Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude asi důvod proč se Sáně Kottick nechal slyšet že by lidi měli za animace ve hrách extra platit :-)
  • ta hudba je uzasna. dufam ze aj v hre bude super soundtrack
  • Nespokojenost je to hlavní kamaráde, bez toho se nikam nic nehne *5*
    Konstruktivni nespokojenost samozrejme .
  • A timhle nesmyslnym a zobecnujicim blabolem se nam snazis rict co? Ukaz mi tady jedinyho cloveka co si neco takovyho preje...
  • Jaké hry mají mít DLC? Když žádne nevydávaj. War3 je z preDLC doby. SC2? Ehm? Jo aha oni ho chcou prodat na trikrát, to není DLC, jen si nechaj zaplatit 3x 1500 za 30 novejch map jen protože nestíhaj vývoj, fajn. A WoW? zaplatis nejen ze za hru, pak mesicni poplatky a pak jeste musis platit dodatecny obsah v podobe datadisku aby si vlastne měl co dělat. Takže to shrnu,

    jejich hry nemají dlc protože žádné z doby dlc nemaj
    nevydavaj nedodelane hry protoze zadne nevydavaj
    a ano nuti platit za obsah navic
  • Psychotic
    Přesně tak, jako mor.
    Ti, kteří budou odolní a přizpůsobí se, budou žít (hrát) dál. Ti, kteří se nepřizpůsobí, zemřou (přestanou hrát). Někteří se silou vůle udrží mezi živými, ale zaplatí za to ochrnutím, takže budou jen na kolečkovém křesle vzpomínat, jak byl život pěkný (budou hrát jen staré, nostalgií opředené hry).
  • Inak tomu konu bud rad. Kriza ktora teraz je sa prehlby a ten benzin ta bude stat neskutcne prachy.
  • Asi si budu muset jít vyměnit trenky, protože to bylo hustý *5*
  • Mozno mas pravdu. Lenze tento tred sa zacina sirit ako mor.
  • Psychotic
    Tohle bys měl napsat na nějaké americké fórum, situace v ČR je úplně opačná.
    Zatímco všichni na západ už jezdí v autech s GPS navigaci, nadupaným stereem a širokoúhlou televizí pro děti na zadní sedačce, my tady v Česku ještě jezdíme na koni, protože se nám nechce se přeorientovat na auta, a snažíme se vymýšlet důvody, proč je vlastně kůň lepší. A agrumentujeme hlavně tím, že sláma je levnější než benzin, a že ji můžeme ukrást sousedovi.
  • Tento komentar je troska o ludoch nie o hre samotnej.

    Ludia viete co je problem? Problem sme mi ludia. Ako je mozne ze dnes nikomu nic nestaci sakra. Ako je mozne ze ludia sa dobrovolne degraduju na uroven 5 rocneho dietata. Mnohy mi pripadaju ako dieti ktorym nestaci dreveny konik. Ba co viac chcete ozajstneho kona a nechcete sa na nom ucit jazdit. Chcete aby kon jazdil za vas, aby vedel kam idete atd. Kon vas nenauci jazdit, nevie kam chcete ist. On vas len kopne a vysmeje sa vam do tvare. A potom neznasate kona.

    Kolko krat vidim komentare, ze hra je zla a potom zistim ze dany clovek len nevedel ako sa hra hra a len stlacal tlacitka. Potom prejde na inu hru a to iste. Je toto normalne?

    Co by ste vy ako tvorcovia hier spravili ked vidite, ze mate pred sebou 5 rocne placuce deti?
  • Hairy_Ass
    A k tomu se právě hodí to maso, a slívka je z ovoce, takže to máme kompletní! *3* *15*
  • MrSanta
    Svatá pravda kolego.
  • MrSanta
    Slivovice, přátelé, slivovice *15*
  • Myslím, že kdyby každýho pul roku vydávali DLC ke svým hrám jako jiný firmy, tak na tom vydělají daleko víc, jak něco předělávat pořád dokola a vydat to, až to je podle nich téměř dokonalý.

    Nevím, kde se ty keci o tom, jak zlej Blizzard všechny obírá o peníze a že jim o nic jinýho nejde, ale asi jsem v jiný realitě.

    Mají jejich hry nějaká DLC?
    Vydávají nedodělané hry?
    Nutí vás platit za obsah navíc?

    Za svoje peníze vždycky dostávám víc jak jinde, D3 mi dali zadarmo a dokonce mi umožní si něco málo vydělat, nevím co by jste ještě chtěli.
  • 1. V některých případech ano. Ale pořád se to dá považovat za pravidlo. D3/ostatním Blizz počinům navíc obrovským způsobem nahrává pověst (předchozích dílů samotných + puntičkářsého studia), kterou si nové tituly/studia nemají šanci získat.
    2. Levnější...no...nejsou rozhodně tak časově náročné z hlediska modelování a následného renderu, takže ano. Avšak zároveň nejsou příliš okoukané. Konzervativně lpět na starých osvědčených metodách nikam nevede, takže pro mě krok jiným směrem není krokem špatným.

    Taky je mě líto, že se spoustu výrobků tlačí způsobem "kvantita na úkor kvalita", tímhle způsobem se celkově zakopává současná společnost a trh obzvláště. Na duhou stranu, chápu, že si chtějí nahrabat, dokud tu možnost mají, když dnes člověk nemá přílišnou jistotu toho, co bude za měsíc.
  • Amylee.Anderson
    Už odmala obdivuju Blizzardovký animace, fakt nádhera. Měli by udělat takovej film ze světa Warcraftu, intra z WoW a ukázky ze předchozích W neměla chybu :)
  • GlaDOS
    To já taky. Ještě sem měl hodně strej pc a říkal jsem si, jak to video krásně vypadá. Ale jinak mi grafika jejich her vůbec nevadí. Nechci tisíce efektů a modely s miliardou polygonů. Spíš mám rád hry, co mají styl. A to jejich hry mají.
  • Nááh, žádná atmosféra na mě nedýchla prostě nic, jen další generické intro.
  • Snad za pár let si říkám od doby, co vyšel warcraft 3 a já si to úvodní video, kde spolu bojuje ork a pěšák pouštěl pořád dokola *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit