jen protože nestíhaj vývoj, fajn. A WoW? zaplatis nejen ze za hru, pak mesicni poplatky a pak jeste musis platit dodatecny obsah v podobe datadisku aby si vlastne měl co dělat. Takže to shrnu,

          jejich hry nemají dlc protože žádné z doby dlc nemaj
          nevydavaj nedodelane hry protoze zadne nevydavaj
          a ano nuti platit za obsah navic
      • 1. V některých případech ano. Ale pořád se to dá považovat za pravidlo. D3/ostatním Blizz počinům navíc obrovským způsobem nahrává pověst (předchozích dílů samotných + puntičkářsého studia), kterou si nové tituly/studia nemají šanci získat.
        2. Levnější...no...nejsou rozhodně tak časově náročné z hlediska modelování a následného renderu, takže ano. Avšak zároveň nejsou příliš okoukané. Konzervativně lpět na starých osvědčených metodách nikam nevede, takže pro mě krok jiným směrem není krokem špatným.

        Taky je mě líto, že se spoustu výrobků tlačí způsobem "kvantita na úkor kvalita", tímhle způsobem se celkově zakopává současná společnost a trh obzvláště. Na duhou stranu, chápu, že si chtějí nahrabat, dokud tu možnost mají, když dnes člověk nemá přílišnou jistotu toho, co bude za měsíc.
    • Amen (a budeš překvapenej ;))..
  • Každej kdo to chválí je D3 fanboy a každej kdo ne je D3 hater. Aspoň, že je ta hra tak populární...
  • Leonidasss
    Už jsem se lekl, že je to ta holka z traileru na The Last of Us :)
  • Shenkster
    Nechápu co se Vám na tom intru nelíbí...Buď nevíte co chcete, nebo děláte machry a říkáte že je to slabý. Kdyby jste radši byli sticha *7*
    • Koukám, že tady asi není přípustné mít odlišný názor. Každý by přeci měl fušeřinu od Blizzardu jen chválit, protože je to přeci od BLIZZARDU!
      • Shenkster
        Jasně že je přípustný říct názor...ale když někdo o takovýmhle skvěle zpracovaném videu řekne že je suchý tak už nevím co by chtěl...asi tam dotyčným chybý nablejskaný efekty a roztřesená kamera + výbuchy ála CoD
      • Gulde aneb další blizzard hater..
  • No, je vidět, že talentovaný lidi z Blizzardu už dávno odešli a zůstali tam jenom ty co nemají žádný nápady. Graficky pěkné, obsahově dost ubohé.
    • Jo jo, odešli. A ty jsi přišel na internet, že? Když ti ho rodiče už platí, mohli by kontrolovat co vůbec píšeš, protože se chováš stejně jako kr/pl kůň ze Skyrimu.
      • ...rodiče platí internet :-)))
        Ale co jiného čekat od emotrolla ;-)
        Běž raději pryč, blizzárdí fanboyíčku :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit