Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wries: pravda už to nebyl původní F.E.A.R ale víc posranější u fearu sem snad jeste nebyl :D...
    a akce byla podle me v EP ještě nabitější..
  • Bude dobry :) ... jednicka i dvojka byla dobra a trojka bude trosku odlisnejsi .... ale bude to pecka .... hra za fettela muze bejt zajimava
  • Pete.palis
    na mě to zanechalo dojem starý, prošedivělý grafiky s nemastnýma soubojema.....
  • No tak tohle neee. Hyml hergot fix, musi jit kazda znacka do sracek, nez si studia uvedomi, ze to co se jednem hracum libi na Black Ops, nemusi mit nutne ve vsech ostatnich hrach vsech ostatnich zanru. Call of Booty jeste horsi a desetkrat do roka, Far Cry 2 uspesnou hrou a s nastupcem, Max Payne zaskakuje za Lynche, Fear alias Alma vs. Big Daddy vs. Cpt. Price ci co. Musi byt vsechno vydrbane do pr*ele? Tohle neni vyvoj her ale sodomie, sakra...Kam tohle vsechno vede? Zbyva doufat v Deus Ex asi...
  • Vždy když vidím značku kterou lidi milovali a pak vidím pokračování které totálně dodrbaj a na něj navážou ještě horší srač..ku. Tak mám rudo před očima. Pane Bože za co nás tak trestáš *10*
  • Tohle už není Fear. A ta grafika je příšerně zastarála.
  • To je humáč teda toto :( Už dvojka byla fekál, ale co je tohle si už raději netroufnu popsat. Takto roz***vit fear, monolith by je měl žalovat.
    • Ja jsem tedy dvojku jeste nehral, ale prumerne hodnoceni z recenzi kolem 82 % (vyjimkou neni ani devitka) mluvi o necem jinem...
  • nikdy sem nepochopil proc je Paxton uplne ale uplne jin ej vzhledem nez v jedničce to mi vadí asi nejvíce podobnost je maximalne z tvarem hlavy a z kulkou do hlavy *11*
  • Smarja, videli jsme uz i video, z tech lekacich/strasidelnejch scen a vy hned, ze tam zadny lekaci sceny nebudou.. Prosim vas, chtej ukazat i neco jinyho, i ve FEARu 1 bylo vic akcnich scen.. Nechapu, proc by nemohli ukazat i tady neco z fungujiciho coopu..
    • Dobrej horor delaj lekacky? To jen podle tebe a vetsiny dnesnich filmovejch vejplachu
      Nediv se ze fanousky jednicky stve, ze ze hry delaj neco uplne jinyho
      Kooperace se k fearu proste nehodi (ale holt dneska frci, ze..).
      To ze mi prijde design postav a dalsich veci kycovitej a ohavne stupidni uz je asi jen muj hloupej dojem, ale vsudemozne v preview pisou o priserny AI (kterou mela jednicka vybornou), nulovy atmosfere a "CoD stylu" strileni.
      Tohle nebude fear, ale dalsi vrazda osobite serie pro penize
      • Ve FEARu 1 zas takova mega strasidelna atmosfera nebyla.. Byla jen tehdy, kdyz byly lekacky.. O tom mluvim, treba ten Halloween trailer se mi vylozene libil a takovyhle sceny delaly i FEARa 1 tim, cim je.. Je pravda, ze dobra AI se v F2 trochu vytratila.. A ze by se i pri coopu neslo bat? To bych nerek.. Trochu to tomu ubere, ale i tak se da bat.. Scen typu - oba stojime na miste, protoze se dal bojime jit, jsem zazil docela dost :).. No. snazim se tesit, asi si to i koupim jako kazdej Fear, trochu se toho bojim, ale rek bych, ze i slow mo stylem se to trochu odlisuje od dnesnich strilecek, kterejch je tu dost.. uvidime
      • hhh vidis vubec sem si neuvedomil to spojeni coop + hororova hra *1* vzdyt to je uz smesny kdyz se to vyslovi natoz provede *1* *1* *1*
    • Ve Fear1 je i na dnesni dobu dobre udelana fyzika a panaci vypadali, ze maji nejakou vahu a byli dobre rozpohybovani (ted se zameruji ciste na grafiku a muj dojem), ale kdyz sem videl toto video tak sem nechapal... Postavicky klouzou jak v nejake Bckove hre, pri otaceni - to radsi nebudu ani komentovat a cele to vypada jaksi prapodivne. No nevidim to z teto stranky moc dobre.
      • Animace se třeba ve hře objeví později ... no v každém případě na prezentačním videu AAA hry to moc dobře nevypadá¨. *10*
    • mě spíš přijde že jediný co oni ukazujou je Coop :-( Kterej mě osobně nezajímá - jelikož určitě nepude přes obyč LAN.
      • Budeš si holt muset konečně nějakou hru koupit a ne jen stahovat.
  • vypadá to tak že se to ubírá směrem Call of duty/Bioshock : co na to říct..a já se těšil na Fear....
    můj názor na vývoj série:
    F.E.A.R - nářez
    Extraction Point - Nej F.E.A.R
    Perseus M. - nehral sem
    Projet Origin(2) - skazili to ale furt to byl fear.
    a tohle na tom videu ...TO JE Děs !!! :((((((((((
    • Co se ti na EP tak líbilo, že to byl nej FEAR? Jedinej FEAR, co za něco stál, byl ten původní. Datadisky pouze ušly, Project Origin byla krávovina a o "datadisku" Reborn se radši ani nezmiňuju.
    • Bioshock byl (a pořád je) výborná hra!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit