Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kez by se spis nez na technickou kvalitu zamerili na to, aby odstranili vsechny ty do oci bijici klišé. Kde je originalita, atmosfera a psychologicky teror pribehu Mariuse z Diabla 2? Proto jsem ty stary animace tak miloval. Tyhle mi prijdou strasne prazdne.
    • Nikde, temer nikdo kdo delal na puvodnich dvou dilech uz v Blizzardu není. Ti co chtěli dělat kvalitní hry odešli do jiných studií. Ti co chtěli vydělávat prachy zůstali.
  • Samý dabér jako u arkham asylum u toho zakladatele .... kdo si všiml ? :)
  • Upřímně jsem čekal něco trošku temnějšího s větším důrazem na atmosféru ale asi jen subjektivní názor... Video je pěkné jako vždym, tohle blizz uměl vždykcy ;-) *3*
  • Pustíš to, úžasem se ti naježí chlupy na rukách... jen nenaskočí to GameMenu s butonem PLAYnow.. už aby to bylo *3*
  • rikejte si, co chcete, ale ta sterbina je roztomila :p
  • Uncle Cain, seriously?
  • Nic moc, nejak to postrada atmosferu. Intro u jednicky a i u dvojky bylo daleko lepsi.
  • Nu očekával jsem víc, doufám, že to není jen tohle, protože je to slabota, tím myslím i na Blizzard, jsou jedni z mála, co umí dělat super video a tohle bylo...ehm...nic moc podle mě :)
  • Videjko fajn ale spis v tom vidim World of Diablo (online singl ... wtf?) a hru jako "feeder" pro real money aukci, tak doufam ze se pletu, DII jsem smazil byla to pecka.
  • Me prijde ze blizzard to umel lip. V kazdym dalsim renderovanym videu se toho deje min a min. Doufam ze neusnuli na vavrinech. Stara republika je za dverma a me neprijde ze by pandy meli porazit Jedie.
    • Neboj se, porazí, asie je velká a šikmočka mají rády pandy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit