Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatim nam nepredvedli jak budou herni mechanizmy fungovat v pripade ze budeme hrat kampan solo. Predpokladam ze v tomto pripade pujde hrat jen za Pointmana?! *7* Nicmene mam obavu ze s F.E.A.R. jako takovym tohle uz bude mit pramalo spolecneho.
  • Tohle uz nema vubec nic spolecnyho s prvnim Fearem a vubec se me to nelibi kam cela tahle serie smeruje. Dyt uz ani ten nazev nedava smysl.
  • No tak tohle neee. Hyml hergot fix, musi jit kazda znacka do sracek, nez si studia uvedomi, ze to co se jednem hracum libi na Black Ops, nemusi mit nutne ve vsech ostatnich hrach vsech ostatnich zanru. Call of Booty jeste horsi a desetkrat do roka, Far Cry 2 uspesnou hrou a s nastupcem, Max Payne zaskakuje za Lynche, Fear alias Alma vs. Big Daddy vs. Cpt. Price ci co. Musi byt vsechno vydrbane do pr*ele? Tohle neni vyvoj her ale sodomie, sakra...Kam tohle vsechno vede? Zbyva doufat v Deus Ex asi...
  • Jak střílečky moc nemusím, tak F.E.A.R jsem dohrál aspoň 3x. Z dvojky jsem zkoušel jen demo a bylo mi jasný že to hrát nebudu... A tohle zatím u mě taky nevzbuzuje zájem... :(
  • pokud si vzpominam tak fear1 byla velmi temna atmosfericka hra s velice povedenym dejem a kvalitnim UI. fear 2 sem nehral uz v videi se mi vubec nelibil. tohle mi pripomina mix left 4 dead a COD. kde je UI nepratel kterym oplyval fear1 ? proc tady stoji nejaci manici uprostred mapy a cele to vystrili na full auto? ja bych chtel u fps zase premyslet ne jen vejit doprostred mapy a drzet leve tlacitko. btw o nejake temne atmosfere se muze podle tohoto videa fearu3 jen zdat natoz o nejakem deji ktery bude nejaka prapodivna slatanina
    • No mne spíš zaráží jak se u nové FPS hry ( které se od sebe v podstatě liší jen grafikou a AI ) může objevit animace , kdy postava míří a otáčí se kolem své osy, ale nohama vůbec nehýbe :( . No uvidíme jak bude napasován a gradován děj na to , že vás celou dobu provází mrtvola ...
  • Smarja, videli jsme uz i video, z tech lekacich/strasidelnejch scen a vy hned, ze tam zadny lekaci sceny nebudou.. Prosim vas, chtej ukazat i neco jinyho, i ve FEARu 1 bylo vic akcnich scen.. Nechapu, proc by nemohli ukazat i tady neco z fungujiciho coopu..
    • Dobrej horor delaj lekacky? To jen podle tebe a vetsiny dnesnich filmovejch vejplachu
      Nediv se ze fanousky jednicky stve, ze ze hry delaj neco uplne jinyho
      Kooperace se k fearu proste nehodi (ale holt dneska frci, ze..).
      To ze mi prijde design postav a dalsich veci kycovitej a ohavne stupidni uz je asi jen muj hloupej dojem, ale vsudemozne v preview pisou o priserny AI (kterou mela jednicka vybornou), nulovy atmosfere a "CoD stylu" strileni.
      Tohle nebude fear, ale dalsi vrazda osobite serie pro penize
      • Ve FEARu 1 zas takova mega strasidelna atmosfera nebyla.. Byla jen tehdy, kdyz byly lekacky.. O tom mluvim, treba ten Halloween trailer se mi vylozene libil a takovyhle sceny delaly i FEARa 1 tim, cim je.. Je pravda, ze dobra AI se v F2 trochu vytratila.. A ze by se i pri coopu neslo bat? To bych nerek.. Trochu to tomu ubere, ale i tak se da bat.. Scen typu - oba stojime na miste, protoze se dal bojime jit, jsem zazil docela dost :).. No. snazim se tesit, asi si to i koupim jako kazdej Fear, trochu se toho bojim, ale rek bych, ze i slow mo stylem se to trochu odlisuje od dnesnich strilecek, kterejch je tu dost.. uvidime
      • hhh vidis vubec sem si neuvedomil to spojeni coop + hororova hra *1* vzdyt to je uz smesny kdyz se to vyslovi natoz provede *1* *1* *1*
    • Ve Fear1 je i na dnesni dobu dobre udelana fyzika a panaci vypadali, ze maji nejakou vahu a byli dobre rozpohybovani (ted se zameruji ciste na grafiku a muj dojem), ale kdyz sem videl toto video tak sem nechapal... Postavicky klouzou jak v nejake Bckove hre, pri otaceni - to radsi nebudu ani komentovat a cele to vypada jaksi prapodivne. No nevidim to z teto stranky moc dobre.
      • Animace se třeba ve hře objeví později ... no v každém případě na prezentačním videu AAA hry to moc dobře nevypadá¨. *10*
    • mě spíš přijde že jediný co oni ukazujou je Coop :-( Kterej mě osobně nezajímá - jelikož určitě nepude přes obyč LAN.
      • Budeš si holt muset konečně nějakou hru koupit a ne jen stahovat.
  • Vždy když vidím značku kterou lidi milovali a pak vidím pokračování které totálně dodrbaj a na něj navážou ještě horší srač..ku. Tak mám rudo před očima. Pane Bože za co nás tak trestáš *10*
  • nikdy sem nepochopil proc je Paxton uplne ale uplne jin ej vzhledem nez v jedničce to mi vadí asi nejvíce podobnost je maximalne z tvarem hlavy a z kulkou do hlavy *11*
  • Tohle už není Fear. A ta grafika je příšerně zastarála.
  • ztim informace na nic když hra byla odložena *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit