Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle uz nema vubec nic spolecnyho s prvnim Fearem a vubec se me to nelibi kam cela tahle serie smeruje. Dyt uz ani ten nazev nedava smysl.
  • Nakonci jak se píše
    hra vychází na PS3, X360 i PC.
    To zní jako Bohužel i na PC
    Se mi zdá že zanedlouho fakt na PC žadne hry už existovat nebudou.
    • Coze? : ))
      Ted doufam ze jsem blbe pochopil. Jinak by ta tvoje reakce fakt presahovala vsechny mety "patologicke" vztahovacnosti, a mirila nekam hluboko do vaznejsich poruch..
      Vychazi "i na PC" ??? JAK SI TOHLE MUZOU DOVOLIT NAPSAT???!! : D
      Ou maaaaj...
    • No vycítil jsi to dobře .... dnešní recenzenti hrají na konzolích a na PC se už dívají úkosem . Bohužel i když pořádné hry na PC vycháztí , je PC scéna aktuálně na druhé koleji .
    • To se ti opravdu jenom zda. *3*
  • pokud si vzpominam tak fear1 byla velmi temna atmosfericka hra s velice povedenym dejem a kvalitnim UI. fear 2 sem nehral uz v videi se mi vubec nelibil. tohle mi pripomina mix left 4 dead a COD. kde je UI nepratel kterym oplyval fear1 ? proc tady stoji nejaci manici uprostred mapy a cele to vystrili na full auto? ja bych chtel u fps zase premyslet ne jen vejit doprostred mapy a drzet leve tlacitko. btw o nejake temne atmosfere se muze podle tohoto videa fearu3 jen zdat natoz o nejakem deji ktery bude nejaka prapodivna slatanina
    • No mne spíš zaráží jak se u nové FPS hry ( které se od sebe v podstatě liší jen grafikou a AI ) může objevit animace , kdy postava míří a otáčí se kolem své osy, ale nohama vůbec nehýbe :( . No uvidíme jak bude napasován a gradován děj na to , že vás celou dobu provází mrtvola ...
  • Jak střílečky moc nemusím, tak F.E.A.R jsem dohrál aspoň 3x. Z dvojky jsem zkoušel jen demo a bylo mi jasný že to hrát nebudu... A tohle zatím u mě taky nevzbuzuje zájem... :(
  • Zatim nam nepredvedli jak budou herni mechanizmy fungovat v pripade ze budeme hrat kampan solo. Predpokladam ze v tomto pripade pujde hrat jen za Pointmana?! *7* Nicmene mam obavu ze s F.E.A.R. jako takovym tohle uz bude mit pramalo spolecneho.
  • doufan že při obyč singlu pujde hrát i za Paxtona a ne jenom Pintmana
  • ztim informace na nic když hra byla odložena *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit