Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    na mě to zanechalo dojem starý, prošedivělý grafiky s nemastnýma soubojema.....
  • doufan že při obyč singlu pujde hrát i za Paxtona a ne jenom Pintmana
  • Nakonci jak se píše
    hra vychází na PS3, X360 i PC.
    To zní jako Bohužel i na PC
    Se mi zdá že zanedlouho fakt na PC žadne hry už existovat nebudou.
    • Coze? : ))
      Ted doufam ze jsem blbe pochopil. Jinak by ta tvoje reakce fakt presahovala vsechny mety "patologicke" vztahovacnosti, a mirila nekam hluboko do vaznejsich poruch..
      Vychazi "i na PC" ??? JAK SI TOHLE MUZOU DOVOLIT NAPSAT???!! : D
      Ou maaaaj...
    • No vycítil jsi to dobře .... dnešní recenzenti hrají na konzolích a na PC se už dívají úkosem . Bohužel i když pořádné hry na PC vycháztí , je PC scéna aktuálně na druhé koleji .
    • To se ti opravdu jenom zda. *3*
  • Bude dobry :) ... jednicka i dvojka byla dobra a trojka bude trosku odlisnejsi .... ale bude to pecka .... hra za fettela muze bejt zajimava
  • Wries: pravda už to nebyl původní F.E.A.R ale víc posranější u fearu sem snad jeste nebyl :D...
    a akce byla podle me v EP ještě nabitější..
  • vypadá to tak že se to ubírá směrem Call of duty/Bioshock : co na to říct..a já se těšil na Fear....
    můj názor na vývoj série:
    F.E.A.R - nářez
    Extraction Point - Nej F.E.A.R
    Perseus M. - nehral sem
    Projet Origin(2) - skazili to ale furt to byl fear.
    a tohle na tom videu ...TO JE Děs !!! :((((((((((
    • Co se ti na EP tak líbilo, že to byl nej FEAR? Jedinej FEAR, co za něco stál, byl ten původní. Datadisky pouze ušly, Project Origin byla krávovina a o "datadisku" Reborn se radši ani nezmiňuju.
    • Bioshock byl (a pořád je) výborná hra!
  • To je humáč teda toto :( Už dvojka byla fekál, ale co je tohle si už raději netroufnu popsat. Takto roz***vit fear, monolith by je měl žalovat.
    • Ja jsem tedy dvojku jeste nehral, ale prumerne hodnoceni z recenzi kolem 82 % (vyjimkou neni ani devitka) mluvi o necem jinem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit